مجموعه ریاضی

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد ریاضی 1400

  کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ریاضی از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد ریاضی در سال 1400 به داوطلبان ارشد ریاضی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد ریاضی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد ریاضی 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان ریاضی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد ریاضی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد ریاضی سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع کنکور ارشد مجموعه ریاضی 1402 + منابع سطح بندی شده کنکور ارشد ریاضی

  در این مطلب بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی قرار داده شده است. این منابع به صورت زبان عمومی و تخصصی، دروس پایه و دورس تخصصی به طور مجزا بررسی شده اند. تمامی منابع ذکر شده در دانشگاه­ های دولتی و آزاد تدریس می ­شود و اکثر انتشارات کتب درسی متعلق به دانشگاه ­های دولتی می ­باشد.

 • معرفی ارشد مجموعه ریاضی + ظرفیت و گرایشهای ارشد ریاضی

  معرفی ارشد مجموعه ریاضی که به تعبیری به مادر علوم معروف است، ضروری می باشد. در این مطلب اطلاعاتی درباره بازار کار ارشد ریاضی، حوزه ها و گرایش های ارشد ریاضی، ادامه تحصیل و ... ارائه می دهیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی در این مطلب بررسی شده است. مقطع ارشد مجموعه ریاضی دارای چندین گرایش و زیرگرایش است که به صورت کامل به آن ها می پردازیم.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی به تفکیک گرایش ها در این مطلب قرار داده شده است. اطلاعات ظرفیت های رشته ریاضی به تفکیک استان، دانشگاه، نوع دوره، گرایش و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد ریاضی 1402

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد ریاضی سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد ریاضی 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد ریاضی 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. کنکور ارشد مجموعه ریاضی در همه گرایش ها شامل یک دفترچه می­ باشد و در سال گذشته در نوبت عصر روز جمعه برگزار گردید. اطلاعات دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی با کد 1208 را در این مطلب مشاهده می کنید.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد ریاضی 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ریاضی سال 1401 را به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ریاضی سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد ریاضی سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد ریاضی 1401 کمک می کند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت