مجموعه مهندسی کامپیوتر

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 99 در اختیارتان قرار می دهد. همچنین در پایان مطلب بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر، اطلاعاتی را در زمینه تحلیل کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در اختیارتان قرار می دهیم.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • معرفی ارشد مهندسی کامپیوتر – بازار کار و فرصت های شغلی

  معرفی ارشد مهندسی کامپیوتر در اینجا آورده شده است. در این مطلب دوره کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، مهارت ها، گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر، چارت دروس ارشد مهندسی کامپیوتر، بازار کار ارشد مهندسی کامپیوتر، وضعیت ادامه تحصیل در خارج از کشور، تعداد واحدهای درسی نظری و پژوهشی و سایر اطلاعات ضروری در ارتباط با این رشته در مقطع ارشد بررسی شده است.

 • چارت دروس ارشد مهندسی کامپیوتر

  چارت دروس ارشد مهندسی کامپیوتر را اینجا مشاهده می کنید. چارت دروس ارشد چارت دروس کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر به تفکیک گرایش های مختلف این رشته و همچنین به تفکیک دروس جبرانی، دروس گروه های 1، 2، 3 و سمینار و پایان نامه مطابق با برنامه درسی ارشد مهندسی کامپیوتر اعلام شده از سوی وزارت علوم در این مطلب آورده شده است.

 • کد ضریب ارشد مهندسی کامپیوتر

  کد ضریب ارشد کامپیوتر برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد کامپیوتر را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی کامپیوتر برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر ارشد 99

  ضرایب برخی دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر ارشد 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 1400

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب امده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  خانم بنفشه کریمیان مشاور دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 3گام با کسب رتبه 39 در کنکور کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی هوش مصنوعی دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

 • تحلیل دروس و روش صحیح مطالعه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

  تحلیل دروس و روش صحیح مطالعه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر آورده شده است. آشنایی با روش صحیح مطالعه کنکور ارشد کامپیوتر، در کنار برنامه ریزی اصولی و منظم، رمز موفقیت داوطلبان است.

 • بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر

  اطلاع از بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر به شما کمک می کند تا از همین حالا یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی خود را بگیرید. در این مطلب موقعیت های شغلی مهندسی کامپیوتر به تفکیک گرایش های کارشناسی ارشد این رشته مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • تحلیل، بررسی و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر 97

  یکی از مهم ترین و اساسی ترین اطلاعاتی که داوطلبان برای برنامه ریزی بهتر و هوشمندانه تر جهت مطالعه دروس کنکور ارشد کامپیوتر به آن نیاز دارند، اطلاع از بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر می باشد. در این مطلب تحلیل و بودجه بندی دروس مهندسی کامپیوتر به تفکیک بررسی شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی کامپیوتر در آزمون کارشناسی ارشد 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد کامپیوتر 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد کامپیوتر سال 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد کامپیوتر سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

  گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر برای انتخاب رشته داوطلبان این رشته مهم می باشد. معرفی گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد نظیر مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی و رباتیکز، معماری سیستم های کامپیوتری، مهندسی الگوریتم و محاسبات، گرایش شبکه و گرایش رایانش امن در این مطلب آمده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. کنکور سراسری کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر در قالب کد رشته 1277، در یک نوبت (صبح روز جمعه) انجام می­ شود. در این کنکور هر داوطلب دو دفترچه دریافت خواهد کرد.

 • بهترین منابع ارشد کامپیوتر 1400 + کتابهای مجموعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر

  بهترین منابع ارشد کامپیوتر 1400 + کتاب های مجموعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در اینجا آورده شده است. منابع گلچین شده کارشناسی ارشد کامپیوتر موجود در بازار با توجه به شرایط افراد مختلف در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی نظیر؛ پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی بررسی شده است.

 • توصیه های بسیار مهم برای تضمین قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  توصیه های بسیار مهم برای تضمین قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در این مطلب آمده است. همچنین مباحث بزرگترین اشتباهات داوطلبان در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و اولویت بندی دروس به تفکیک گرایش ها هم آورده شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر 99

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از سال 94 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال 99 به داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشدکامپیوتر 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر آورده شده است. ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر بر اساس نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها در این مطلب بررسی شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در مرداد ماه 1400 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1400 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1400 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 در سایت سنجش منتشر شده است. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 شامل دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400، دفترچه انتخاب رشته تجربی 1400، دفترچه انتخاب رشته انسانی 1400، دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1400 و دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 است.