گزیده ای از اتاق فکر ژنتیک انسانی

ورود به اتاق فکر

ژنتیک انسانی

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد ژنتیک انسانی - لیست کامل مدارک مورد پذیرش ژنتیک انسانی

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد ژنتیک انسانی به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • تفاوت کارشناسی ارشد ژنتیک وزارت علوم و وزارت بهداشت

  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک با اطلاع از تفاوت های دو کنکور ارشد ژنتیک وزارت علوم و وزارت بهداشت (ژنتیک انسانی یا پزشکی) راحت تر می توانند مسیر خود را مشخص کنند و به مطالعه بپردازند.

 • کارنامه و قبول شدگان ارشد ژنتیک پزشکی ( انسانی ) 97

  در اینجا، تعدادی از کارنامه ها و قبول شدگان ارشد ژنتیک پزشکی ( انسانی ) آزمون وزارت بهداشت گنجانده شده است. توجه داشته باشید که آخرین رتبه قبولی ارشد ژنتیک پزشکی ( انسانی ) در هر دانشگاه برای شما بسیار حائز اهمیت است

 • بهترین منابع آزمون کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی (پزشکی) 1400 + منابع ارشد ژنتیک انسانی وزارت بهداشت

  یکی از مهم ترین رموز موفقیت یک داوطلب آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، استفاده از منابع خوب می باشد. دایره گسترده منابع ارشد ژنتیک انسانی یا همان ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت باعث سردرگمی و در نهایت گمراهی و عدم نتیجه گرفتن داوطلبان در این امر می شود. در اینجا سعی داریم تا بهترین منابع کارشناسی ارشد علژنتیک انسانی را با توجه به شرایط مختلف داوطلبان معرفی کنیم.

 • معرفی ارشد رشته ژنتیک انسانی

  کارشناسی ارشد رشته ژنتیک انسانی یا همان ژنتیک پزشکی، زیرمجموعه علوم آزمایشگاهی 1 در آزمون ارشد وزارت بهداشت می باشد. این رشته به دلیل ارتباط آن با یکی از نوین ترین و جذاب ترین حوزه های پزشکی یعنی ژنتیک، طرفداران و داوطلبان زیادی دارد.

 • بازار کار ارشد رشته ژنتیک انسانی وزارت بهداشت

  دغدغه اصلی داوطلبان ارشد وزارت بهداشت، بحث بازار کار رشته های مختلف می باشد. رشته ژنتیک انسانی در درسته علوم آزمایشگاهی قرار دارد و تصمیم داریم در اینجا درباره بازار کار ارشد رشته ژنتیک صحبت کنیم.

اطلاعیه های ویژه