گزیده ای از اتاق فکر رشته های ارشد مجاز برای کارشناسی هوشبری

ورود به اتاق فکر

رشته های ارشد مجاز برای کارشناسی هوشبری

 • معرفی کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

  در این مطلب به معرفی کارشناسی ارشد رشته جدید آموزش هوشبری می پردازیم. این معرفی شامل دروس و ضرایب دروس کنکور آموزش هوشبری،رشته ها مجاز برای شرکت در کنکور ارشد آموزش هوشبری می باشد.

 • منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد آموزش هوشبری

  منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد آموزش هوشبری 99 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد آموزش هوشبری نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

 • تغییر رشته درست از کارشناسی هوشبری به کارشناسی ارشد

  در این مطلب به نکات تغییر رشته درست از کارشناسی هوشبری به کارشناسی ارشد با بررسی عوامل مختلف می پردازیم. انتخاب رشته برای ادامه تحصیل و تغییر تغییر رشته درست از کارشناسی هوشبری به کارشناسی ارشد اولین گام و مهمترین گام برای ادامه تحصیل موفق برای فارغ التحصیلان هوشبری خواهد بود.

 • بهترین رشته برای ادامه تحصیل ارشد هوشبری

  بهترین رشته برای ادامه تحصیل ارشد هوشبری از بین رشته هایی که فارغ التحصیلان این رشته مجاز به شرکت در آن هستند با توجه به شرایط مختلف داوطلبان معرفی شده است.

 • رشته های ارشد مجاز برای ادامه تحصیل با مدرک کارشناسی هوشبری

  لیست کامل رشته هایی که با مدرک کارشناسی هوشبری می توان در کارشناسی ارشد آن ادامه تحصیل داد برای شما آورده شده است. همچنین به سوال متداول داوطلبان در مورد ادامه تحصیل در رشته ی هوشبری برای مقطع کارشناسی ارشد توضیح داده شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  جشنواره ویژه تخفیف و قرعه کشی پایان سال 98

  موسسه 3گام با توجه به شرایط ویژه سال 98، جشنواره تخفیف همراه با قرعه کشی و جایزه برگزار می کند.

 • تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا موسسه 3گام تا سقف 45 درصد

  تخفیف ویژه شب یلدا ویژه آزمون های کارشناسی ارشد، کنکور سراسری، آزمون دکترا، آزمون آیلتس، آزمون وکالت و آزمون های استخدامی

 • موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق

  موسسه 3گام در لیست شرکت های خلاق قرار گرفت. با اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه 3گام به عنوان شرکت خلاق شناخته شده است.

 • برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یکی از پرطرفدارترین آزمون های استخدامی کل کشور است که قبولی در آن تا حد زیادی سخت است. برنامه ریزی برای آزمون استخدامی آموزش پرورش، تنها و تنها در موسسه 3گام انجام می شود، چرا که 3گام موسسه ایست که به صورت تخصصی فقط و فقط بر روی مشاوره و برنامه ریزی هر نوع آزمون فعالیت می کند و تمرکز خود را بر روی برنامه ریزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گذاشته است.