مجموعه شیمی

 • بهترین گرایش برای مهاجرت تحصیلی ارشد رشته ی شیمی

  بهترین گرایش ارشد شیمی برای مهاجرت تحصیلی و اپلای در مقطع دکتری در این مطلب معرفی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. فلسفه 3گام در رشته شیمی ارائه برنامه ریزی مناسب و تمامی اطلاعات مورد نیاز داوطلبان کنکور مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مجموعه شیمی

  مصاحبه با رتبه های برتر مجموعه شیمی موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر مجموعه شیمی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد شیمی 1401

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد شیمی از سال 94 تا 1401. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال 1401 به داوطلبان ارشد شیمی سال 1402 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد شیمی 1401 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد شیمی 1401

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان شیمی در کنکور کارشناسی ارشد 1401 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد شیمی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1402 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • بهترین منابع ارشد شیمی 1402 + کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی

  بهترین منابع ارشد شیمی 1402 به اضافه کتاب مجموعه سوالات کنکور ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. مهم ترین منابع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی در این مطلب بررسی شده است.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ّمنابع پیشنهادی ارشد رشته شیمی 3گام در قالب پک های مطالعاتی پیشنهادی شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی بررسی شده است.

 • معرفی ارشد شیمی + گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی

  معرفی ارشد شیمی به اضافه گرایش ها و ظرفیت پذیرش ارشد شیمی در اینجا آورده شده است. معرفی مجموعه شیمی در مقطع کارشناسی ارشد و ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد رشته شیمی به تفکیک گرایش ها، نوبت پذیرش، طول دوره و سرفصل دروس در این مطلب بررسی شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. شاخه های ارشد رشته شیمی شامل شیمی آلی، نانو شیمی، شیمی معدنی، فیتوشیمی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی دارویی، شیمی فیزیک، آموزش شیمی،شیمی پلیمر، شیمی دریا و... به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. ظرفیت پذیرش در هر گرایش و دانشگاه هایی که در مقطع کارشناسی ارشد مجموعه شیمی دانشجو پذیرش می کنند به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها در این مطلب بررسی شده است.

 • دروس گرایش های ارشد شیمی

  دروس گرایش های ارشد شیمی در این مطلب آورده شده است. در واقع به چارت درس های کارشناسی ارشد شیمی به تفکیک دروس جبرانی، دروس تخصصی الزامی و دروس تخصصی اختیاری پرداخته شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب آمده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد شیمی 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد شیمی 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. این اطلاعات شامل عناوین دروس ارشد شیمی، زمان پاسخگویی، ضرایب دروس و تعداد سوالات هر درس می باشد.

 • کد ضریب ارشد شیمی

  کد ضریب ارشد شیمی برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد شیمی را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی

  دقیق ترین تخمین رتبه ارشد شیمی را می توانید به وسیله نرم افزار تخمین رتبه ارشد 3گام انجام دهید. ربات تخمین رتبه ارشد شیمی، رتبه شما را در گرایش های شیمی فیزیک، آموزش شیمی، شیمی آلی، شیمی دارویی، پلیمر، فتوشیمی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی کاتالیست و نانو شیمی نمایش خواهد داد. نرم افزار تخمین رتبه ارشد شیمی از اطلاعات کارنامه های سال 1400 و قبل از آن شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد می باشد. تخمین رتبه رایگان ارشد شیمی در این ربات امکان پذیر است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی 1402 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد شیمی سال 1402 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد شیمی سال 1402 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد شیمی در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • تحلیل کلی سوالات کنکور کارشناسی ارشد شیمی 1400

  در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400، نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 1400 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96

  در این مطلب به بودجه بندی و تحلیل و بررسی کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96، نکات و تفاوت های برجسته کنکور کارشناسی ارشد شیمی سال 96 نسبت به سال های گذشته پرداخته شده است.

 • نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی

  نحوه مطالعه دروس کارشناسی ارشد مجموعه شیمی در اینجا آورده شده است. اولویت بندی و نحوه مطالعه دروس کنکور ارشد رشته شیمی در این مطلب به تفکیک دروس توضیح داده شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته شیمی