گزیده ای از اتاق فکر مهندسی شیمی

ورود به اتاق فکر
 • دکتری شیمی

  سلام خسته نباشید
  کارشناسی و کارشناسی ارشد گروه علوم انسانی دارم برای دکتری می تونم از رشته های مجموعه شیمی شرکت کنم؟

 • دارو سازی

  سلام. ممکنه در خصوص گرایش دارو سازی بگید که اولا بازار کارش چطوره دوما برای خوندن این گرایش لازمه تو چه درسایی قوی تر باشیم. ممنونم

 • راهنمای جهت شرکت در کنکور

  سلام
  بنده لیسانس مهندس مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی را دارم میخوام از رشته مهندسی شیمی توی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنم. وقت کم دارم شاغلم و متاهل بنابه اقتضای شغلم باید ادامه تحصیل بدم . چه دروسی را مطالعه کنم که قبول بشم
  ؟

 • انتخاب رشته

  سلام کارشناسی شیمی کاربردی ام میخوام ببینم برای ارشد میشه مهندسی نفت خوند؟و با چ رتبه ای دانشکده نفت ابادان میشه قبول شد؟

 • قبولی در شبانه مهندسی شیمی

  سلام.من رتبم۳۷۰۰شده میخاستم بدونم میشه شبانه مهندسی شیمی قبول شم؟گرایش فرقی نداره.لطفا راهنماییم کنید

مهندسی شیمی

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی

  نرم افزار تخمین رتبه 3گام، امکان دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی را برای شما فراهم کرده است. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی 99 برای نمایش نتایج با دقت بالا از کارنامه های ارشد مهندسی شیمی سال 92 تا 98 استفاده می کند. در اطلاعات ورودی به ربات تخمین رتبه ارشد از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و بیست و پنج درصد ایثارگران استفاده شده است. همچنین امکان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ارشد مهندسی شیمی به صورت رایگان فراهم شده است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی شیمی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی شیمی موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی شیمی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی شیمی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی شیمی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی شیمی 99

  جامع ترین روش برنامه ریزی برای کنکور ارشد مهندسی شیمی 99 در این مطلب توضیح داده شده است. داشتن مشاوره و برنامه ریزی مناسب یکی از عوامل موفقیت در کنکور ارشد مهندسی شیمی است که ضمن شرح آن روش مشاوره و برنامه ریزی 3گام را هم توضیح می دهیم.

 • نمونه کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 97

  داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال 97 به داوطلبان ارشد مهندسی شیمی سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. نمونه کارنامه های ارشد مهندسی شیمی 97 سهمیه 5 درصد ایثارگری در این مطلب گنجانده شده است.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 98

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 98 به داوطلبان این رشته کمک می کند تا بتوانند بخش ها و نکات مهم دروس ارشد مهندسی شیمی را که بیشتر مورد توجه طراحان سوال است را شناسایی کرده و در برنامه مطالعاتی خود زمان بیشتری را به این قسمت ها اختصاص دهند. 

 • نمونه قبولی های سهمیه 5 درصد ایثارگران کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  برخی از ترازها و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران مهندسی شیمی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات تراز و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 98

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی سال 98 و سال های گذشته

 • بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی شیمی-سال های 88 تا 97

  با اطلاع از بودجه بندی کنکور ارشد مهندسی شیمی، می توانند به راحتی در مورد نحوه مطالعه خود برنامه ریزی کنید.

 • سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  معرفی سرفصل های کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  آقای مهندس محمد جواد آزاد، کارشناسی رشته مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت و دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در  دانشگاه تهران با بیش از 4 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور

 • بازار کار مهندسی شیمی گرایش محیط زیست

  بازار کار مهندسی شیمی گرایش محیط زیست، با توجه به گسترش مباحث محیط زیستی و نیاز روز افزون صنایع و کارخانجات تولیدی به رعایت شاخص های آلایندگی، همچنین روند رو به توسعه استفاده از انرژی های نو، روند رو به رشد دارد.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی شیمی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی سال 98 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد مهندسی شیمی سال 98 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مهندسی شیمی سال 98 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال های گذشته

 • معرفی کارشناسی ارشد مهندسي شيمي

  یک مهندس شیمی قبل از آن که یک شیمیدان باشد یک مهندس است! مهندسی که کمی شیمی می‌داند. مهندسی که کشفیات آزمایشگاهی شیمیدان ها را تا تولید در مقیاس صنعتی توسعه می­دهد. مهندسی که فرآیند طراحی می­کند. مهندسی که تجهیزات برای فرایندهای شیمیایی، بیولوژیکی و زیست محیطی طراحی می­کند. به عبارت دیگر مهندسی شیمی یکی از رشته های مهندسی است نه یکی از گرایش های رشته شیمی.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مهندسي شيمي

  معرفی گرایش های مهندسی شیمی به همراه آنالیز آن ها

 • اطلاعات دفترچه آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسي شيمي و ضرایب دروس

  بررسی اطلاعات دفترچه سؤالات و ضرایب دروس در آزمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد مهندسی شیمی 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در سال 98 به داوطلبان ارشد مهندسی شیمی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی شیمی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد مهندسي شيمي

  از آنجا که بسیاری از داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در تهیه و شناسایی منابع مناسب با شرایط خود مشکل دارند، تصمیم گرفتیم امکان معرفی، تهیه و ارسال کتابهای مناسب با شرایط زمانی و هدف هر دسته از داوطلبان را در اینجا فراهم کنیم.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی شیمی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی شیمی و آزمونهای شناور مربوطه به تفکیک گرایشها

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  موسسه 3گام با توجه به شرایط ویژه سال 98، جشنواره تخفیف همراه با قرعه کشی و جایزه برگزار می کند.

 • تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، از طریق ربات تلگرامی ArshadtakhminBot@ با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 98 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.