مجموعه مدیریت

 • دقیق ترین تخمین رتبه کنکور ارشد مدیریت

  ربات تلگرام تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد 3گام، دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد مدیریت می باشد. با این ربات تخمین رتبه می توانید حدود رتبه اکتسابی خود را در همه گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت شامل: مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات( آی تی یا IT)، مدیریت دولتی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت کارآفرینی می باشد. امکان تخمین رتبه رایگان هم در ربات فراهم است.

 • بازار کار ارشد مدیریت

  بازار کار ارشد مدیریت را اینجا مشاهده می کنید. آگاهی از موقعیت های شغلی کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت برای کسانی که می خواهند در این رشته ادامه تحصیل دهند ضروری می باشد. در این مطلب به بررسی ماهیت رشته مدیریت، مهارت های رشته مدیریت، بازار کار ارشد مدیریت بازرگانی، بازار کار ارشد مدیریت دولتی، بازار کار ارشد مدیریت صنعتی، بازار کار ارشد مدیریت مالی و ... به صورت گسترده پرداخته شده است.

 • کد ضریب ارشد مدیریت

  کد ضریب ارشد مدیریت برای داوطلبان این رشته به ویژه هنگام انتخاب رشته ضروری می باشد. کاربرد کد ضریب کنکور ارشد مدیریت را می توان در زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور بیشتر درک کرد چرا که در آن اسامی گرایش ها نوشته نشده و هر رشته گرایش با کد ضریب مخصوص به خود مشخص می شود.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مدیریت

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مدیریت موسسه 3گام در سال 99 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مدیریت در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه برای ارشد مدیریت

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مدیریت برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد مدیریت - نقاط قوت و ضعف داوطلبان تغییر رشته ای

  بیش از 50 درصد داوطلبان مجموعه مدیریت در کنکور کارشناسی ارشد تغییر رشته ای هستند. تغییر رشته به کارشناسی ارشد مدیریت را در این مقاله به طور جامع بررسی می کنیم. همچنین به سوالات مختلفی که در مورد تغییر رشته از رشته های دیگر به ارشد مدیریت برایتان پیش می آید، پاسخ می دهیم.

 • بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 98

  اطلاع از بودجه بندی، تعداد سوالات و تحلیل کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 98، اطلاعات مفیدی را در رابطه با سطح سوالات و سرفصل های دروس کنکور ارشد مدیریت 98 در اختیارتان قرار می دهد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت 1400 + 5 سال اخیر

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال 1400 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد مدیریت 1400، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مدیریت 1401 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی

  معرفی کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی در اینجا آمده است. در این مطلب به بررسی بازار کار، گرایش ها، دروس به تفکیک هر گرایش و تعداد واحدهای گرایش های این رشته می پردازیم.

 • معرفی گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دولتی

  گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت دولتی در اینجا آمده است. این گرایش های ارشد مدیریت دولتی با رویکرد کلان به مباحث مرتبط با مدیریت می پردازند. گرایش های ارشد مدیریت دولتی شامل توسعه منابع انسانی، طراحی سازمان های دولتی، بودجه و مالیه عمومی، خط مشی گذاری عمومی، مدیریت تطبیقی و توسعه، مدیریت تحول و مدیریت رفتار سازمانی است.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

  در بین گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، گرایش تولید و عملیات پرطرفدارتر می باشد. شاخه های ارشد مدیریت دولتی عبارتند از: گرایش تولید و عملیات، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت عملکرد، مدیریت پروژه، مدیریت کیفیت و بهره برداری و گرایش تحقیق در عملیات که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

 • گرایش های ارشد مدیریت فناوری اطلاعات

  گرایش های ارشد مدیریت فناوری اطلاعات شامل چهار گرایش اصلی می باشد. این گرایش ها شامل سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، کسب و کار الکترونیکی، گرایش مدیریت دانش و مدیریت منابع اطلاعاتی است که در این مطلب به بررسی آن ها می پردازیم.

 • آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت

  آزمون های آزمایشی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. طراحی سوالات استاندارد آزمون های آزمایشی، جامعه آماری آزمون های آزمایشی، برنامه آزمون های آزمایشی و قیمت این آزمون ها در این مطلب بررسی شده است.

 • گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی

  گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی که یکی از پر طرفدارترین رشته مجموعه مدیریت است در اینجا آمده است. گرایش های ارشد مدیریت بازرگانی شامل: بازاریابی، بازرگانی بین الملل، مدیریت استراتژیک، تجارت الکترونیک و بازرگانی داخلی هستن که تا حدودی به هر کدومشون می پردازیم.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مدیریت

  خانم زهره نخعی رتبه 15 مدیریت صنعتی مشاور تخصصی مجموعه مدیریت در موسسه 3گام، می باشند.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مدیریت

  برخی از رتبه ها و محل قبولی کنکور ارشد مدیریت 99 در آزمون کارشناسی ارشد و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 99، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مدیریت سال 1400 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد مدیریت 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره حضوری و تلفنی انتخاب رشته ارشد مدیریت سال 1400 و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد مدیریت سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد مدیریت در سال های گذشته را در این مطلب می خوانید.

 • منابع ارشد مدیریت 1401 (همه گرایش ها) | بازرگانی، دولتی، مالی

  بهترین منابع کنکور ارشد مدیریت 1401 را با توجه به آخرین تغییرات کتاب ها و منابع کنکور ارشد مدیریت انتشارات مختلف در این مطلب مشاهده می کنید. منابع ارشد مدیریت معرفی شده در این مطلب را به منظور استفاده بهتر داوطلبان سطح بندی کرده ایم. منابع ارشد مدیریت پیشنهادی می توانند به شما در قبولی کنکور ارشد کمک کنند.

 • معرفی کارشناسی ارشد مدیریت

  معرفی کارشناسی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. در این معرفی به بررسی مباحث ظرفیت پذیرش ارشد مجموعه مدیریت، بازار کار ارشد مدیریت، طول دوره و سیلابس درسی، وضعیت ادامه تحصیل در رشته مدیریت و... می پردازیم.

 • گرایش های کارشناسی ارشد رشته مدیریت

  گرایش های کارشناسی ارشد رشته مدیریت شامل بازرگانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، تکنولوژی، فناوری اطلاعات، کارآفرینی و مدیریت مالی در اینجا آمده است. گرایش های ارشد مجموعه مدیریت دارای دروس مختلف بوده و حتی این دروس در گرایشات مختلف، ضرایب مختلفی نیز دارند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مدیریت

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مدیریت شامل اطلاعات ضرایب دروس، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هریک از گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت نظیر بازرگانی، دولتی، صنعتی، مالی و... به صورت جداگانه در این مطلب بررسی شده است.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت 97

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد مدیریت از سال 93 تا 97. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 97 به داوطلبان ارشد مدیریت سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت 97 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

  دروس کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت برای داوطلبان گرایش های مختلف مدیریت مهم می باشد. نحوه مطالعه دروس ارشد مجموعه مدیریت به تفکیک بررسی شده است که باید با توجه به میزان اهمیت هر مبحث و بر حسب علائق و توانایی­ های قبلی خود، مباحث دروس تأثیر گذار را اولویت بندی کرده و مطالعه نمایید.

 • ظرفیت پذیرش و دانشگاههای پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مجموعه مدیریت به تفکیک گرایش ها آن در اینجا آمده است. ظرفیت دانشگاه های ارشد مدیریت به تفکیک نام دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترها بررسی شده است.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مدیریت

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مدیریت در اینجا آمده است. در 3گام به شما کمک می کنیم تا از نقاط قوتتان به بهترین شکل استفاده نمایید و نقاط ضعفتان را تا حدی ارتقا ببخشید و بتوانید آنها را پوشش دهید.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مدیریت 99

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت سال های 98 تا 99 را در اینجا مشاهده می کنید. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مدیریت در سال 99 به داوطلبان ارشد مدیریت سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مدیریت 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1400 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در مرداد ماه 1400 در سایت سنجش منتشر می شود.دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 • انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  انتخاب رشته ارشد 1400 | انتخاب رشته کارشناسی ارشد

  از آنجایی که در انتخاب رشته ارشد 1400 یک سری سوال برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته وجود دارد، سعی داریم در این مطلب به برخی از این سوالات پاسخ دهیم. در این مطلب راهنمایی جامع برای انتخاب رشته صحیح کارشناسی ارشد 1400 ارائه خواهد شد.

 • دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته 1400 | دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1400 در سایت سنجش منتشر شده است. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 شامل دفترچه انتخاب رشته ریاضی 1400، دفترچه انتخاب رشته تجربی 1400، دفترچه انتخاب رشته انسانی 1400، دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 1400 و دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 است.