مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98

تعداد بازدید 2268 دفعه

متن مصاحبه با آقای امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک سال 98 را می توانید در این مطلب مطالعه کنید. در این مصاحبه آقای جعفرزاده به عنوان رتبه برتر کنکور ارشد مهندسی مکانیک تجربیات خود از شروع مطالعه تا روز کنکور را باشما در میان می گذارد.

 

 

کانال تلگرام کنکور ارشد مهندسی مکانیک 

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال اول 

خودتان را معرفی کنید.

امیر حسین جعفر زاده هستم. رتبه 131 طراحی کاربردی مکانیک دانشگاه تهران قبول شدم. لیسانس هم دانشگاه خواجه نصیر دانشکده هوا و فضا بودم. زمانی‌که با 3گام آشنا شدم اواسط تیرماه سال 97 بود.

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال دوم 

روند مطالعه و برنامه ریزی شما چه شکلی بوده است؟

من بعد از امتحان های دانشگاه، دوهفته استراحت کردم و از اواسط تیرماه با پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام شروع کردم. با ساعت کمی، چهار ساعت یا حتی کمی کمتر شروع کردم.

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال سوم

تاثیر پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام در زمان مطالعه برای شما چگونه بوده است؟

من وقتی شروع کردم یه مقداری مشکل انگیزه داشتم و نمیدونستم چطور باید درس بخونم. درواقع بین درس خوندن برای امتحان دانشگاه و برای کنکور فرق هست. پس با پنل شروع کردم. پنل یه خوبی داره که انعطاف پذیر است و یه برنامه فیکس رو به شما نمی‌ده و شمارو مجبور نمی کنه از اون استفاده کنید؛ بلکه شما می تونید برنامه رو تغییر بدید. من ابتدا هفته اول رو با چهار درس شروع کردم و بعد دیدم زیاده و به سه تا کم اش کردم. بعد سعی می‌کردم در روزهای خالی که برای مرور بود حتما مرور کنم و درسای هفته قبل اون روز تموم شده باشه .

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال چهارم

به عنوان رتبه برتر چه توصیه ای به داوطلبان  کنکور 99 دارین؟

توصیه ای که به بچه های کنکور 99 دارند اینه که اگه بتونند با رشته مقصدتون آشنایی داشته باشید. اگه هم تغییر رشته ای نیستید با بچه های سال بالایی تون درباره رشته صحبت کنید و سوالاتون رو بپرسید. وقتی هم شروع می کنید برای درس خوندن هیچ مشکلی وجود نداشته باشه و صددرصد هدفتون مشخص باشه.

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال چهارم

چه عواملی در موفقیت شما  نقش داشتند و این عوامل را چگونه درصدبندی می کنید؟

بخش بزرگی اش انگیزه و شناختم نسبت به مهندسی مکانیک بود. انگیزه ای که داشتم باعث می‌شد از قبل بدونم چی‌ کار کنم، از هیچ تلاشی هم مضایقه نکنم، با شناخت و کاری که می خواستم ارشد انجام بدم. واسه همین وقتی خسته می‌شدم، بهش فکر می‌کردم و بهم انگیزه می‌داد. این موضوع انگیزه 50 درصد بود. 50 درصد دیگه هم به کمک های پنل اشاره می‌کنم مثل مروری که پنل تعیین می کرد یا گزارش کاری که من در پنل ثبت می کردم.

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال پنجم 

استفاده از مشاوره و برنامه ریزی 3گام رو به چه کسانی توصیه می کنید؟

بنظر من کسانی که نمیدونند در ابتدا کار چجوری شروع کنند و چه‌ جوری درس بخونند و چه‌ جوری برنامه ریزی کنند، می تونند از پنل استفاده کنند. این افراد براساس شناختی که از خودشون پیدا می کنند، می دونند درس ها رو چه‌جوری بخونند و چه‌جوری انتخاب کنند. همچنین فکر می‌کنم کسانی که زمان کافی برای کنکور ندارن مثلا افراد شاغل می تونند از پنل استفاده کنند.

مصاحبه با امیرحسین جعفرزاده رتبه برتر ارشد مهندسی مکانیک 98 - سوال ششم

از کدام خدمات 3گام رضایت بیشتری داشتید؟

قبل از اینکه بخوام پروسه درس خوندن کنکور رو شروع کنم، اول اطلاعات منابعی که می خواستم انتخاب کنم رو از روی سایت برداشتم و از دوستانم هم پرس و جو کردم. این بخش سایت بخش خوبی بود. بخش بعدی هم پنل سایت بود و گزارش کار و بخش آنالیز بود که روی کارم تاثیر داشت.

دریافت مشاوره و برنامه ریزی به سبک رتبه های برتر 3گام 

مشاهده مصاحبه ی همه رتبه های برتر ارشد مکانیک

سایر بخش های مجموعه مهندسی مکانیک

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc