مجموعه فیزیک

 • تخمین رتبه ارشد فیزیک 1400

  تخمین رتبه ارشد فیزیک 1400، از کارنامه های کنکور ارشد فیزیک سال 92 تا 99 در همه سهمیه ها شامل سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران برای تخمین رتبه استفاده می کند. امکان تخمین رتبه ارشد فیزیک رایگان در این نرم افزار هم وجود دارد.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مجموعه فیزیک

  مصاحبه با رتبه های برتر مجموعه فیزیک موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر مجموعه فیزیک در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد فیزیک 1400

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد فیزیک در اختیار داوطلبان این رشته قرار گرفته است. برای دسترسی راحت داوطلبان لینک رایگان دانلود دفترچه سوال و پاسخ کارشناسی ارشد فیزیک از سال 94 تا سال 1400 در این مطلب فراهم شده است.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته فیزیک

  مشاور تخصصی کارشناسی ارشد رشته فیزیک موسسه 3گام، جناب آقای محمد جواد نوحی می باشند.

 • بازار کار گرایش های ارشد فیزیک

  بازار کار گرایش های ارشد فیزیک به صورت مجزا برای هر گرایش دارای تفاوت های زیادی است. فرصت های شغلی شاخه های فیزیک هسته ای، اپتیک و لیزر، جامد یا ماده چگال، گرانش و کیهان شناسی، نجوم و اختر فیزیک و ... در این مطلب به طور جداگانه بررسی شده اند.

 • روش مطالعه کنکور ارشد فیزیک

  روش مطالعه کنکور ارشد فیزیک نقش مهمی در موفقیت داوطلبان دارد. در این مطلب نحوه خواندن دروس کارشناسی ارشد فیزیک به صورت مجزا برای درس های ترمودینامیک و مکانیک آماری، مکانیک کوانتومی 1 و 2، الکترومغناطیس، مکانیک تحلیلی 1 و 2، ریاضی فیزیک 1 و 2، فیزیک مدرن و ... بررسی شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد فیزیک

  رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد فیزیک 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد فیزیک در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد فیزیک سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد فیزیک 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد فیزیک سال 1400 به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. همچنین نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد فیزیک سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد فیزیک در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • معرفی ارشد فیزیک + گرایشها و ظرفیت پذیرش ارشد فیزیک

  معرفی ارشد فیزیک و گرایش ها و ظرفیت آن در این مطلب آورده شده است. چارت و سرفصل کارشناسی ارشد فیزیک شامل واحدهای درسی و پژوهشی، چارت دروس تخصصی و دروس مشترک بین گرایش های ارشد این رشته به صورت مجزا بررسی شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک در این مطلب بررسی شده اند. فیزیک آماری و سامانه های پیچیده، جامد یا ماده چگال، اپتیک و لیزر، فیزیک هسته ای، ذرات بنیادی، فیزیک نجومی که از گرایش های ارشد مجموعه فیزیک هستند، برای داوطلبان این رشته فراهم شده است.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک به تفکیک دروس تخصصی و عمومی و چهار گرایش؛ فیزیک، نانو فیزیک، آموزش فیزیک و مهندسی پلاسما، در این مطلب آورده شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد فیزیک 99

  نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد فیزیک از سال 94 تا 99 در این مطلب آورده شده است. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد فیزیک در سال 99 به داوطلبان ارشد فیزیک سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد فیزیک 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • معرفی کامل منابع ارشد فیزیک + منابع سطح بندی شده کنکور کارشناسی ارشد فیزیک

  معرفی کامل منابع ارشد فیزیک برای داوطلبان این رشته فراهم شده است. علاوه بر عنوان دروس کنکور ارشد مجموعه فیزیک به ضرایب دروس و سیار منابع مفید هم اشاره شده است.

 • دروس دوره کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک شامل 32 واحد است که 6 واحد آن مربوط به پایان نامه و 14 واحد آن برای دروس الزامی و مابقی برای دروس تخصصی اختیاری خواهد بود.

 • تحصیل و کار ارشد فیزیک + ادامه تحصیل در دانشگاه های داخل و خارج رشته فیزیک

  تحصیل و کار ارشد فیزیک برای داوطلبان این رشته اهمیت دارد. وضعیت تحصیلات تکمیلی رشته فیزیک در داخل و خارج از کشور و همینطور وضعیت اشتغال مجموعه فیزیک به صورت مجزا در این مطلب بررسی شده است.

 • بودجه بندی زمان برای درس های کنکور کارشناسی ارشد مجموعه فیزیک

  بودجه بندی زمان برای درس های کنکور ارشد مجموعه فیزیک یکی از راه های موفقیت در آن است. برنامه زمانبندی برای کنکور کارشناسی ارشد فیزیک به سه بخش: مطالعه مباحث مختلف و خلاصه برداری، حل بی نهایت تست، مرور خلاصه ها و تست های مهم تقسیم شده است که در این مطلب به آن پرداحخته شده است. البته زمانبندی برای درس هایی که به مطالعه بیشتر نیاز دارند هم بررسی شده است.

 • ظرفیت دانشگاه های پذیرنده مجموعه فیزیک در مقطع کارشناسی ارشد سال 98

  ظرفیت دانشگاه های پذیرنده مجموعه فیزیک در مقطع کارشناسی ارشد در این مطلب قرار گرفته است. شما می توانید به ظرفیت پذیرش ارشد مجموعه فیزیک در سال های 97، 98 و سال 99 دسترسی داشته باشید.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  در این صفحه لیست گروه ها و کانال های تلگرام تخصصی ویژه کنکور ارشد موسسه 3گام را مشاهده می کنید. در حال حاضر کانال های تلگرام تخصصی: ارشد وزارت علوم، ارشد وزارت بهداشت، ارشد مهندسی برق، ارشد مهندسی کامپیوتر، ارشد مهندسی مکانیک، ارشد مهندسی عمران، ارشد مهندسی صنایع، ارشد مهندسی شیمی، ارشد مهندسی مواد، ارشد مدیریت، ارشد حسابداری، ارشد MBA، ارشد روانشناسی، ارشد مشاوره، ارشد حقوق، ارشد زبان، ارشد اقتصاد، ارشد تربیت بدنی و ارشد مجموعه شیمی راه اندازی شده است.

 • راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

  راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401

  این مطلب برای آشنایی بهتر داوطلبان با مراحل ثبت نام کنکور ارشد 1401 می باشد.