مجموعه مهندسی کامپیوتر

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 99 در اختیارتان قرار می دهد. همچنین در پایان مطلب بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر، اطلاعاتی را در زمینه تحلیل کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) در اختیارتان قرار می دهیم.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی کامپیوتر برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر ارشد 99

  ضرایب برخی دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه مهندسی کامپیوتر ارشد 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • بودجه بندی سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر از سال 90-98

  بودجه بندی سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از سال 90 تا سال 98 به تفکیک دروس عمومی و دروس تخصصی گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر در جدول زیر قرار داده شده است. اطلاع از بودجه بندی سوالات هشت سال اخیر کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر به داوطلبان کنکور 99 این رشته برای برنامه ریزی بهتر روی فصول مهم تر کمک خواهد کرد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 99

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال 99 و سال های گذشته در این مطلب امده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر 99، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر 1400 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  خانم زهرا توفیقی مشاور دپارتمان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی 3گام با کسب رتبه 54 در کنکور کارشناسی ارشد، در گرایش مهندسی نرم افزار دانشگاه تهران پذیرفته شده است.

 • تحلیل دروس و روش صحیح مطالعه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر

  تحلیل دروس و روش صحیح مطالعه کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر آورده شده است. آشنایی با روش صحیح مطالعه کنکور ارشد کامپیوتر، در کنار برنامه ریزی اصولی و منظم، رمز موفقیت داوطلبان است.

 • بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر

  اطلاع از بازار کار گرایش های ارشد مهندسی کامپیوتر به شما کمک می کند تا از همین حالا یکی از مهم ترین تصمیم های زندگی خود را بگیرید. در این مطلب موقعیت های شغلی مهندسی کامپیوتر به تفکیک گرایش های کارشناسی ارشد این رشته مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • تحلیل، بررسی و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر 97

  یکی از مهم ترین و اساسی ترین اطلاعاتی که داوطلبان برای برنامه ریزی بهتر و هوشمندانه تر جهت مطالعه دروس کنکور ارشد کامپیوتر به آن نیاز دارند، اطلاع از بودجه بندی سوالات کنکور ارشد کامپیوتر می باشد. در این مطلب تحلیل و بودجه بندی دروس مهندسی کامپیوتر به تفکیک بررسی شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی کامپیوتر در آزمون کارشناسی ارشد 98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد کامپیوتر 99 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد کامپیوتر سال 99 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد کامپیوتر سال 99 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

  گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر برای انتخاب رشته داوطلبان این رشته مهم می باشد. معرفی گرایش های مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد نظیر مهندسی نرم افزار، هوش مصنوعی و رباتیکز، معماری سیستم های کامپیوتری، مهندسی الگوریتم و محاسبات، گرایش شبکه و گرایش رایانش امن در این مطلب آمده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. کنکور سراسری کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر در قالب کد رشته 1277، در یک نوبت (صبح روز جمعه) انجام می­ شود. در این کنکور هر داوطلب دو دفترچه دریافت خواهد کرد.

 • بهترین منابع ارشد کامپیوتر 1400 + کتابهای مجموعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر

  بهترین منابع ارشد کامپیوتر 1400 + کتاب های مجموعه سوالات کنکور ارشد کامپیوتر در اینجا آورده شده است. منابع گلچین شده کارشناسی ارشد کامپیوتر موجود در بازار با توجه به شرایط افراد مختلف در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی نظیر؛ پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی بررسی شده است.

 • توصیه های بسیار مهم برای تضمین قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  توصیه های بسیار مهم برای تضمین قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر در این مطلب آمده است. همچنین مباحث بزرگترین اشتباهات داوطلبان در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و اولویت بندی دروس به تفکیک گرایش ها هم آورده شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد مهندسی کامپیوتر 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد کامپیوتر در سال 98 به داوطلبان ارشد مهندسی کامپیوتر سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشدکامپیوتر 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر

  ظرفیت دانشگاه ها در کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر آورده شده است. ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر بر اساس نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها در این مطلب بررسی شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  این مطلب برای آشنایی بهتر داوطلبان با مراحل ثبت نام کنکور ارشد 1400 می باشد.