طراحی پارچه و لباس

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد طراحی پارچه ولباس 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 را در اینجا مشاهده می کنید. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس در سال 1400 به داوطلبان ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بهترین منابع کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1402 - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  آشنایی با بهترین منابع ارشد طراحی پارچه و لباس برای آمادگی کنکور ارشد ضروری است. در این مطلب مهمترین منابع کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس مانند منابع زبان تخصصی، منابع زبان عمومی، منابع تاریخ تخصصی پارچه و لباس، منابع پارچه شناسی تخصصی و منابع اصول طراحی پارچه و لباس به تفکیک داوطلبانی که مطالعه کافی داشته اند و داوطلبانی که مطالعه کافی نداشته اند ارائه داده شده است.

 • معرفی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس

  معرفی ارشد رشته طراحی پارچه و لباس در اینجا آورده شده است. طراحی لباس و مد زمینه ای هیجان انگیز و به طور مداوم در حال تکامل است. در این مطلب اطلاعاتی را درباره آشنایی کامل با رشته طراحی پارچه و لباس، گرایش های ارشد طراحی پارچه و لباس، بازار کار رشته طراحی پارچه و لباس و ... ارائه داده شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس 1402

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1402 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • راهنمای انتخاب رشته ارشد طراحی پارچه و لباس

  راهنمای انتخاب رشته ارشد طراحی پارچه و لباس در این مطلب آمده است. بعد از کنکور تئوری و عملی رشته طراحی پارچه و لباس، نوبت انتخاب رشته می شود. در این مطلب به ارائه اطلاعاتی درباره انتخاب رشته طراحی پارچه و لباس برای کارشناسی ارشد می پردازیم.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1401 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، حضوری و آنلاین

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال 1401 را در این مطلب مشاهده می کنید. همچنین برخی از رتبه ها و محل قبولی در کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس سال های اخیر را می توانید در جداول این مطلب ببینید. این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس 1401کمک می کند.

 • دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس - پذیرش بدون کنکور و با کنکور

  دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس به اضافه پذیرش بدون کنکور و با کنکور این رشته در اینجا آورده شده است. یکی از نیازهای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس اطلاعاتی درباره دانشگاه های دارای ارشد طراحی پارچه و لباس، پذیرش بدون کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس، ارشد طراحی پارچه و لباس دانشگاه آزاد، و... است. در این مطلب تلاش می کنیم تا در این باره اطلاعاتی را ارائه بدهیم.

 • آزمون عملی ارشد طراحی پارچه و لباس - سوالات کنکور عملی

  یکی از رشته هایی که برای ورود به صنعت مد و فشن بسیار به کار می آید، رشته طراحی پارچه و لباس است که لازمه ورود به آن قبولی در آزمون های آن است. در این مطلب اطلاعات کلی درباره آزمون عملی طراحی پارچه و لباس، سوالات آزمون عملی طراحی پارچه و لباس، راهکارهای افزایش عملکرد در آزمون طراحی پارچه و لباس و ... آمده است.

 • جدول برنامه ریزی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 - برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهیانه

  جدول برنامه ریزی ارشد طراحی پارچه و لباس 1400 به صورت برنامه ریزی روزانه، هفتگی و ماهیانه در این مطلب آمده است. برنامه ریزی به طور کلی امری شخصی است و برای هر داوطلب (با توجه به توانایی ها، مشغله ها و اهداف مورد نظر) توسط مشاور روش برنامه ریزی متفاوتی در نظر گرفته می شود. با وجود این در این مطلب به ارائه برنامه ریزی هفتگی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

 • بهترین روش مطالعه درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان - سوالات پرتکرار

  یکی از دروس کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس، درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان است که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم و اطلاعاتی را درباره تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان، سوالات پر تکرار درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان، ضرایب دروس کنکور ارشد آن و بهترین روش مطالعه درس تاریخ پارچه و لباس ایران و جهان در اختیار داوطلبان کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس قرار می دهیم.

 • روش مطالعه اصول طراحی پارچه و لباس

  روش مطالعه اصول طراحی پارچه و لباس در این مطلب آورده شده است که ضمن آشنایی با درس اصول طراحی پارچه و لباس در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می توانید بهترین روش مطالعه درس اصول طراحی پارچه و لباس را هم مطالعه کنید. درس اصول طراحی پارچه و لباس شاخه های اصول و مبانی طراحی پارچه، اصول و مبانی طراحی لباس، مبانی رنگ و مبانی بافت پارچه را شامل می شود که به توضیح آن ها هم پرداخته ایم.

 • روش مطالعه پارچه شناسی تخصصی برای کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  روش مطالعه پارچه شناسی تخصصی برای کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس در اینجا آمده است. درس پارچه شناسی تخصصی تا حد خیلی کمی به درس نساجی مربوط می شود و یکی از منابع کنکور ارشد رشته طراحی پارچه و لباس است. در این مطلب به معرفی کامل آن برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

 • روش مطالعه زبان تخصصی و عمومی کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس

  یکی دیگر از دروس کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس زبان تخصصی و عمومی است که در جا به جایی رتبه داوطلبان کنکور ارشد نقش به سزایی دارد. در این مطلب به معرفی درس زبان انگلیسی تخصصی و عمومی در کنکور ارشد طراحی پارچه و لباس می پردازیم.

اطلاعیه های ویژه

 • انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1402 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1402 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1402 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1402 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1402 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1402 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 | نکات تخصصی انتخاب رشته ارشد

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 | نکات تخصصی انتخاب رشته ارشد

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد 1402، کامل ترین راهنمای مباحث تخصصی در هر رشته به صورت مجزا می باشد. در مطلب مشاوره انتخاب رشته ارشد 1402، نکات مهم انتخاب رشته در هر کدام از رشته ها را به صورت جداگانه توضیح داده ایم و به مطلب اصلی همان رشته لینک داده ایم. با کمک این مطلب می توانید انتخاب رشته کنکور ارشد 1402 را در رشته خودتان به شکلی بهتر انجام دهید.

 • تخمین رتبه ارشد 1402 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1402 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1402، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1402 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 1401 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت