مجموعه مدیریت کسب و کار

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (mba) سال 99

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 99، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (ام بی ای) 99 در اختیارتان قرار می دهد.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 1400

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار 1400، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) 1400 در اختیارتان قرار می دهد.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مدیریت کسب و کار (MBA) موسسه 3گام در سال 99 و سال های قبل را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته MBA در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه برای ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مدیریت کسب و کار برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1400

  مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد می تواند یکی از مهمترین عوامل موفقیت داوطلبان باشد. در این نوشته همزمان با مشاوره ای جامع و مرحله به مرحله، نحوه ی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1400 در موسسه 3گام توضیح داده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA) 1400)

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) سال 1400 و سال های گذشته در این مطلب آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  خانم مریم عبادی، فارغ التحصیل مقطع ارشد از دانشگاه تربیت مدرس و دارای سال ها تجربه مشاوره و برنامه ریزی در زمینه تحصیلی هستند.

 • راهنمای مطالعه کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  راهنمای مطالعه کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) برای داوطلبانی که قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار را دارند ضروری می باشد. در این راهنما از کاربرد رشته مدیریت کسب و کار، تغییر رشته به مدیریت کسب و کار و... صحبت شده است.

 • تغییر رشته در کارشناسی ارشد به مدیریت کسب و کار (MBA)

  برای تغییر رشته در کارشناسی ارشد به مدیریت کسب و کار داوطلبان باید سه موضوع تفاوت های کنکور کارشناسی ارشد به سایر رشته ها، تعداد منابع ارشد مدیریت کسب و کار، ظرفیت دانشگاه ها و دوران تحصیل و بازار کار رشته MBA را در نظر داشته باشند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مدیریت کسب و کار در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1400 - مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 1400 را در این مطلب می خوانید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) در سال های اخیر را مشاهده می کنید که در انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت کسب و کار به شما کمک خواهد کرد.

 • معرفی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)

  معرفی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA) آورده شده است. در این معرفی به مقطع ارشد مدیریت کسب و کار، بازار کار، طول دوره و سیلابس درسی ارشد MBA، گرایش ها و ادامه تحصیل در این رشته پرداخته شده است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA)

  گرایش های کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار (MBA) در این مطلب آمده است. گرایش های ارشد ام بی ای نظیر: بازاریابی، رفتار سازمانی و منابع انسانی، عملیات و زنجیره تامین، گرایش فناوری، مالی، گرایش مدیریت شهری و... به صورت مفصل بررسی شده اند.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

  بودجه بندی و تعداد سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) آورده شده است. یکی از مهم ترین و نایاب ترین اطلاعات برای برنامه ریزی راحت تر و هوشمندانه تر درس خواندن برای کنکور ارشد MBA (مدیریت کسب و کار)، اطلاع از بودجه بندی فصل به فصل سوالات می باشد.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار 97 (MBA)

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار و مدیریت امور شهری سال 97 (MBA) آورده شده است. از سال 96 به بعد گرایش ارشد مدیریت اجرایی از لیست رشته های کارشناسی ارشد حذف و این مجموعه از مجموعه مدیریت اجرایی به مجموعه مدیریت کسب و کار یا همان MBA تغییر نام داد.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار به تفکیک گرایش ها در این مطلب آمده است. این ظرفیت ها بر اساس نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده اند.

 • تحلیل و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد مدیریت کسب و کار 97

  تحلیل و بودجه بندی سوالات کنکور ارشد MBA یا مدیریت کسب و کار در سال 97 و مقایسه سطح سوالات ارشد MBA با سال گذشته از نظر تنوع سوالات در بودجه بندی و همچنین سختی و آسانی مورد بررسی، تحلیل و آنالیز قرار می گیرد.

 • روش خواندن و تحلیل درس ریاضی عمومی (1) ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس ریاضی عمومی (1) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • روش خواندن و تحلیل هوش و استعداد تحصیلی (جی مت-GMAT) ارشد و دکترا

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس هوش و استعداد تحصیلی (جی مت- GMAT) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • بهترین منابع ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) + بهترین منابع GMAT

  بهترین منابع ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) + بهترین منابع GMAT در اینجا آورده شده است. انتخاب بهترین منابع، یکی از مهم ترین مراحل آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد MBA یا مدیریت کسب و کار می باشد. در اینجا، منابع کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار با توجه به شرایط هر داوطلب به صورت پک حرفه ای، پک رتبه برتر و پک ضربتی معرفی می شود.

 • روش خواندن و تحلیل درس زبان ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر آزمون و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس زبان ارشد MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت کسب و کار و نحوه مطالعه دروس در کنکور ارشد مدیریت امور شهری و مدیریت کسب و کار (MBA) در این مطلب آمده است. نحوه مطالعه درس زبان، استعداد و آمادگی تحصیلی، دانش مسائل روز، زبان فارسی، ریاضیات عمومی 1 و 2 و... در اینجا بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت کسب و کار (MBA یا ام بی ای) 99

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار از سال 92 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد MBA در سال 99 به داوطلبان ارشد مدیریت کسب و کار سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت کسب و کار 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

  در 3 گام تلاش می کنیم تا هر آنچه را  که مورد نیاز یک داوطلب کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت اجرایی است؛ در اختیار او قرار دهیم. کمک می کنیم تا از نقاط قوتتان به بهترین شکل استفاده نمایید و نقاط ضعفتان را تا حدی ارتقا ببخشید و بتوانید آنها را پوشش دهید.

 • روش خواندن و تحلیل درس ریاضی عمومی (2) ارشد MBA

  یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کنکور و امتحانی روش خواندن و یا به اصطلاح قلق مطالعه دروس می باشد. در این مطلب روش خواندن و مطالعه درس ریاضی عمومی (2) کنکور ارشد مدیریت کسب و کار یا MBA را مورد بررسی قرار داده ایم.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در مرداد ماه 1400 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1400 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1400 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 در سایت سنجش منتشر شده است. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 شامل دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400، دفترچه انتخاب رشته تجربی 1400، دفترچه انتخاب رشته انسانی 1400، دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1400 و دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 است.