به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام به نقل از ایسنا ؛ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 95 و بیست و یکمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور آغاز گردید و متقاضیان از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.orgمی توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت 300 هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام نسبت به خرید سریال ثبت نام اقدام کنند.

هر داوطلب می‌تواند علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی خود (کد رشته امتحانی اول) از میان 66 کد رشته امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته‌های شناور مشخص شده نسبت به انتخاب کد رشته امتحانی دوم از میان کد رشته امتحانی شناور اقدام نمایند و باید برای ثبت کد رشته امتحانی دوم نیز در تقاضانامه اینترنتی 300 هزار ریال دیگر نیز بابت وجه ثبت نام برای شرکت در آزمون کد رشته امتحانی دوم پرداخت و یک سریال اعتباری دیگر دریافت کنند.

طبق ضوابط داوطلبانی که علاقمند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی باشند لازم است با پرداخت 92 هزار ریال دیگر، برای شرکت در گزینش دوره‌های مذکور اقدام کنند.

زمان ثبت نام برای آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته) سـال 1395 از روز دوشـنبه 1394/9/16 شروع  و تـا سـاعت 24 روز یکشنبه 1394/9/22 ادامه دارد.

لینک مطالعه دفتر چه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد