زبان و ادبیات فارسی

 • کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی

  در این مطلب معرفی ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی آورده شده است. معرفی کنکور ارشد زبان و ادبیات فارسی شامل گرایش ها، دروس و صرایب دروس و بازار کار این رشته می باشد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد زبان و ادبیات فارسی 1400

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 1400، داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی در سال 1400 به داوطلبان ارشد زبان و ادبیات فارسی سال 1401 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد زبان و ادبیات فارسی 1400 ارائه شود.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی

  ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی در اینجا آورده شده است. اطلاعات دانشگاه های پذیرنده ارشد زبان و ادبیات فارسی به تفکیک نام دانشگاه، نام استان، نوع دوره، گرایش ها و سایر پارامترهای بررسی شده است.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 1402

  سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی سال 1402 و سال های گذشته در اینجا آورده شده است. مطالعه سوالات کنکور ارشد زبان و ادبیات فارسی 1402، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد زبان و ادبیات فارسی 1403 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد زبان و ادبیات فارسی 1401 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات فارسی سال 1401 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات فارسی سال 1401 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آن ها در کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی در سال های اخیر را در این مطلب می خوانید.

 • تغییر رشته به کارشناسی ارشد زبانشناسی

  بیشتر داوطلبین کارشناسی ارشد زبانشناسی تغییر رشته ای هستند. رشته زبانشناسی یک رشته ی بین رشته ای زیر شاخه مجموعه علوم انسانی است. رشته زبان شناسی به نوعی ترکیبی از رشته هایی از جمله روانشناسی، جامعه شناسی، عصب شناسی، مطالعات فرهنگی، علوم کامپیوتر، آموزش، فلسفه، مردم شناسی و هوش مصنوعی است و جزو رشته های شناور است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

 • سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد

  سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور ارشد، از سال 97 به انتخاب رشته کارشناسی ارشد افزوده شد. با توجه به اهمیت سهمیه 5 درصدی کنکور ارشد و از طرفی ویژگی های خاص کارنامه سهمیه 5 درصدی ایثارگران کنکور ارشد و تاثیر آن در قبولی و انتخاب رشته کارشناسی ارشد افراد دارای سهمیه 5 درصد، تصمیم گرفتیم به طور مفصل به توضیح این سهمیه ایثارگران بپردازیم.

 • دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  دفترچه ثبت‌ نام کنکور ارشد 1402

  در این مطلب علاوه بر دانلود دفترچه ثبت ‌نام کنکور کارشناسی ارشد 1402 می‌ توانید از زمان و تاریخ ثبت ‌نام کنکور ارشد، شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و سایر اطلاعات مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت