مجموعه ریاضی

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد ریاضی 1400

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد ریاضی سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد ریاضی 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد ریاضی 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد ریاضی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان ریاضی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد ریاضی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد ریاضی سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد ریاضی 1400 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ریاضی سال 1400 را به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ریاضی سال 1400 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد ریاضی سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد ریاضی 1400 کمک می کند.

 • معرفی ارشد مجموعه ریاضی + ظرفیت و گرایشهای ارشد ریاضی

  معرفی ارشد مجموعه ریاضی که به تعبیری به مادر علوم معروف است، ضروری می باشد. در این مطلب اطلاعاتی درباره بازار کار ارشد ریاضی، حوزه ها و گرایش های ارشد ریاضی، ادامه تحصیل و ... ارائه می دهیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی در این مطلب بررسی شده است. مقطع ارشد مجموعه ریاضی دارای چندین گرایش و زیرگرایش است که به صورت کامل به آن ها می پردازیم.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی برای داوطلبان این رشته مهم می باشد. کنکور ارشد مجموعه ریاضی در همه گرایش ها شامل یک دفترچه می­ باشد و در سال گذشته در نوبت عصر روز جمعه برگزار گردید. اطلاعات دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی با کد 1208 را در این مطلب مشاهده می کنید.

 • بهترین منابع کنکور ارشد مجموعه ریاضی 1401 + منابع سطح بندی شده کنکور ارشد ریاضی

  در این مطلب بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی قرار داده شده است. این منابع به صورت زبان عمومی و تخصصی، دروس پایه و دورس تخصصی به طور مجزا بررسی شده اند. تمامی منابع ذکر شده در دانشگاه­ های دولتی و آزاد تدریس می ­شود و اکثر انتشارات کتب درسی متعلق به دانشگاه ­های دولتی می ­باشد.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه ریاضی به تفکیک گرایش ها در این مطلب قرار داده شده است. اطلاعات ظرفیت های رشته ریاضی به تفکیک استان، دانشگاه، نوع دوره، گرایش و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد ریاضی 99

  کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ریاضی از سال 94 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد ریاضی در سال 99 به داوطلبان ارشد ریاضی سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد ریاضی 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 برای شرکت در کنکور ارشد الزامی می باشد. در این مطلب اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد، زمان دریافت کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت، ویرایش اطلاعات به هنگام دریافت کار ورود به جلسه و باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.