مجموعه مدیریت

 • بهترین منابع دکتری مدیریت

  بهترین منابع دکتری مدیریت با توجه به شرایط زمانی در این نوشته دسته بندی شده است. اطلاع از بهترین منابع کنکور دکتری مدیریت به شما کمک می کند تا زمان خود را بهینه تر صرف مطالعه برای آزمون دکتری کنید. منابع معرفی شده برای دکتری مدیریت، برای دروس عمومی و درس های تخصصی تمام گرایش های بازرگانی و راهبردی، صنعتی، دولتی، فناوری اطلاعات، مالی و... می باشد.

 • معرفی دکتری مالی

  دکتری مدیریت مالی به حوزه های سرمایه گذاری، بانکداری، بیمه، مدیریت ریسک، مهندسی مالی، تامین مالی و اعتباری و ... می پردازد.

 • معرفی دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی

  ضرورت و اهمیت دوره دکتری مدیریت بازرگانی و راهبردی در آشنا سازی دانشجویان با نقش مدیریت راهبردی به طور نظری و عملی در کسب و کار است.

 • معرفی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  دکتری مدیریت فناوری اطلاعات به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها می پردازد.

 • معرفی دکتری مدیریت صنعتی

  دکتری مدیریت صنعتی مجموعه ای از فعالیت های تحقیقی و علمی است که به دو بعد مالی و رفتاری صنایع می پردازد.

 • معرفی دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات

  دکتری مدیریت رسانه و اطلاعات از زیر مجموعه های رشته مدیریت است که با مدیریت بازرگانی بیشترین قرابت و نزدیکی را دارد.

 • معرفی دکتری مدیریت دولتی

  دکتری مدیریت دولتی به مطالعه و به کارگیری علم مدیریت برای اداره بهتر سازمان های بزرگ دولتی، خصوصی و تعاونی می پردازد.

 • معرفی دکتری آینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی

  دکتری آینده پروهی و مدیریت تکنولوژی به ارزیابی، برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های تحقیق و توسعه مرتبط با پیشرفت و رشد اقتصادی کشور می پردازد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت پیشگیری از جرم، جرم یابی و ایمنی ترافیک 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت پیشگیری از جرم، جرم یابی و ایمنی ترافیک سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت پیشگیری از جرم، جرم یابی و ایمنی ترافیک سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت پیشگیری از جرم، جرم یابی و ایمنی ترافیک 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت بازرگانی و راهبردی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت بازرگانی و راهبردی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت بازرگانی و راهبردی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت بازرگانی و راهبردی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت دولتی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت دولتی سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت دولتی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت دولتی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت قرارداد های بین المللی نفت و گاز 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401  در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت صنعتی 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت رسانه و اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات 1402

  دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401 در این قسمت آمده است بررسی سوالات کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات سال 1401 به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور دکتری رشته مدیریت فناوری اطلاعات 1402 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوالات و دیدگاه طراحان کنکور دکتری این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند .

اطلاعیه های ویژه

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • ثبت نام آزمون دکتری

  ثبت نام آزمون دکتری

  داوطلب های متقاضی آزمون دکتری وزارت علوم جهت شرکت و نام نویسی در کنکور، باید از یک فایل راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می‌شود استفاده نمایند، تا با قوانین و مفاد این آزمون آشنا شوند. در این مطلب ما به طور جامع محتویات این دفترچه را، برای آگاهی بیشتر داوطلبان عزیز به زبان ساده شرح داده ایم، همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، و پاسخ به سوالات، می‌توانید از بخش مشاوره موسسه استفاده نمایید و توسط مشاوران مجرب سه گام راهنمایی شوید.

 • انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1401 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1401 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1401 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1401 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در تیرماه 1401 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1401 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت