مجموعه مدیریت

 • دقیق ترین تخمین رتبه کنکور ارشد مدیریت

  ربات تلگرام تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 3گام، دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مدیریت می باشد. با این ربات تخمین رتبه می توانید حدود رتبه اکتسابی خود را در همه گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت شامل: مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات( آی تی یا IT)، مدیریت دولتی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت کارآفرینی می باشد. امکان تخمین رتبه رایگان هم در ربات فراهم است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مدیریت موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مدیریت در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه برای ارشد مدیریت

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مدیریت برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد مدیریت - نقاط قوت و ضعف داوطلبان تغییر رشته ای

  بیش از 50 درصد داوطلبان مجموعه مدیریت در کنکور کارشناسی ارشد تغییر رشته ای هستند. تغییر رشته به کارشناسی ارشد مدیریت را در این مقاله به طور جامع بررسی می کنیم. همچنین به سوالات مختلفی که در مورد تغییر رشته از رشته های دیگر به ارشد مدیریت برایتان پیش می آید، پاسخ می دهیم.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 98

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 98، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت 98 در اختیارتان قرار می دهد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 99 + 5 سال اخیر

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال 99 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مدیریت 99، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مدیریت 1400 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی

  معرفی کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی در اینجا آمده است. در این مطلب به بررسی بازار کار، گرایش ها، دروس به تفکیک هر گرایش و تعداد واحدهای گرایش های این رشته می پردازیم.

 • معرفی گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

  گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دولتی در اینجا آمده است. این گرایش های ارشد مدیریت دولتی با رویکرد کلان به مباحث مرتبط با مدیریت می پردازند. گرایش های ارشد مدیریت دولتی شامل توسعه منابع انسانی، طراحی سازمان های دولتی، بودجه و مالیه عمومی، خط مشی گذاری عمومی، مدیریت تطبیقی و توسعه، مدیریت تحول و مدیریت رفتار سازمانی است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

  در بین گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، گرایش تولید و عملیات پرطرفدارتر می باشد. شاخه های ارشد مدیریت دولتی عبارتند از: گرایش تولید و عملیات، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت عملکرد، مدیریت پروژه، مدیریت کیفیت و بهره برداری و گرایش تحقیق در عملیات که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

 • گرایش های ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

  گرایش های ارشد مدیریت فناوری اطلاعات شامل چهار گرایش اصلی می باشد. این گرایش ها شامل سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، کسب و کار الکترونیکی، گرایش مدیریت دانش و مدیریت منابع اطلاعاتی است که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

 • آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت

  آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. طراحی سوالات استاندارد آزمون های آزمایشی، جامعه آماری آزمون های آزمایشی، برنامه آزمون های آزمایشی و قیمت این آزمون ها در این مطلب بررسی شده است.

 • گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی

  گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی که یکی از پر طرفدارترین رشته مجموعه مدیریت است در اینجا آمده است. گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی شامل: بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت استراتژیک، تجارت الکترونیک و بازرگانی داخلی هستن که تا حدودی به هر کدومشون می پردازیم.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت

  محمد مقدم مشاور تخصصی گروه مدیریت در موسسه 3گام، فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی ارومیه است. ایشان موفق به کسب رتبه 79 مدیریت در گرایش بازرگانی شده اند که علاقه و اولویت اول خودشان ادامه تحصیل در همین رشته بوده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مدیریت

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کنکور ارشد مدیریت 98 در آزمون کارشناسی ارشد و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 98، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مدیریت سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد مدیریت سال 1400 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مدیریت سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد مدیریت در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • بهترین منابع کنکور ارشد مدیریت 1400 + منابع سطح بندی شده ارشد مدیریت

  بهترین منابع کنکور ارشد مدیریت 1400 را با توجه به آخرین تغییرات کتاب ها و منابع کنکور ارشد مدیریت انتشارات مختلف در این مطلب مشاهده می کنید. منابع ارشد مدیریت معرفی شده در این مطلب را به منظور استفاده بهتر داوطلبان سطح بندی کرده ایم. منابع ارشد مدیریت پیشنهادی می توانند به شما در قبولی کنکور ارشد کمک کنند. شما می توانید کتاب های ارشد مدیریت را از طریق لینک های داده شده از فروشگاه کتاب 3گام خریداری کنید.

 • معرفی کارشناسی ارشد مدیریت

  معرفی کارشناسی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. در این معرفی به بررسی مباحث ظرفیت پذیرش ارشد مجموعه مدیریت، بازار کار ارشد مدیریت، طول دوره و سیلابس درسی، وضعیت ادامه تحصیل در رشته مدیریت و... می پردازیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مدیریت

  گرایش های کارشناسی ارشد رشته مدیریت شامل بازرگانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تکنولوژی، فناوری اطلاعات، کارآفرینی و مدیریت مالی در اینجا آمده است. گرایش های ارشد مجموعه مدیریت دارای دروس مختلف بوده و حتی این دروس در گرایشات مختلف، ضرایب مختلفی نیز دارند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مدیریت

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مدیریت شامل اطلاعات ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هریک از گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت نظیر بازرگانی، دولتی، صنعتی، مالی و... به صورت جداگانه در این مطلب بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت 97

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد مدیریت از سال 93 تا 97. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 97 به داوطلبان ارشد مدیریت سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت 97 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت برای داوطلبان گرایش های مختلف مدیریت مهم می باشد. نحوه مطالعه دروس ارشد مجموعه مدیریت به تفکیک بررسی شده است که باید با توجه به میزان اهمیت هر مبحث و بر حسب علائق و توانایی­ های قبلی خود، مباحث دروس تأثیر گذار را اولویت بندی کرده و مطالعه نمایید.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت به تفکیک گرایش ها آن در اینجا آمده است. ظرفیت دانشگاه های ارشد مدیریت به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مدیریت

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. در 3گام به شما کمک می کنیم تا از نقاط قوتتان به بهترین شکل استفاده نمایید و نقاط ضعفتان را تا حدی ارتقا ببخشید و بتوانید آنها را پوشش دهید.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 98 به داوطلبان ارشد مدیریت سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • کلاس های آنلاین ریاضیات و آمار

  برگزاری کلاس های آنلاین ریاضیات و آمار در رشته های حسابداری، مدیریت و اقتصاد با روش های جدید و سریع در حل تست در این مطلب بررسی شده است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روش های جدید برنامه ریزی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد. سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید.

 • تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1400، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1400 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 99 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  در این صفحه لیست گروه ها و کانال های تلگرام تخصصی ویژه کنکور ارشد موسسه 3گام را مشاهده می کنید. در حال حاضر کانال های تلگرام تخصصی: ارشد وزارت علوم، ارشد وزارت بهداشت، ارشد مهندسی برق، ارشد مهندسی کامپیوتر، ارشد مهندسی مکانیک، ارشد مهندسی عمران، ارشد مهندسی صنایع، ارشد مهندسی شیمی، ارشد مهندسی مواد، ارشد مدیریت، ارشد حسابداری، ارشد MBA، ارشد روانشناسی، ارشد مشاوره، ارشد حقوق، ارشد زبان، ارشد اقتصاد، ارشد تربیت بدنی و ارشد مجموعه شیمی راه اندازی شده است.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.