گزیده ای از اتاق فکر پرستاری

ورود به اتاق فکر

پرستاری

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد مجموعه پرستاری - لیست کامل مدارک مورد پذیرش مجموعه پرستاری

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه پرستاری نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد مجموعه پرستاری به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • برنامه ریزی فشرده کنکور ارشد پرستاری 99

  نحوه برنامه ریزی فشرده کنکور کارشناسی ارشد پرستاری در سه الی چهار ماه باقیمانده تا کنکور ارشد وزارت بهداشت را در این مطلب مشاهده می کنید. این برنامه ریزی فشرده را به تمام داوطلبان کنکور ارشد پرستاری که به هر دلیل دیر شروع کرده اند یا فرصت کمی دارند و دقیقه نودی هستند پیشنهاد می کنیم.

 • بهترین گرایش ارشد پرستاری

  یکی از متداول ترین سوالات داوطلبان کنکور ارشد پرستاری این است که بهترین گرایش ارشد پرستاری چیست. در این مطلب با توجه به شرایط هر داوطب بهترین گرایش ارشد پرستاری معرفی می شود.

 • مشاوره و برنامه ریزی ارشد پرستاری

  در مطلب مشاوره و برنامه ریزی ارشد پرستاری 99 به یکی از بزرگترین دغدغه های فارغ التحصیلان رشته پرستاری و پرستاران، یعنی ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می پردازیم. یکی از مهم ترین عوامل قبولی در کنکور ارشد پرستاری برنامه ریزی مناسب با شرایط داوطلب می باشد. بهترین برنامه ریزی برای ارشد پرستاری برنامه ریزی است که با توجه به شرایط هر داوطلب در عوامل مختلف طرح ریزی شده باشد.

 • دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد پرستاری 94 تا 98

  لینک دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری از سال 94 تا 98 در مطلب زیر قرار داده شده است. دانلود دفترچه سوالات کارشناسی ارشد پرستاری سال های اخیر و مطالعه آن، به داوطلبان در شناسایی تیپ سوالات کمک خواهد کرد.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری

  بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری با توجه به زمان مطالعه و هدف شما در سه دسته معرفی شده است. انتخاب بهترین منابع کارشناسی ارشد پرستاری مسیر موفقیت شما را در آزمون ارشد این رشته هموارتر می کند.

 • بهترین منابع ارشد پرستاری 1400 + منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت

  منابع وزارت بهداشت برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری 1400 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری به تفکیک دانشگاه سال 98-99

  ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری سال 98-99 را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده و در گرایش های مختلف این رشته در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد پرستاری به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

 • چارت و سرفصل دروس کارشناسی ارشد پرستاری

  چارت و سرفصل دروس کارشناسی ارشد پرستاری که به تصویب شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی رسیده است مشاهده می کنید.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری

  آقای فراز طیار، مشاور تخصصی کارشناسی ارشد پرستاری موسسه 3گام، دارای مدرک کارشناسی ارشد روان پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دارای بیش از 3 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و کنکور سراسری تجربی.

 • بازار کار گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری

  بازارکار گرایش های ارشد پرستاری و زمینه های فعالیت دانش آموختگان این گرایش ها پس از فارغ التحصیلی

 • معرفی کارشناسی ارشد پرستاری

  کارشناسی ارشد پرستاری رشته ای مستقل و شاخه ای از علوم پزشکی است

 • کارنامه و قبول شدگان ارشد پرستاری 97

  در اینجا، تعدادی از کارنامه ها و قبول شدگان ارشد پرستاری آزمون وزارت بهداشت گنجانده شده است. توجه داشته باشید که آخرین رتبه قبولی ارشد پرستاری در هر دانشگاه برای شما بسیار حائز اهمیت است.

اطلاعیه های ویژه