رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیوتراپی

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیوتراپی

با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانید از لیست کامل مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد فیزیوتراپی مطلع شوید لذا برای دسترسی راحت، این لیست را در جدول زیر آورده ایم. اگر رشته ی شما جزء رشته های لیست زیر نباشد، مجاز به شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی نخواهید بود. اطلاع از رشته های مجاز برای شرکت در یک رشته خاص در کنکور ارشد وزارت بهداشت اولین گام برای شروع روند مطالعه داوطلبان هست و معمولا فکر داوطلبان را به خود مشغول می کند؛ به همین دلیل لیست کامل رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی را برای شما آماده کرده ایم که با خیال راحت بتوانید برای کنکور ارشد این رشته آماده شوید. در ضمن منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد فیزیوتراپی هم از اساسی ترین شرایط برای آمادگی کنکور ارشد فیزیوتراپی می باشد لذا برای دریافت آن ها به لینک آبی شده مراجعه کنید.

در ادامه به تفکیک لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد هریک از رشته های فیزیوتراپی را در قالب جداولی در اختیارتان قرار می دهیم. همچنین اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز وجود دارد، می توانید برای آشنایی بیشتر با این رشته مطلب معرفی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی را مطالعه کنید.

علاوه بر این، اگر به دنبال پاسخ به سوالاتتان درباره کنکور ارشد فیزیوتراپی و رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی هستید، از یک جلسه مشاوره تخصصی ارشد فیزیوتراپی استفاده کنید. برای ثبت نام و بهره مندی از یک جلسه مشاوره تخصصی ارشد فیزیوتراپی کلیک کنید.

 

 

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد فیزیوتراپی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فیزیوتراپی

فیزیوتراپی

کارشناسی فیزیوتراپی

تذکر: معلولیت در اندام فوقانی به هر شکل و معلولیت در اندام تحتانی به گونه ای که استقلال فردی را مختل کند و همچنین نقص کامل یک چشم یا یک گوش و یا لکنت شدید مانع از پذیرش دانشجو در رشته فیزیوتراپی خواهد بود.

 

 

رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی ورزشی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش فیزیوتراپی ورزشی

لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی ورزشی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش پزشکی می باشد و می توانید برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1400 از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

جدول مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فیزیوتراپی ورزشی

رشته امتحانی

مدارک مجاز مورد پذیرش در کنکور ارشد فیزیوتراپی ورزشی

فیزیوتراپی ورزشی

کارشناسی فیزیوتراپی

 

شما می توانید برای آمادگی کنکور ارشد فیزیوتراپی از یک جلسه مشاوره تخصصی فیزیوتراپی استفاده کنید.

 

 

سوالات متداول:

🔥 با چه مدرک لیسانسی می توانم در کنکور ارشد فیزیوتراپی شرکت کنم؟

فقط با کارشناسی فیزیوتراپی می توانید در کنکور ارشد فیزیوتراپی و فیزیوتراپی ورزشی شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر دریاره این موضوع، رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی را در سایت 3گام بخوانید.

🔥 لیست رشته های مجاز برای کنکور ارشد فیزیوتراپی که اعلام کرده اید، بر چه اساسی است؟

مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی مطابق با آخرین اطلاعیه مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. اطلاعیه سنجش پزشکی تنها مرجع اعلام دقیق مدارک مورد پذیرش است.

🔥 رشته لیسانس من در لیست مدارک مورد پذیرش وجود داشت برای شرکت در کنکور ارشد فیزیوتراپی چه کاری باید انجام دهم؟

اگر رشته شما در لیست رشته های مجاز باشد نیاز به اقدام خاصی ندارید و می توانید در ثبت نام کنکور ارشد بهداشت رشته ی فیزیوتراپی را انتخاب کنید. اما دقت داشته باشید که با توجه به اینکه تغییر رشته می دهید باید اطلاعات کامل در مورد این رشته از جمله: منابع کنکور ارشد فیزیوتراپی، دروس و ضرایب دروس کنکور ارشد فیزیوتراپی، دانشگاه های پذیرنده  و ... کسب کنید که بتوانید موفق شوید. همچنین با مراجعه به همین مطلب و ثبت نام می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان با مشاور تخصصی رشته فیزیوتراپی استفاده کنید. 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

loading

3گام: مسیر مطمئن موفقیت