مجموعه شیمی

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی را می توانید به وسیله نرم افزار تخمین رتبه ارشد 3گام انجام دهید. ربات تخمین رتبه ارشد شیمی، رتبه شما را در گرایش های شیمی فیزیک، آموزش شیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی، پلیمر، فتوشیمی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی کاتالیست و نانو شیمی نمایش خواهد داد. نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی از اطلاعات کارنامه های سال 98 و قبل از آن شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد می باشد. تخمین رتبه رایگان ارشد شیمی در این ربات امکان پذیر است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مجموعه شیمی

  مصاحبه با رتبه های برتر مجموعه شیمی موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر مجموعه شیمی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی 99

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 99 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد شیمی 99، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد شیمی 1400 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • دروس گرایش های ارشد شیمی

  دروس گرایش های ارشد شیمی در این مطلب آورده شده است. در واقع به چارت درس های کارشناسی ارشد شیمی به تفکیک دروس جبرانی، دروس تخصصی الزامی و دروس تخصصی اختیاری پرداخته شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد شیمی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان شیمی در کنکور کارشناسی ارشد 98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد شیمی 1400 + کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی

  بهترین منابع ارشد شیمی 1400 به اضافه کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. مهم ترین منابع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی در این مطلب بررسی شده است.

 • معرفی ارشد شیمی + گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی

  معرفی ارشد شیمی به اضافه گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. معرفی مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته شیمی به تفکیک گرایش ها، نوبت پذیرش، طول دوره و سرفصل دروس در این مطلب بررسی شده است.

 • بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96

  در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96، نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. شاخه های ارشد رشته شیمی شامل شیمی آلی، نانو شیمی، شیمی معدنی، فیتوشیمی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی دارویی، شیمی فیزیک، آموزش شیمی،شیمی پلیمر، شیمی دریا و... به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. این اطلاعات شامل عناوین دروس ارشد شیمی، زمان پاسخگویی، ضرایب دروس و تعداد سوالات هر درس می باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد شیمی 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شیمی از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال 98 به داوطلبان ارشد شیمی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد شیمی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ّمنابع پیشنهادی ارشد رشته شیمی 3گام در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی بررسی شده است.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ظرفیت پذیرش در هر گرایش و دانشگاه هایی که در مقطع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی دانشجو پذیرش می کنند به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها در این مطلب بررسی شده است.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. اولویت بندی و نحوه مطالعه دروس کنکور ارشد رشته شیمی در این مطلب به تفکیک دروس توضیح داده شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. فلسفه 3گام در رشته شیمی ارائه برنامه ریزی مناسب و تمامی اطلاعات مورد نیاز داوطلبان کنکور مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی سال 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد شیمی سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد شیمی در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روش های جدید برنامه ریزی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد. سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید.

 • تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1400، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1400 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 99 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  در این صفحه لیست گروه ها و کانال های تلگرام تخصصی ویژه کنکور ارشد موسسه 3گام را مشاهده می کنید. در حال حاضر کانال های تلگرام تخصصی: ارشد وزارت علوم، ارشد وزارت بهداشت، ارشد مهندسی برق، ارشد مهندسی کامپیوتر، ارشد مهندسی مکانیک، ارشد مهندسی عمران، ارشد مهندسی صنایع، ارشد مهندسی شیمی، ارشد مهندسی مواد، ارشد مدیریت، ارشد حسابداری، ارشد MBA، ارشد روانشناسی، ارشد مشاوره، ارشد حقوق، ارشد زبان، ارشد اقتصاد، ارشد تربیت بدنی و ارشد مجموعه شیمی راه اندازی شده است.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.