مشاور شما در کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی کیست؟

تعداد بازدید 2783 دفعه

خانم فاطمه خانی چمنی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی موسسه 3گام، دارای رتبه 16 کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 96 در رشته ایمنی شناسی می باشند.

مشاور شما در کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی کیست؟

خانم فاطمه خانی چمنی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد ایمنی شناسی موسسه 3گام، دارای رتبه 16 کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 96 در رشته ایمنی شناسی می باشند.

فاطمه خانی چمنی دوره کارشناسی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گذرانده است و از همان زمان دانشجویی علاقمند به رشته ایمونولوژی بوده است زیرا به اعتقاد او علم ایمونولوژی با ظرافت ها و زیبایی‌هایی که دارد نمودی از نظام زیبای خلقت می باشد که البته شاید به نظر برسد نظر او اغراق آمیز است اما می گوید کسی که بتواند ذره ای از زیبایی این علم را درک کند متوجه عرایض بنده می شود. او بعد از فارغ التحصیلی و کار در ازمایشگاه های بالینی نیز در راستای علاقه خود حرکت کرده و با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1396 توانسته است با رتبه 16 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شود. در دوره دانشجویی هم فعالیت هایی خارج از حوزه واحدهای درسی شامل فعالیت در انجمن علمی ایمونولوژی را دارد. همچنین کار در حیطه بالین هم باعث شده تا یک نگاه جامع تری نسبت به رشته تحصیلی خود داشته باشد. و اما دلیلی که باعث شده موسسه 3 گام او را در کادر مشاورین خود داشته باشد علاقه وافر او به رشته تحصیلی خود و اشتیاق کمک به همه عزیزانی است که علاقمند به این حوزه هستند و از طرفی توانمندی ایشان در ایجاد انگیزه و زنده کردن روح تلاش در داوطلبان و  شناسایی نقاط ضعف و همدلی و درک داوطلب با همه مسائل و مشکلاتی است که در پیش رو دارد.

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
 • تصویر فرد

  ریحانه‏ - 99/6/31

  سلام
  خسته نباشید
  من رتبه 395 با سهمیه در رشته ارشد میکروب شناسی و 461 بدون سهمیه شدم میخواستم ببینم شانس قبولی دارم ؟

 • تصویر فرد

  H.f‏ - 98/11/8

  سلام وقتتون بخير
  من ترم يك رشته ميكروبيولوژي هستم و ميخوام از امسال براي كنكور ارشد پزشكي شروع كنم اما درمورد اينكه بين رشته هماتولوژي،ايمونولوژي،پاتولوژي،فيزيولوژي كدومشون بهتره و بازار كار بهتري داره راهنمايي كنيد لطفا.ممنون

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc