مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی

 • معرفی رشته دکترای فیزیولوژی ورزشی

  رشته دکترای فیزیولوژی ورزشی به مطالعه تعامل بین فعالیت های بدنی، فعالیت های ورزشی و واکنش های فیزیولوژیابی بدن می پردازد.

 • معرفی دکتری تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی

  دکتری تربیت بدنی بیومکانیک ورزشی به بررسی و تجزیه و تحلیل مفاهیم و اصول اولیه فیزیک در حرکات پایه و پیچیده ورزشی، نیروهای وارد بر انسان ها و اثرات آن ها می پردازد.

 • معرفی دکتری روانشناسی ورزشی

  دکتری روانشناسی ورزشی و گرایش های مربوط به آن به منظور مطالعه عوامل ذهنی و روانی تاثیرگذار و تاثیر پذیر بر فعالیت های بدنی، تمرین و ورزش می پردازد.

 • معرفی رشته دکتری مدیریت ورزشی

  دکتری مدیریت ورزشی به ارائه ی راهکارهای موثر برای توسعه ورزش و ایجاد زیر ساخت های علمی جهت توسعه ارتباطات و تقویت توان اقتصادی کشور می پردازد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-آسیب شناسی ورزشی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-آسیب شناسی ورزشی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری علوم ورزشی-آسیب شناسی ورزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری علوم ورزشی-آسیب شناسی ورزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-فیزیولوژی ورزشی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-فیزیولوژی ورزشی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری علوم ورزشی-فیزیولوژی ورزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری علوم ورزشی-فیزیولوژی ورزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-بیومکانیک ورزشی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-بیومکانیک ورزشی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری علوم ورزشی-بیومکانیک ورزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری علوم ورزشی-بیومکانیک ورزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری علوم ورزشی-رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری علوم ورزشی-رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-مدیریت ورزشی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری علوم ورزشی-مدیریت ورزشی سال 1401 در این قسمت آمده است . بررسی سوالات کنکور دکتری علوم ورزشی-مدیریت ورزشی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری علوم ورزشی-مدیریت ورزشی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1401 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1401 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1401 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت