مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات ( IT )

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی فناوری اطلاعات موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی فناوری اطلاعات در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT (آی تی) 1400

  سوالات و پاسخنامه سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT (آی تی) سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب فراهم شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد فناوری اطلاعات (IT) سال 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور هم قرار بگیرند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی (IT)

  مشاور تخصص کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) خانم زهرا توفیقی 3گام با کسب رتبه 54 در کنکور کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران پذیرفته شده است. در این مطلب با سبک مطالعه خانم توفیقی و توصیه هایی که برای داوطلبان دارد آشنا خواهید شد.

 • مقایسه بازار کار ارشد مهندسی آی تی و کامپیوتر

  مقایسه بازار کار ارشد مهندسی آی تی و کامپیوتر می تواند به داوطلبان این دو رشته کمک کند. در این مطلب موقعیت های شغلی کارشناسی ارشد آی تی و مهندسی کامپیوتر به تفکیک گرایش های هر رشته مقایسه شده است.

 • بودجه بندی کنکور ارشد فناوری اطلاعات 97

  بودجه بندی کنکور ارشد فناوری اطلاعات 97 به داوطلبان این رشته کمک می کند تا بتوانند بخش ها و نکات مهم دروس ارشد فناوری اطلاعات (IT) که بیشتر مورد توجه طراحان سوال است، را شناسایی کنند. در این مطلب، بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد آی تی به تفکیک دروس مشترک و دروس تخصصی برای داوطلبان آماده شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در کنکور کارشناسی ارشد 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)  سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) -  انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) سال 99 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) سال 99 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات یا آی تی (IT) در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • معرفی منابع ارشد آی تی IT (مهندسی فناوری اطلاعات) + کتاب های تست کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

  معرفی منابع ارشد آی تی (مهندسی فناوری اطلاعات) به همراه کتاب های تست کنکور مهندسی فناوری اطلاعات در این مطلب قرار گرفته است. همچنین سطح بندی منابع به پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی یکی دیگر از خدماتی است که 3گام به داوطلبان این رشته ارائه داده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی فنآوری اطلاعات

  گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات عبارتند از: گرایش‌های تجارت الکترونیکی و فناوری اطلاعات (IT). هر کدام از این گرایش ها هم از نظر بازار کار و موقعیت های شغلی در این مطلب بررسی شده اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی فنآوری اطلاعات

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی فناوری اطلاعات به تفکیک ضرایب، تعداد سؤالات، عناوین دروس و زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد مجموعه مهندسی آی تی در سال گذشته در این مطلب آورده شده است.

 • ظرفیت دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  ظرفیت دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در سال گذشته به هنگام انتخاب رشته اعلام گردید. در این مطلب ظرفیت پذیرش رشته آی تی را به تفکیک استان، دانشگاه، گرایش و سایر پارامترها می توانید مطالعه کنید.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی فنآوری اطلاعات

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و نحوه مطالعه آنها برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. انواع درس های زبان و دروس مشترک مجموعه آی تی با ضرایب آن ها به صورت مجزا در این مطلب بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد 99 مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

  کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) از سال 94 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در سال 99 به داوطلبان ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی فناوری اطلاعات 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1400، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1400 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 99 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1400

  انتخاب رشته کنکور سراسری | انتخاب رشته دانشگاه 1400

  انتخاب رشته کنکور سراسری 1400، در پنج گروه کنکور تجربی، کنکور ریاضی، کنکور انسانی، کنکور هنر و کنکور زبان های خارجی برگزار می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری 1400، به دلیل شرایط خاصی که در سال 1400 برای کنکور سراسری پیش آمد، شرایط بسیار متفاوتی پیدا کرده است.در واقع انتخاب رشته پل ورود شما به دانشگاه است.

 • زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1400 | دریافت کارنامه کنکور

  زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1400 | دریافت کارنامه کنکور

  اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 برای همه داوطلبان کنکور سراسری اهمیت بالایی دارد؛ چراکه داوطلبان بعد یک سال آمادگی و شرکت در کنکور سراسری 1400 می خواهند از نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 مطلع شوند. برای دریافت کارنامه اولیه کنکور سراسری به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.