زیست شناسی گیاهی

 • مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی

  مشاور تخصصی ارشد زیست شناسی گیاهی 3گام، خانم فهیمه قمری می باشند.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه زیست شناسی- علوم گیاهی

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه زیست شناسی علوم گیاهی در اینجا آورده شده است. در 3گام به شما کمک می کنیم تا از نقاط قوتتان به بهترین شکل استفاده نمایید و نقاط ضعفتان را تا حدی ارتقا ببخشید و بتوانید آنها را پوشش دهید.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد زیست شناسی گیاهی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته زیست شناسی گیاهی موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته زیست شناسی گیاهی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • مهاجرت تحصیلی زیست شناسی گیاهی

  شرایط مهاجرت تحصیلی در رشته زیست شناسی گیاهی از جمله مدرک زبان، رزومه، انگیزه نامه، دانشگاه ها و ... در این مطلب بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد زیست شناسی گیاهی 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی از سال 93 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی در سال 1400 به داوطلبان ارشد زیست شناسی گیاهی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد زیست شناسی گیاهی 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد زیست شناسی علوم گیاهی + کتاب های جامع ارشد زیست شناسی گیاهی

  بهترین منابع کارشناسی ارشد زیست شناسی علوم گیاهی به اضافه کتاب های جامع ارشد زیست شناسی گیاهی در اینجا آورده شده است. مهم ترین منابع ارشد مجموعه زیست شناسی گیاهی به تفکیک گرایش های این رشته در این مطلب بررسی شده است.

 • معرفی ارشد زیست شناسی گیاهی + بازار کار و گرایشهای ارشد زیست شناسی گیاهی

  معرفی ارشد زیست شناسی گیاهی به اضافه بازار کار و گرایش های ارشد زیست شناسی گیاهی در اینجا آورده شده است. در این معرفی به بررسی بازار کار ارشد زیست شناسی گیاهی، ظرفیت پذیرش، گرایش های ارشد زیست شناسی گیاهی، طول دوره و چارت دروس و سرفصل های ارشد زیست شناسی گیاهی می پردازیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی

  گرایش های کارشناسی ارشد زیست شناسی علوم گیاهی در اینجا آورده شده است. رشته زیست شناسی علوم گیاهی در مقطع کارشناسی ارشد شامل 3 شاخه شامل فیزیولوژی گیاهی، گرایش سیستماتیک و اکولوژی گیاهی و گرایش زیست شناسی تکوینی گیاهی می باشد که در ادامه بررسی می کنیم.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی به تفکیک گرایش ها در اینجا آورده شده است. اطلاعات ظرفیت دانشگاه های کنکور ارشد زیست شناسی گیاهی به تفکیک نام دانشگاه، نام استان و سایر پارامترها قابل بررسی است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زیست گیاهی 1401

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زیست گیاهی 1401 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد زیست گیاهی 1401، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد زیست گیاهی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی

  اطلاعات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی در اینجا آورده شده است. دفترچه سؤالات کنکور ارشد زیست شناسی- علوم گیاهی شامل 160 سؤال است که 180 دقیقه زمان برای پاسخگویی به آن ها در نظر گرفته شده است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد زیست شناسی گیاهی 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد زیست شناسی گیاهی سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد زیست شناسی گیاهی 1401 کمک می کند.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی 1401

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی 1401، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد زیست شناسی گیاهی 1401 در اختیارتان قرار می دهد.

 • تغییر رشته به ارشد رشته زیست گیاهی

  طبق اعلام سازمان سنجش داوطلبان در صورت علاقه‌مندی به رشته‌ای غیرمرتبط با رشته تحصیلی خود، می‌توانند در کنکور کارشناسی ارشد رشته جدیدی را انتخاب و نام‌نویسی کنند. این محتوا برای داوطلبانی تدوین شده است که تمایل دارند تغییرگرایش دهند و یا با رشته کارشناسی غیر مرتبط وارد رشته کارشناسی ارشد زیست شناسی گیاهی شوند و سعی شده است تا مسیر پیش ‌رو به طور واضح ترسیم شود، پس اگر در تغییر رشته سردرگم هستید با ما همراه باشید.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت