مجموعه آمار

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار

  مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته آمار در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار 99

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 99 و سال های گذشته در این مطلب قرار داده شده است. مطالعه سوالات و پاسخ سوالات سال های قبل کنکور ارشد آمار می تواند به داوطلبان کمک کند تا با نحوه سوال دهی آشنا شوند و همچنین فضای کنکور را تجربه کنند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد آمار

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آمار در آزمون کارشناسی ارشد 98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار 98، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد آمار سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 99 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار سال 99 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 99 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد آمار 98 را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 99 کمک می کند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار را در این مطلب بررسی کرده ایم. در این بررسی می توانید اطلاعات جامعی درباره مقاطع تحصیلی رشته آمار ظرفیت پذیرش ارشد آمار، معرفی و چیستی ارشد آمار، گرایش های ارشد آمار، وضعیت ادامه تحصیل ارشد آمار، بازار کار رشته آمار و ... به دست آورید.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند مهم می باشد. گرایش های آمار ریاضی، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار بیمه و علوم و محاسبات و برنامه ریزی بیمه و آمار زیستی در این مطلب بررسی شده اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار از نکات مهم برای شرکت در کنکور ارشد آمار می باشد. در این اطلاعات؛ تعداد سوالات، عناوین دروس و ضرایب به تفکیک گرایش ها بررسی شده اند. کنکور ارشد مجموعه آمار در سال گذشته در روز جمعه و در نوبت عصر برگزار گردید.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار در این مطلب آمده است. دانشگا­ه ­های شاخص در رشته آمار ریاضی، دانشگاه تربیت مدرس، تهران، شهید بهشتی، فردوسی مشهد، اصفهان و صنعتی اصفهان هستند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد آمار 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد آمار از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار در سال 98 به داوطلبان ارشد آمار سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد آمار 98 ارائه شود.

 • بهترین منابع ارشد مجموعه آمار 1400 + منابع سطح بندی شده کنکور مجموعه آمار

  بهترین منابع ارشد مجموعه آمار برای داوطلبان این رشته در این مطلب آورده شده است. ضرایب این منابع در کنکور ارشد آمار و همچنین تعداد سوالات احتمالی که از آن ها طرح می شود هم بررسی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد آمار

  در هر مقطع زمانی تا کنکور کارشناسی ارشد آمار راهنمایی­ هایی در زمینه چگونگی مطالعه و حل مسائل به شما ارائه خواهد شد. ما در 3گام روش هایی را در زمان نزدیک به کنکور در اختیار اعضای وب سایت قرار می دهیم.

 • انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار

  در این مطلب به بررسی انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار پرداخته ایم. همچنین دروس اصلی و تخصصی هر گرایش رو به تفکیک بررسی کردیم. باید گفته بشه که یه چیزی دانشجوها بهش توجه نمیکنن اینه که فک میکنن تمام دانشگاه هایی که کارشناسی ارشد آمار ریاضی دارن، سرفصل دروس ارائه شده یکسانی دارند.

اطلاعیه های ویژه

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  مشاوره کنکور کارشناسی ارشد- مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1400

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  این مطلب برای آشنایی بهتر داوطلبان با مراحل ثبت نام کنکور ارشد 1400 می باشد.