گزیده ای از اتاق فکر مجموعه حسابداری

ورود به اتاق فکر
 • نمرات کارنامه

  ی سوال واسم پیش اومد!
  مجموع زبان ، ریاضی و آمار 45 باشه
  یا زبان 45
  ریاضی و آمار 45؟
  ک در مجموع 90بشه؟

 • تاثیرمعدل

  سلام 3 گامی مهربون..یه سوال دارم که خیلی برام مهمه..ممنون میشم اگه راهنماییم کنی..این که معدل کارشناسیم که حسابداری 15.93 چقدر روی درصد و رتبه اثر داره..؟؟؟در ضمن من کنکور 94 دادم و رتبم شد 695..امسال دوباره میخوام شرکت کنم تا دانشگاه سراسری قبول شم.ممنون

 • رتبه؟؟؟

  سلام
  من با توجه به کنکور سالهای قبل رشته حسابداری، تقریبا درصدهای زیر را می توانم بزنم. لطفا بگین با این درصدها چه رتبه ای میتوانم بیارم؟ (روی معدلم هم اصلا نمیتوانم حساب کنم اصلا خوب نیست)
  ریاضی 50
  حسابرسی 80
  زبان 60
  صنعتی 15
  مالی 15
  با توجه به زمان باقیمانده تا کنکور چه پیشنهادی برای بهبود رتبه دارید؟ ممنونم.

 • کنکور ارشد

  من دانشجود ترم 2 حسابداری هستم می خواستم بدونم کدام کتاب ها را باید از الان برای کنکور ارشد بخوانم و تاثیر معدل چه قدره

 • کنکور ارشد

  برای رتبه اووردن روزانه دروس مالی صنعتی ریاضی و امار به طور میانگین چه درصدایی باید بزنم؟؟در این 4 درس کتوسط رو به بالام

مجموعه حسابداری

 • جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری

  بهترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری را با بررسی ویژگی های یک آزمون آزمایشی استاندارد به شما معرفی می کنیم. جامع ترین آزمون آزمایشی ارشد حسابداری، از نظر هزینه و قیمت، برنامه آزمون آزمایشی، آنالیز و کارنامه و ... بررسی شده است.

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری 99

  نرم افزار تخمین رتبه ارشد حسابداری 99 موسسه 3گام، دقیق ترین تخمین رتبه را با توجه به کارنامه های واقعی به شما نشان می دهد. در ربات تخمین رتبه ارشد حسابداری 99 اطلاعات جامع از همه کارنامه های  کنکور ارشد حسابداری از سال 93 تا 98 سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد استفاده شده است و می تواند دقیق ترین تخمین رتبه را به شما ارائه دهد. دقیق ترین تخمین رتبه ارشد حسابداری را به صورت رایگان هم می توانید استفاده کنید.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد حسابداری

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته حسابداری موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته حسابداری در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد حسابداری

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد حسابداری در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد حسابداری برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس رشته حسابداری ارشد 99

  ضرایب برخی دروس مجموعه حسابداری برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه حسابداری ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه حسابداری 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • نمونه کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد حسابداری 97

  داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 97 به داوطلبان ارشد حسابداری سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. نمونه کارنامه های ارشد حسابداری 97 سهمیه 5 درصد ایثارگری در این مطلب گنجانده شده است.

 • نمونه قبولی های سهمیه 5 درصد ایثارگران کارشناسی ارشد حسابداری

  برخی از ترازها و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران حسابداری در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات تراز و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران کارشناسی ارشد حسابداری در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 و آزمون کارشناسی ارشد حسابداری سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد حسابداری 98

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد حسابداری سال 98 و سال های گذشته

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد حسابداری 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد حسابداری از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال 98 به داوطلبان ارشد حسابداری سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد حسابداری 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بازار کار گرایش های ارشد حسابداری

  بازار کار گرایش های ارشد حسابداری نسبت به سایر رشته ها مانند مدیریت یا مهندسی وضعیت بهتری دارد و از پایین ترین سطح تا بالاترین سطح بازارکار آن بسیار گسترده می باشد.

 • گرایش های ارشد حسابداری

  گرایش های ارشد حسابداری شامل گرایش حسابداری، گرایش حسابرسی، گرایش حسابداری مدیریت، گرایش حسابداری بخش عمومی می باشد. اطلاع از دروس و ظرفیت های پذیرش گرایش های ارشد حسابداری در زمان انتخاب رشته به داوطلبان کمک زیادی می کند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  فرشاد رسولی هستم. رتبه 40 کنکور ارشد 95

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد حسابداری

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان حسابداری در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد حسابداری در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد حسابداری سال 98 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد حسابداری

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد حسابداری سال 98 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد حسابداری سال 98 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد حسابداری در سال های گذشته

 • بهترین منابع ارشد حسابداری 99

  بهترین منابع و کتابهای کارشناسی ارشد حسابداری برای شرکت در کنکور حسابداری 98، منابعی هستند که بتوانند که با توجه به شرایط شما انتخاب شوند. منابع ارشد کنکور حسابداری به دلیل تعدد منابع و کتابهای حسابداری چه در سطح کتاب های کنکوری حسابداری و چه در سطح کتابهای آموزشی حسابداری، یکی از اصلی ترین چالشهای داوطلبان کنکور ارشد حسابداری 98 می باشد.

 • ظرفیت پذیرش و اطلاعات دفترچه آزمون کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  اطلاعات ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هریک از گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری و ظرفیت پذیرش به تفکیک گرایشها و نوبت پذیرش

 • دروس كارشناسي ارشد مجموعه حسابداری

  دروس آزمون کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری و همچنین ضرایب و نحوه مطالعه آنها

 • تحلیل، بودجه بندی و تعداد سوالات ارشد حسابداری 97

  آزمون کارشناسی ارشد حسابداری 97 را در این مطلب علاوه بر بودجه بندی به صورت دقیق تحلیل کرده ایم تا کسانی که قصد آمادگی برای آزمون های کارشناسی ارشد حسابداری سال بعد را دارند بتوانند به راحتی درباره نحوه مطالعه خودتصمیم گیری کنند. بسیار مهم است که شما بدانید در آزمون سال گذشته در هر درس از آزمون کارشناسی ارشد حسابداری چه تعدادسوال از هر درس مطرح شده است و سطح سوالات چطور بوده است.

 • روش خواندن و مطالعه دروس تخصصی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابرسی، ریاضی و آمار برای آمادگی کارشناسی ارشد حسابداری

 • بودجه بندی، تحلیل و بررسی آزمون کارشناسی ارشد حسابداری سال 96

  در زیر به نکات و تفاوتهای برجسته آزمون کارشناسی ارشد حسابداری سال 96 نسبت به سالهای گذشته پرداخته شده است.

 • ظرفيت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده كارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  3گام به اعضای خود اطلاعات دسته بندی شده و مستندی ارائه خواهد داد تا داوطلبان بتوانند پاسخ سؤالهای خود را بیابند و بدین ترتیب هم انتخابی متناسب با شرایطشان داشته باشند و هم از تمامی انتخاب ها و شانس های ممکن بهره مند شوند.

 • منابع پیشنهادی 3گام در کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری

  3گام، با در نظر گرفتن شرایط اعضای خود اعم از رشته کارشناسی افراد، میزان زمان آزادی که برای مطالعه در اختیار دارند، منابع آزمون کارشناسی ارشد حسابداری را به آنها معرفی می نماید.

 • برنامه و روش 3گام در كارشناسي ارشد مجموعه حسابداری

  فلسفه 3 گام برای آزمون کارشناسی ارشد مجموعه حسابداری، این است که به هر یک از اعضای خود برنامه ریزی متناسب با شرایط شخصی و فردی شان ارائه می دهد.

 • بهترین ویدیوهای آموزشی کنکور ارشد حسابداری 98

  ویدیوی آموزشی ریاضیات ارشد حسابداری و مدیریت، کاری ارزنده از استاد رسولی

 • روش خواندن و مطالعه آمار کارشناسی ارشد حسابداری

  درس آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری، همیشه به داشتن سوالات وقت گیر و طولانی در کنکور کارشناسی ارشد معروف است.

 • روش خواندن و مطالعه درس ریاضی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 می باشد و 30 سوال را در کنکور به خود اختصاص داده است. اولین نکته درمورد درس ریاضی و آمار در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری این است که ریاضی و آمار بسیار رتبه ساز است.

 • روش خواندن و مطالعه حسابرسی کارشناسی ارشد حسابداری

  روش خواندن درس حسابرسی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری دارای ضریب 2 است و 25سوال را به خود اختصاص می دهد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری

  درس حسابداری صنعتی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری به دلیل مفهومی بودن درس، یکی از بد قلق ترین درسها در مطالعه برا یآمادگی کنکور کارشناسی ارشد حسابداری می باشد.

 • روش خواندن و مطالعه حسابداری مالی کارشناسی ارشد حسابداری

  وش خواندن و مطالعه درس حسابداری مالی در کنکور کارشناسی ارشد حسابداری، به خاطر ضریب 3 و اینکه یکی از دروس مهم کنکور کارشناسی ارشد حسابداری است،

 • کلاسهای آنلاین ریاضیات و آمار

  برگزاری کلاسهای آنلاین ریاضیات و آمار در رشته های حسابداری، مدیریت و اقتصاد با روشهای جدید و سریع در حل تست

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

  موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 • جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  موسسه 3گام با توجه به شرایط ویژه سال 98، جشنواره تخفیف همراه با قرعه کشی و جایزه برگزار می کند.

 • تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه کارشناسی ارشد 99

  تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، از طریق ربات تلگرامی ArshadtakhminBot@ با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 99 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 98 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.