ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت
تفاهم‌ نامه بین دانشگاه خوارزمی و سازمان بورس

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دکتر نوری رئیس مرکز آموزشهای آزاد دانشگاه خوارزمی با اشاره به تفاهم‌ نامه‌ای که روز گذشته بین این دانشگاه و سازمان بورس و اوراق بهادار منعقد گردید و طبق این تفاهم نامه دانشگاه خوارزمی با همکاری سازمان بورس اقدام به برگزرای دوره های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های مرتبط می نماید.

تفاهم نامه فوق توسط دکتر سبحان اللهی رئیس دانشگاه خوارزمی و محمد فطانت رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار امضا گردید و موضوع آن همکاری های آموزشی پژوهشی و مشاوره‌ای در زمینه بازار سرمایه می باشد.

 بعد از اینکه دانشگاه علوم اقتصادی با دانشگاه خوارزمی ادغام گردید، این دانشگاه دارای سه دانشکده علوم مالی، علوم اقتصادی و مدیریت گردید و در زمینه مالی و بازار سرمایه پتانسیل خوبی دارد.

وی بیان نمود:قبلا تفاهم نامه‌ای بین سازمان بورس و دانشگاه علوم اقتصادی وجود داشت و هدف از انعقاد تفاهم نامه جدید اینست که شرایط و تاریخ تفاهم نامه با توجه به ادغام دانشگاه علوم اقتصادی با دانشگاه خوارزمی به‌ روز گردد. هم اکنون نیز دوره های MBA بازار و سرمایه با مشارکت سازمان بورس در دانشگاه خوارزمی در حال برگزاری می باشد.

شرایط شرکت در دوره های مشترک بین دانشگاه خوارزمی و سازمان بورس

افرادی که تمایل دارند در دوره های مذکور شرکت کنند، نباید الزاما دانشجوی دانشگاه خوارزمی باشند بلکه دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی در هر رشته‌ای، داشتن سابقه کار در بازار سرمایه وپول و پذیرش در آزمون های کتبی و شفاهی شروط شرکت در این دوره‌ها می باشد.

همچنین به افرادی که دوره های مذکور را می گذارنند یک مدرک MBA از طرف دانشگاه خوارزمی و 4 گواهی اصول بازار سرمایه، کارشناسی عرضه و پذیرش، مدیریت نهاد های مالی و تحلیل گری اوراق بهادار اعطا می‌ گردد و شرط اعطای آخرین گواهی معدل بالای 17 می باشد.

دکتر نوری گفت: داوطلبان جهت ثبت نام برای شرکت در دوره‌های مربوطه ، باید به سامانه ELC.KHU.AC.IR   مراجعه نمایند.

همین الان می توانید ثبت نام کنید