مگامگ

مجله اساتید 3گام

چرا 3گام

شما برای آمادگی برای آزمون به چه چیزی نیاز دارید؟ منابع آموزشی مناسب!، برنامه‌ریزی دقیق!، مشاوره‌ای اثربخش و آزمون‌های آزمایشی مناسب! و ارتباط با دیگر داوطلبان هم­رشته‌ای برای بهره‌گیری از تجارب آنان!، 3گام برای هر یک از این بخش‌ها پیشنهاد‌های هوشمندانه‌ای را ارائه می‌دهد.

  1. منابع مناسب آموزشی!

مهم‌ترین عامل موفقیت در آزمون، ارائه بهترین منابع به‌صورت تلفیقی از مؤسسات مختلف است. به این صورت که از تجربه رتبه‌های برتر آزمون به‌دست‌آمده، هرگز منابع یک مؤسسه یا انتشارات خاص در همه درس‌ها کامل و مناسب نیست. به همین دلیل 3گام از هر مؤسسه یا انتشارات، تنها منابعی را ارائه می‌دهد که از نظر رتبه‌های برتر آزمون مورد تأیید هستند.

  1. برنامه‌ریزی دقیق!

برنامه‌ریزی منحصربه‌فرد 3گام تا روز آزمون تضمین می‌کند که شما بتوانید مباحث آزمون را حداقل یک دور مطالعه و 3 دور مرور نمایید. همچنین جهت آشنایی داوطلبان با این روش، برنامه‌ریزی به مدت 1 هفته به­صورت رایگان تقدیم به داوطلبان می‌شود.

  1. مشاوره تخصصی و مطمئن

مشاوران 3گام همگی از رتبه برترهای آزمون درزمینه تخصصی شما هستند و علاوه بر اینکه در آزمون‌های شخصیت شناسی مشاور نمره خوبی دریافت نموده‌اند، دوره‌های آموزشی ویژه مشاوره و برنامه‌ریزی را نیز به اتمام رسانده‌اند. همچنین در برخی رشته‌ها یک جلسه مشاوره رایگان تقدیم به داوطلبان می‌شود. (فعال‌سازی از بخش ویترین)

  1. آزمون‌های آزمایشی!

بااین‌همه تبلیغات گوناگونی که مؤسسات مختلف برای آزمون‌های خود انجام می‌دهند، یافتن آزمونی که هم ازلحاظ آموزشی مناسب باشد هم ازلحاظ جامعه آماری، بسیار سخت به نظر می‌رسد. ولی مشاوران مستقل 3گام می‌توانند بر مبنای رشته شما بهترین آزمون آزمایشی را معرفی نمایند.

  1. ارتباط با دیگر داوطلبان هم رشته و بهره‌گیری از تجربه آن‌ها

در 3گام برای هر رشته بخشی تحت عنوان اتاق فکر ایجادشده است که داوطلبان می‌توانند به‌راحتی در این رشته‌ها اعلام نظر نموده و از تجارب یکدیگر استفاده نمایند.