گزیده ای از اتاق فکر بیوتکنولوژی پزشکی

ورود به اتاق فکر

بیوتکنولوژی پزشکی

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد بیوتکنولوژی پزشکی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش بیوتکنولوژی پزشکی

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد بیوتکنولوژی (زیست فناوری) پزشکی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد بیوتکنولوژی پزشکی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • منابع ارشد بیوتکنولوژی پزشکی 1400 + منابع سطح بندی شده کنکور ارشد بیوتکنولوژی پزشکی

  مشاوران 3 گام بر اساس هدف، شرایط و مدت زمان مطالعه داوطلب، مناسب ترین منابع را معرفی می کنند. بنابراین بدون مشورت با مشاوران تخصصی گروه وزارت بهداشت 3گام اقدام به تهیه منابع نکنید.

 • کارنامه و قبول شدگان ارشد بیوتکنولوزی پزشکی (زیست فناوری) 97

  در اینجا، تعدادی از کارنامه ها و قبول شدگان ارشد بیوتکنولوزی پزشکی (زیست فناوری) آزمون وزارت بهداشت گنجانده شده است. توجه داشته باشید که آخرین رتبه قبولی ارشد بیوتکنولوزی پزشکی (زیست فناوری) در هر دانشگاه برای شما بسیار حائز اهمیت است.

 • بازار کار ارشد بیوتکنولوژی پزشکی

  فارغ التحصیلان در این رشته می توانند در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی عمده که در این زمینه در ایران فعالند مانند پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری، انجمن بیوتکنولوژی ایران، مرکز تحقیقات سرطان، پژوهشکده رویان و پژوهشکده علوم شناختی، مشغول به کار شوند.

 • معرفی کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی

  رشته ارشد بیوتکنولوژی پزشکی یا زیست فناوری پزشکی از پرکاربردترین رشته های ارشد وزارت بهداشت است. این رشته محبوبیت بسیار بالایی در بین داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت دارد.  بیوتکنولوژی به لحاظ ویژگی‎های ذاتی خود، دانشی بین رشته‌ای است.

اطلاعیه های ویژه