مجموعه آمار

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد آمار

  در هر مقطع زمانی تا کنکور کارشناسی ارشد آمار راهنمایی­ هایی در زمینه چگونگی مطالعه و حل مسائل به شما ارائه خواهد شد. ما در 3گام روش هایی را در زمان نزدیک به کنکور در اختیار اعضای وب سایت قرار می دهیم.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار

  مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته آمار در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد آمار 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد آمار از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار در سال 1400 به داوطلبان ارشد آمار سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد آمار 1400

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آمار در آزمون کارشناسی ارشد 1400 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار 1400، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد آمار سال 1401 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • بهترین منابع ارشد مجموعه آمار 1402 + منابع سطح بندی شده کنکور مجموعه آمار

  بهترین منابع ارشد مجموعه آمار برای داوطلبان این رشته در این مطلب آورده شده است. ضرایب این منابع در کنکور ارشد آمار و همچنین تعداد سوالات احتمالی که از آن ها طرح می شود هم بررسی شده است.

 • معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار را در این مطلب بررسی کرده ایم. در این بررسی می توانید اطلاعات جامعی درباره مقاطع تحصیلی رشته آمار ظرفیت پذیرش ارشد آمار، معرفی و چیستی ارشد آمار، گرایش های ارشد آمار، وضعیت ادامه تحصیل ارشد آمار، بازار کار رشته آمار و ... به دست آورید.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند مهم می باشد. گرایش های آمار ریاضی، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار بیمه و علوم و محاسبات و برنامه ریزی بیمه و آمار زیستی در این مطلب بررسی شده اند.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار در این مطلب آمده است. دانشگا­ه ­های شاخص در رشته آمار ریاضی، دانشگاه تربیت مدرس، تهران، شهید بهشتی، فردوسی مشهد، اصفهان و صنعتی اصفهان هستند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب قرار داده شده است. مطالعه سوالات و پاسخ سوالات سال های قبل کنکور ارشد آمار می تواند به داوطلبان کمک کند تا با نحوه سوال دهی آشنا شوند و همچنین فضای کنکور را تجربه کنند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار از نکات مهم برای شرکت در کنکور ارشد آمار می باشد. در این اطلاعات؛ تعداد سوالات، عناوین دروس و ضرایب به تفکیک گرایش ها بررسی شده اند. کنکور ارشد مجموعه آمار در سال گذشته در روز جمعه و در نوبت عصر برگزار گردید.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار سال 1401 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد آمار سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 1401 کمک می کند.

 • انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار

  در این مطلب به بررسی انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار پرداخته ایم. همچنین دروس اصلی و تخصصی هر گرایش رو به تفکیک بررسی کردیم. باید گفته بشه که یه چیزی دانشجوها بهش توجه نمیکنن اینه که فک میکنن تمام دانشگاه هایی که کارشناسی ارشد آمار ریاضی دارن، سرفصل دروس ارائه شده یکسانی دارند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت