گزیده ای از اتاق فکر مهندسی کشاورزی بیوتکنولوژی کشاورزی

ورود به اتاق فکر
 • ظرفیت

  در آزمون 94 پذیرش روزانه بیوتکنولوژی چقدر بوده؟

 • شرایط کاری

  سلام من خیلی ب این رشته علاقه داشتم ودارم اماتوی شهرستان حتی استان ماشرایط این رشته رو برای کارندارن هیچ کدوم ازاون مواردیکه ک ذکرشده

 • منابع

  من از فردا میخوام برای ارشد خوندن شروع کنم،چه منابعی برای این وقت کم برای رشته بیوتکنولوژی کشاورزی بهم پیشنهاد میدید؟

 • برنامه ریزی برای دکتری

  با سلام
  بنده دانشجوی فارغ التحصیل رشته اصلاح گیاهان باغی ام و برنامه ریزی های شما برای آزمون ارشد می باشد
  آیا قادر برای برنامه ریزی آزمون دکتری را دارید ؟

 • نحوه برنامه ریزی

  سلام خسته نباشید،من سال دوم بیوتکنولوژی کشاورزی تموم کردم،اگر از الان برای ارشد شروع کنم به خواندن زوده؟!

برنامه و روش 3گام در كارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی

تعداد بازدید 3457 دفعه

در مؤسسه علمی 3گام با ترفندهای خاصی داوطلبان را به سوی موفقیت در کنکور ارشد راهنمایی خواهیم کرد

فلسفه 3گام:

به دنبال آن نباشید که با امتحان کردن راه‌های میانبر، زمانتان را هدر دهید. باید به دنبال راه اصلی باشید. همینطور که میدونید مؤسسات زیادی هستند که برای کنکور کارشناسی ارشد خدماتی رو ارائه میدن، اما معمولاً همه خدمات یک مؤسسه از کیفیت یکسان و مناسبی برخوردار نیستند. مثلاً یک مؤسسه ممکنه تو یه درس قوی باشه و بقیه دروسش خوب ارائه نشه. یا اینکه آزمونهای یک مؤسسه بهتر از بقیه باشه و جامعه آماری بیشتری رو پوشش بده. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا بهترینها رو برای شما یکجا جمع کنیم و بهتون ارائه بدیم. برای قبولی تو کنکور کارشناسی ارشد رشته بیوتکنولوژی مطالب زیادی هست که باید خونده بشه که اگر ندونید چطور بخونید کاملاً سردرگم میشید، زمانی که بدانید چه باید بکنید، شایستگی لازم را برای قبولی در کنکور ارشد به دست آورده‌اید. این زمانی است که موفقیت به سمتتان خواهد آمد. شما الزامات کار را فراهم کرده‌اید و حالا شما با کارشناسی ارشد چند گام فاصله دارید.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

در مؤسسه علمی 3گام با ترفندهای خاصی داوطلبان را به سوی موفقیت در کنکور ارشد راهنمایی خواهیم کرد، علاوه بر راهنمايي در مورد برنامه ريزي و نحوه صحيح خواندن مطالب، از ابتدا تا انتهاي مسير با شما هستیم به گونه اي  كه مديريت زمان در جلسه آزمون را به خوبي فرا گرفته و بهترين نتيجه را از آمون كارشناسي ارشد بدست آوريد.

پنجره موفقیت به سوی شما گشوده شده و شما آماده برای به چنگ آوردن آن هستید. شیوه ما برای بدست آوردن قبولی در کنکور بیوتکنولوژی در نحوه مطالعه دروس می باشد، برای مثال برای مطالعه درس زبان که درسی حفظی است و نیاز به تکرار مکرر دارد، روز خاصی در نظر نگرفته و سعی می کنیم آن را در برنامه هر روزمان بگنجانیم تا با تکرار آن ملکه ذهن شده و به پیشرفت ما در زبان کمک شایانی نماید. همچنین کتابهای زیادی برای کنکور لازمه که بعضی از اونها به راحتی قابل تهیه نیست. قراره که ما در دپارتمان تخصصی بیوتکنولوژی بهتون کمک کنیم که اگه نتونستید کتابی رو تهیه کنید اون رو براتون تهیه کنیم و بفرستیم. یا اینکه چطوری با استفاده از نقاط قوتتون تو بعضی دروس نقاط ضعفتون رو پوشش بدید و به نتیجه مطلوب برسید. خلاصه هر چیزی که ممکنه براتون تو این مدت دغدغه بشه رو هموار می کنیم تا این راه رو راحتتر طی کنید. تو این مدت می تونید هر چقدر که نیاز دارید با مشاور رشته بیوتکنولوژی صحبت کنید و از راهنماییهاش بهره مند بشید. می تونید هفتگی یا حتی به صورت روزانه برنامه دریافت کنید و به این ترتیب مطمئن باشید که به برنامه زمانی که در نظر دارید می رسید. علاوه بر این موقعی که آزمونتون رو دادید و نتایج اومد، دپارتمان تخصصی بیوتکنولوژی برای انتخاب رشته در کنار شماست تا با توجه به تواناییها و علایقتون و نتیجه ای که به دست آوردید بهترین انتخاب رو داشته باشید. پس اگر تو هدفتون مصمم شدید و تصمیمتون برای پیشرفت و رسیدن به آینده روشن قطعیه، بسم ا... .

همین الان می توانید ثبت نام کنید

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید. خواهشمند است سوالات خود را در قسمت اتاق فکر این رشته مطرح نمایید

تصویر فرد
CaptchaMvc