بورسیبه دکتری
ثبت‌نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی تمدید شد

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا؛ دکتر توکلی رییس سازمان سنجش و آموزش کشور بیان نمود: مهلت ثبت‌ نام در پذیرش مهندسی فناوری دانشگاه علمی کاربردی تا پنجم مهرماه  تمدید گردید.

با توجه به اعلام اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی سال ۹۵ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی مهلت ثبت‌نام در این دوره تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه، پنجم مهرماه تمدید گردید.

این اطلاعیه دیروز ۳۱ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و این تمدید به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبان که تا این تاریخ ثبت‌نام نکرده‌اند، امکان پذیر می باشد.

دکتر توکلی افزود: متقاضیان قبل از ثبت‌ نام در این دوره دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های منتشر شده در سازمان را به صورت دقیق مطالعه نمایند و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت‌ نام خود اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که قبلا در این دوره ثبت‌نام و انتخاب رشته کرده‌اند، تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه پنجم مهرماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات و تغییر کدرشته محل‌های خود اقدام نمایند.

دکتر توکلی گفت: تا ساعت هشت صبح امروز پنج‌شنبه، اول مهرماه حدود ۲۶ درصد از داوطلبان موفق به ثبت‌ نام در این دوره گردیدند که امیدواریم تا مهلت تعیین شده، ظرفیت ثبت‌ نام در این دوره تکمیل گردد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید