مجموعه مدیریت کسب و کار

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مدیریت کسب و کار (MBA) موسسه 3گام در سال 1400 و سال های قبل را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته MBA در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1401

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از سال 92 تا 1401. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد MBA در سال 1401 به داوطلبان ارشد مدیریت کسب و کار سال 1402 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت کسب و کار 1401 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 1401

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مدیریت کسب و کار در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار سال 1402 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • بهترین منابع ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) + بهترین منابع GMAT

  بهترین منابع ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) + بهترین منابع GMAT در اینجا آورده شده است. انتخاب بهترین منابع، یکی از مهم ترین مراحل آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد MBA یا مدیریت کسب و کار می باشد. در اینجا، منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با توجه به شرایط هر داوطلب به صورت پک حرفه ای، پک رتبه برتر و پک ضربتی معرفی می شود.

 • معرفی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)

  معرفی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA) آورده شده است. در این معرفی به مقطع ارشد مدیریت کسب و کار، بازار کار، طول دوره و سیلابس درسی ارشد MBA، گرایش ها و ادامه تحصیل در این رشته پرداخته شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA) در این مطلب آمده است. گرایش های ارشد ام بی ای نظیر: بازاریابی، رفتار سازمانی و منابع انسانی، عملیات و زنجیره تامین، گرایش فناوری، مالی، گرایش مدیریت شهری و... به صورت مفصل بررسی شده اند.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار به تفکیک گرایش ها در این مطلب آمده است. این ظرفیت ها بر اساس نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده اند.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA) 1402)

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) سال 1402 و سال های گذشته در این مطلب آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار و نحوه مطالعه دروس در کنکور ارشد مدیریت امور شهری و مدیریت کسب و کار (MBA) در این مطلب آمده است. نحوه مطالعه درس زبان، استعداد و آمادگی تحصیلی، دانش مسائل روز، زبان فارسی، ریاضیات عمومی 1 و 2 و... در اینجا بررسی شده است.

 • بازار کار ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  بازار کار ارشد مدیریت کسب و کار در این مطلب بررسی شده است. با مطالعه این مطلب می توانید دید بهتری از مهارت های لازم برای بازار کار MBA داشته باشید.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1402 - مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1402 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1402 را در این مطلب می خوانید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) در سال های اخیر را مشاهده می کنید که در انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت کسب و کار به شما کمک خواهد کرد.

 • تغییر رشته در کارشناسی ارشد به مدیریت کسب و کار (MBA)

  برای تغییر رشته در کارشناسی ارشد به مدیریت کسب و کار داوطلبان باید سه موضوع تفاوت های کنکور کارشناسی ارشد به سایر رشته ها، تعداد منابع ارشد مدیریت کسب و کار، ظرفیت دانشگاه ها و دوران تحصیل و بازار کار رشته MBA را در نظر داشته باشند.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (mba) سال 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (ام بی ای) 99 در اختیارتان قرار می دهد.

 • تحلیل و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 97

  تحلیل و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد MBA یا مدیریت کسب و کار در سال 97 و مقایسه سطح سوالات ارشد MBA با سال گذشته از نظر تنوع سوالات در بودجه بندی و همچنین سختی و آسانی مورد بررسی، تحلیل و آنالیز قرار می گیرد.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  بودجه بندی و تعداد سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) آورده شده است. یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعات برای برنامه ریزی راحت تر و هوشمندانه تر درس خواندن برای کنکور ارشد MBA (مدیریت کسب و کار)، اطلاع از بودجه بندی فصل به فصل سوالات می باشد.

 • برنامه ریزی سه ماهه برای ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مدیریت کسب و کار برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • راهنمای مطالعه کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  راهنمای مطالعه کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار را دارند ضروری می باشد. در این راهنما از کاربرد رشته مدیریت کسب و کار، تغییر رشته به مدیریت کسب و کار و... صحبت شده است.

 • روش خواندن و تحلیل درس ریاضی عمومی (1) ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس ریاضی عمومی (1) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • روش خواندن و تحلیل درس ریاضی عمومی (2) ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس ریاضی عمومی (2) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • روش خواندن و تحلیل درس زبان ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر آزمون و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس زبان ارشد MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • روش خواندن و تحلیل هوش و استعداد تحصیلی (جی مت-GMAT) ارشد و دکترا

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس هوش و استعداد تحصیلی (جی مت- GMAT) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.

 • برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی و مشاوره تخصصی ویژه قبولی در آزمون های استخدامی

  برنامه ریزی برای مطالعه دروس عمومی و دروس تخصصی آزمون های استخدامی، یکی از کارهایی است که به ندرت به آن پرداخته شده است و اکثر اوقات کسانی که تصمیم بسیار جدی برای قبولی و موفقیت در آزمون های استخدامی دارند، چنین برنامه ریزی های منسجم و دقیقی دارند. سعی داریم در 3گام، برای کسانی که تصمیم جدی برای قبولی در آزمون های استخدامی دارند، برنامه ریزی های هوشمند خود را همراه با مشاورانی خبره و حرفه ای ارائه دهیم.

جستجو و انتخاب مدرس و مشاور در رشته مدیریت کسب و کار