گزیده ای از اتاق فکر نانوتکنولوژی پزشکی

ورود به اتاق فکر

ارشد نانوتکنولوژی پزشکی و بچه های مهندسی کشاورزی

تعداد بازدید 1820 دفعه

از آنجایی که یکی از رشته هایی که می توانند ارشد نانوتکنولوژی پزشکی را شرکت کنند، رشته های مهندسی کشاورزی است که وزارت بهداشت هیچ استثنایی بین رشته های کشاورزی برای شرکت در ارشد نانوتکنولوژی پزشکی قائل نیست.

با توجه به اینکه رشته های مهندسی کشاورزی در کشور ما چندان آینده خوبی با توجه به تلاش و پشتکار فارغ التحصیلان آن ندارند، تنها رشته ای که همه فارغ التحصیلان کشاورزی می توانند در آن شرکت کنند و دری به سوی پیشرفت و آینده درخشان را برای این بچه ها باز می کند همین کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی می باشد. فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی با ورود به حیطه پزشکی در رشته ارشد نانوتکنولوژی می توانند وارد دنیای جذاب پزشکی شوند و موفقیت های بی شماری را رقم بزنند. 

انگیزه بالای بچه های کشاورزی برای شرکت در این رشته علاوه بر بازار کار ضعیف رشته های کشاورزی در این است که می توانند با گرفتن دکترای این رشته به راحتی عضو هیئت علمی شوند و یا به راحتی اخذ پذیرش برای دانشگاههای برتر خارجی داشته باشند.

از طرفی میل به تحقیقات و در نوردیدن مرزهای جدید علمی نیز بسیار برای بچه های کشاورزی جذاب خواهد بود.

صرفنظر از این که این رشته بازار کار صنعتی و بالینی خوبی ندارد، می توان گفت که یکی از ایده آل ترین رشته ها برای شیفتگان تحقیقات در حوزه های جدید و البته کسانیست که دنبال هیئت علمی شدن هستند. از طرفی تغییر مدرک از وزارت علوم به وزارت بهداشت نیز مزیت بسیار بزرگی برای بچه های مهندسی کشاورزی خواهد بود.

بسیاری از کسانی که در آزمون ارشد وزارت بهداشت در ارشد نانوتکنولوژی پزشکی تغذیه موفق بوده اند به وضوح عامل موفقیت خود را در برنامه ریزی مشخص، تعداد مرورهای بالا و استفاده از منابع خوب و البته پشتکار و تلاش خود و استفاده از راهنماییهای خوب کسانی که در سالهای گذشته رتبه های خوب به دست اورده اند عنوان کرده اند. موسسه 3گام با داشتن مشاوران مجرب و یک سیستم بسیار خاص در امر برنامه ریزی می تواند عوامل اصلی موفقیت رتبه های برتر را برای شما پیاده سازی کند. برای ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام کنید.

 

ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc