مجموعه علوم اقتصادی

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد اقتصاد

  خانم ریحانه حسن زاده مشاور تخصصی ارشد رشته اقتصاد و فارغ التحصیل دانشگاه علامه طباطبایی می باشند.

 • برنامه و روش 3گام برای کارشناسی ارشد اقتصاد

  برنامه و روش 3گام برای کارشناسی ارشد اقتصاد در گام اول هدف داوطلبان را از شرکت در کنکور ارشد مشخص می کند. همچنین برنامه ریزی 3گام در این مطلب به داوطلب این توانایی را می دهد که بتواند متناسب با هدف خود، نوع و سطح دانشگاه مورد نظر خود را تعیین کند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد اقتصاد 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور ارشد اقتصاد از سال 93 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد اقتصاد در سال 1400 به داوطلبان ارشد اقتصاد سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. در این مطلب تلاش شده است نمونه کارنامه های ارشد اقتصاد 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد اقتصاد

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد اقتصاد در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد اقتصاد در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع کنکور ارشد اقتصاد 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور اقتصاد

  بهترین منابع کنکور ارشد اقتصاد به صورت سطح بندی شده در این مطلب برای داوطلبان فراهم شده است. منابع کارشناسی ارشد اقتصاد به صورت جداگانه برای داوطلبانی که دارای پایه ریاضی قوی و داوطلبان دارای پایه ریاضی متوسط و ضعیف هستند، بررسی شده است. همچنین برای داوطلبانی که پایه اقتصادی دارند و داوطلبانی که پایه اقتصادی ندارند هم مطالبی ارائه شده است.

 • ارشد رشته اقتصاد - تحصیل و بازار کار

  معرفی مقطع ارشد رشته اقتصاد و تحصیل و بازار کار این رشته برای بیشتر داوطلبان مهم می باشد. شناساندن رشته اقتصاد در مقاطع مختلف تحصیلی به ویژه مقطع کارشناسی ارشد به داوطلبان این رشته می تواند کمک شایانی بکند. گستردگی رشته اقتصاد و بازار کاری آن یکی از نقاط قوت این رشته برای تحصیل در دانشگاه های برتر است که مورد بررسی قرار گرفته است.

 • کارشناسی ارشد رشته اقتصاد: معرفی و بازار کار

  بازار کار رشته اقتصاد به نحویست که ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر برای آن بسیار ارزشمند می باشد. بسیاری از افراد به خاطر بازار کار بد در رشته خودشان رو به رشته اقتصاد می آورند و برای ورد به بازار کار رشته اقتصاد، می بایست این تغییر رشته را از مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد انجام دهند.

 • گرایش های ارشد رشته اقتصاد

  گرایش های ارشد رشته اقتصاد در این مطلب قرار گرفته اند. اقتصاد نظری، توسعه اقتصاد، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی، اقتصاد انرژی، بانکداری اسلامی و ... از جمله گرایش های مجموعه علوم اقتصادی هستند که در اینجا به صورت گسترده به آن ها پرداخته شده است.

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد اقتصاد

  مجموعه علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی ارشد دارای رشته های مختلف و یک گرایش است که ضرایب مواد امتحانی در آن ها به طور کامل یکسان است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی به تفکیک گرایشها و دانشگاهها

 • چارت درسی در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد

  چارت درسی در مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد، شامل 32 واحد است. چارت دروس ارشد اقتصاد به صورت مجزا واحدهای درسی، واحد پایان نامه و در بعضی مواقع دروس پیشنیاز را در بر می گیرد که در این مطلب بررسی شده است. همچنین دروس اصلی مقطع ارشد اقتصاد به تفکیک هر گرایش هم آورده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد 1401

  سوالات و پاسخ نامه سوالات آزمون کارشناسی ارشد اقتصاد سال 1401 و سال های گذشته را می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. سوالات و پاسخ سوالات کنکور ارشد اقتصاد هم از سال 94 تا سال 1401 در این مطلب آورده شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه علوم اقتصادی در این مطلب آورده شده است. این اطلاعات شامل عنوان دروس، ضرایب، تعداد سوالات و مدت زمان پاسخ به آن ها می باشد که در اینجا به آن پرداخته شده است.

 • بازار کار رشته اقتصاد: آینده شغلی رشته اقتصاد

  بازار کار رشته اقتصاد و آینده شغلی این رشته یکی از دغدغه های مهم فارغ التحصیلان و داوطلبان آن می باشد. شغل های رشته اقتصاد دارای گستردگی بوده و شامل متصدی بانک، مدیر مالی، تحلیلگر مالی، کارشناس امور مالیاتی، کارشناس تحقیقات بازار و ... می باشد. این مطلب به کارهای رشته اقتصاد پرداخته و آن ها را مورد بررسی قرار داده است.

 • تخمین رتبه ارشد اقتصاد 1401

  نرم افزارتخمین رتبه ارشد اقتصاد 1400، تنها نرم افزار تخمین رتبه اختصاصی مجموعه علوم اقتصادی می باشد. تخمین رتبه در نرم افزار تخمین رتبه ارشد اقتصاد بر اساس اطلاعات کارنامه های این رشته از سال های 92 تا 1400 در سهمیه ی آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه  بیست و پنج درصد ایثارگران انجام می شود. همچنین امکان تخمین رتبه ارشد اقتصاد رایگان هم در این نرم افزار وجود دارد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد اقتصاد 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1401 (تلفنی، آنلاین و حضوری) و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد اقتصاد 1401 را در این مطلب می خوانید. برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد سال های اخیر را می توانید در این مطلب مطالعه کنید. رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1401 کمک خواهد کرد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1401

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1401، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد اقتصاد 1401 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1400

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد اقتصاد 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 99

  بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد اقتصاد 99 در اختیارتان قرار می دهد.

 • روش مطالعه اقتصاد خرد کنکور ارشد اقتصاد

  روش مطالعه اقتصاد خرد کنکور ارشد اقتصاد به صورت مجزا برای داوطلبان با پایه اقتصاد خرد قوی و ریاضی ضعیف و داوطلبان با پایه اقتصاد خرد ضعیف و ریاضی قوی بررسی شده است. همچنین نحوه خواندن چهار بخش اصلی درس اقتصاد خرد شامل موضوعات مصرف، تولید، هزینه و بازارها هم آورده شده است.

 • روش مطالعه اقتصاد کلان کنکور ارشد اقتصاد

  روش مطالعه اقتصاد کلان کنکور ارشد اقتصاد به صورت مجزا برای داوطلبان با پایه اقتصاد کلان قوی و داوطلبان با پایه اقتصاد ضعیف بررسی شده است. همچنین در نحوه خواندن درس اقتصاد کلان فصل های مهمی مانند سیاست های پولی و مالی، تقاضای کل، عرضه کل و ... بررسی شده است.

 • روش مطالعه آمار کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد

  روش مطالعه آمار کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد، برای داوطلبانی که به دنبال کسب رتبه خوب در این آزمون هستند، اهمیت دارد. روش مطالعه آمار به صورت جداگانه برای داوطلبان با پایه قوی و داوطلبان با پایه ضعیت هم در این مطلب بررسی شده است.

 • روش مطالعه ریاضی کنکور ارشد اقتصاد

  آگاهی از روش مطالعه ریاضی کنکور ارشد اقتصاد می تواند باعث پیشرفت داوطلبان این آزمون شود. نحوه مطالعه سریع ریاضی کارشناسی ارشد اقتصاد و خلاصه نویسی آن نقش مهمی را در موفقیت داوطلبان این رشته در کنکور ارشد ایفا می کند.

 • موفقیت در کنکور ارشد اقتصاد

  موفقیت در کنکور ارشد اقتصاد برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. در این مطلب برای موفق شدن در کارشناسی ارشد اقتصاد به تغییر سبک زندگی شخصی برای مطالعه و گرفتن بهترین نتیجه برای هر درس به صورت مجزا پرداخته شده است.

 • نکاتی پیرامون کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد

  نکاتی پیرامون کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد برای داوطلبان آماده شده است. نکته های کنکور ارشد اقتصاد مواردی چون مواد امتحانی کنکور، ضرایب به تفکیک هر درس و دانشگاه های برتر را در خود دارد. همچنین در این مطلب نحوه دست یابی به میانگین 50 درصد و کسب رتبه زیر 100 در کنکور ارشد اقتصاد هم بررسی شده است.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد اقتصاد

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد اقتصاد در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد اقتصاد برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت