مجموعه آمار

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار

  مصاحبه با رتبه های برتر ارشد آمار موسسه 3گام در سال 1400 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته آمار در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار 1400

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب قرار داده شده است. مطالعه سوالات و پاسخ سوالات سال های قبل کنکور ارشد آمار می تواند به داوطلبان کمک کند تا با نحوه سوال دهی آشنا شوند و همچنین فضای کنکور را تجربه کنند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد آمار

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان آمار در آزمون کارشناسی ارشد 99 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار 99، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد آمار سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 1400 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد آمار سال 1400 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آمار سال 1400 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد آمار سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد آمار 1400 کمک می کند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  معرفی کارشناسی ارشد مجموعه آمار را در این مطلب بررسی کرده ایم. در این بررسی می توانید اطلاعات جامعی درباره مقاطع تحصیلی رشته آمار ظرفیت پذیرش ارشد آمار، معرفی و چیستی ارشد آمار، گرایش های ارشد آمار، وضعیت ادامه تحصیل ارشد آمار، بازار کار رشته آمار و ... به دست آورید.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه آمار برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در این رشته را دارند مهم می باشد. گرایش های آمار ریاضی، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار بیمه و علوم و محاسبات و برنامه ریزی بیمه و آمار زیستی در این مطلب بررسی شده اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه آمار از نکات مهم برای شرکت در کنکور ارشد آمار می باشد. در این اطلاعات؛ تعداد سوالات، عناوین دروس و ضرایب به تفکیک گرایش ها بررسی شده اند. کنکور ارشد مجموعه آمار در سال گذشته در روز جمعه و در نوبت عصر برگزار گردید.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های کارشناسی ارشد مجموعه آمار در این مطلب آمده است. دانشگا­ه ­های شاخص در رشته آمار ریاضی، دانشگاه تربیت مدرس، تهران، شهید بهشتی، فردوسی مشهد، اصفهان و صنعتی اصفهان هستند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد آمار 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد آمار از سال 94 تا 1400. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد آمار در سال 1400 به داوطلبان ارشد آمار سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند.

 • بهترین منابع ارشد مجموعه آمار 1401 + منابع سطح بندی شده کنکور مجموعه آمار

  بهترین منابع ارشد مجموعه آمار برای داوطلبان این رشته در این مطلب آورده شده است. ضرایب این منابع در کنکور ارشد آمار و همچنین تعداد سوالات احتمالی که از آن ها طرح می شود هم بررسی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد آمار

  در هر مقطع زمانی تا کنکور کارشناسی ارشد آمار راهنمایی­ هایی در زمینه چگونگی مطالعه و حل مسائل به شما ارائه خواهد شد. ما در 3گام روش هایی را در زمان نزدیک به کنکور در اختیار اعضای وب سایت قرار می دهیم.

 • انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار

  در این مطلب به بررسی انتخاب رشته - محل کارشناسی ارشد آمار پرداخته ایم. همچنین دروس اصلی و تخصصی هر گرایش رو به تفکیک بررسی کردیم. باید گفته بشه که یه چیزی دانشجوها بهش توجه نمیکنن اینه که فک میکنن تمام دانشگاه هایی که کارشناسی ارشد آمار ریاضی دارن، سرفصل دروس ارائه شده یکسانی دارند.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 | زمان دریافت

  کارت ورود به جلسه ارشد 1401 برای شرکت در کنکور ارشد الزامی می باشد. در این مطلب اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد، زمان دریافت کارت، راهنمای تصویری دریافت کارت، ویرایش اطلاعات به هنگام دریافت کار ورود به جلسه و باجه های رفع نقص برای ویرایش اطلاعات مورد بررسی قرار گرفته اند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1401

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.