جلسه کنکور
کارت کنکور ۹۵ از ساعت ۱۲ امروز توزیع گردید

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از مهر؛ دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ از ساعت ۱۲ امروز یکشنبه ۲۰ تیرماه توزیع گردید.

داوطلبان می توانند از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۲۴، چهارشنبه ۲۳ تیرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

داوطلبانی که به غیر از گروه آزمایشی اصلی، در یک یا دو گروه آزمایشی دیگر نیز ثبت نام کرده اند باید نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی دوم یا سوم نیز اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون سراسری سال ۹۵ در دو نوبت صبح و عصر پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ تیرماه برگزار خواهد شد.

آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی هنر در عصر پنجشنبه برگزار می‌ گردد و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در عصر جمعه برگزار خواهد شد.

با توجه به مجموع داوطلبانی که در یک، دو یا سه گروه آزمایشی داوطلب گردیدند، تعداد یک میلیون و ۱۴ هزار و ۲۷۴ کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده که از این تعداد ۶۱۱ هزار و ۷۵۴ کارت برای خواهران و تعداد ۴۰۲ هزار و ۵۲۰ کارت برای برادران صادر شد.

همین الان می توانید ثبت نام کنید