مشاور تخصصی ارشد علوم تربیتی

تعداد بازدید 1850 دفعه

مشاوران تخصصی ارشد علوم تربیتی 3گام، عاطفه عزیزی و فاطمه رحمتی می باشند.رزومه مشاوران تخصصی ارشد علوم تربیتی را در ادامه مشاهده می کنید.

مشاور تخصصی ارشد علوم تربیتی - عاطفه عزیزی

عاطفه عزیزی هستم دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش پیش دبستان دانشگاه علامه طباطبایی و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی از دانشگاه علامه طباطبایی. همچنین جزو سه نفر اول این رشته در مقطع کارشناسی هستم سابقه شرکت در المپیاد علمی این رشته را نیز دارم. کارگاه های تخصصی این رشته مثل فلسفه برای کودکان، روانشناسی بازی، و.. را نیز در این رشته دارم. دروسی که در آن تسلط زیادی دارم و می توانم به شما کمک کنم روانشناسی رشد ، روانشناسی تربیتی ، مدیریت کلاس درس، روش ها و فنون تدریس، نظارت و راهنمایی آموزشی و برنامه درسی است. سابقه یک سال مشاوره رشته علوم تربیتی در موسسه 3گام را نیز دارم به طور کل نسبت به منابع این رشته در هر گرایش تسلط دارم و هر سوالی درمورد منابع داشته باشید پاسخگو هستم. یکی از دلایلی که باعث شد این رشته را نیز در مقطع ارشد ادامه دهم علاقه زیاد من نسبت به کار با کودک و درس های تخصصی این رشته بود که بسیار جذاب و دوست داشتنی و کاربردی است. من به عنوان یک مشاور در این رشته می توانم گام به گام در کنارتان باشم تا روز کنکور سوالاتتان در مورد منابع در مورد نحوه مطالعه بعضی از دروس و همچنین سوالاتی که در مورد بعضی از درس ها دارید پاسخگو هستم همچنین می توانم به عنوان یک مشاور انگیزشی در این مسیر طولانی و پر از چالش کنارتان باشم. یکی از بزرگترین مشکلاتی که داوطلبین این رشته برای کنکور ارشد این رشته دارند این است که منابع اشتباه و نامناسب را تهیه می کنند و این منابع باعث افت انگیزه و علاقه آنان به مطالعه می شود مشکل دیگری که با آن مواجه هستن در مورد گرایش ها و دانشگاه هایی که بعضی از گرایش ها را در مقطع ارشد دارند هیچ اطلاعی ندارند و تصورشان این است که همه گرایش ها در اکثر دانشگاه های سراسری یا آزاد و.. وجود دارد در حالیکه اینطور نیست بعضی از گرایش ها در دانشگاه های کمی موجود هست و از طرف دیگر ظرفیت برخی از گرایش ها نیز پایین است که اگر دانشجویان نسبت به آن مطلع باشند در انتخاب آن رشته قطعا اثرگذار خواهد بود.

برای ارتباط با خانم عزیزی و دریافت برنامه از سیستم مشاوره و برنامه ریزی 3گام به لینک زیر مراجعه نمایید. 

 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

 

مشاور تخصصی ارشد علوم تربیتی - فاطمه رحمتی

باسلام و آرزوی موفقیت برای شما داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد علوم تربیتی بخصوص داوطلبان  گرایش برنامه ریزی درسی

من فاطمه رحمتی در کنکور کارشناسی ارشد سال۱۴۰۰ موفق به کسب رتبه ۱ در رشته علوم تربیتی شدم و درحال حاضر دانشجوی گرایش برنامه ریزی درسی در دانشگاه تهران هستم، شروع موفقیت من از سال ۱۳۹۵ کلید خورد که تصمیم گرفتم از رشته معماری انصراف بدهم و بار دیگر در کنکور سراسری شرکت کنم و به آرزو و هدفم یعنی معلم شدن برسم، و به دلیل علاقه ام به حوزه برنامه ریزی درسی، درآبان سال ۱۳۹۹ با توجه به اینکه دانشجوی ترم ۷ کارشناسی آموزش ابتدایی بودم همزمان با واحدهای درسی دانشگاه، گام جدی رو برداشتم و شروع کردم به درس خواندن برای رسیدن به هدفم در کنکور کارشناسی ارشدکه خوشبختانه این تلاش های مستمر نتیجه داد ومن به هدفم یعنی رتبه ۱شدن رسیدم. برای رتبه برتر شدن در کنکور ارشد، هدف گذاری روشن و درست، نقشه ی راه داشتن اولین گام به سوی موفقیت است.

علاقه، اولویت بندی دروس، برنامه ریزی دقیق، آشنایی با روش مطالعه درست و هوشمندانه تست زدن و.... از مواردی هستند که نیاز است هر داوطلبی اینها را مدنظر قرار بدهد تا به موفقیت دست یابد، دوست عزیزم شما هم می توانید رتبه برتر شوید فقط کافی است به خودتان ایمان داشته باشید چون شما لایق برترین ها هستید.

ذهن انسان به هر چیزی اعتقاد داشته باشد 
                                                                                                  و آن را باور کند به آن خواهد رسید (ناپلئون هیل).

برای ارتباط با خانم رحمتی و دریافت برنامه از سیستم مشاوره و برنامه ریزی 3گام به لینک زیر مراجعه نمایید. 

رزرو مشاوره با رتبه های برتر

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc