گزیده ای از اتاق فکر تربیت بدنی

ورود به اتاق فکر
 • تخمین رتبه

  سلام با این درصدها چه رتبه ای ممکن هست بیارم؟
  زبان ۲/۲۲
  سنجش ۵۰
  آسیب ۱۳/۳۳
  مدیریت ۳۶/۶۶

 • آیا اگر دکترای تربیت بدنی را در گرایشی خاص بگیریم میتوانیم پزشک استخوان شویم؟

  من شنیده ام اونایی که تربیت بدنی خوندن ..اگه در یک رشته های خاص تربیت بدنی دکتراشونو بگیرن ..میتونن پزشک استخوان بشوند..آیا این مطلب واقعیت دارد؟ دبیر ورزشمان که تایید کرد..اگر شما هم تایید میکنید در کدام رشته باید دکترامو بگیرم؟

 • انتخاب شهر

  سلام..من میخوام آسیب قبول شم با درصدای...آسیب 40..فیزیولوژی15..سنجش20..حرکت شناسی15..رشد20..مدیریت20..میشه کمکم کنین که کدوم شهر احتمال قبولیم تو آسیب هستش؟؟؟..ممنون میشم اگ راهنمایی کنید..

 • تغییر رشته از فنی به تربیت بدنی

  با سلام من کارشناسی فنی دارم آیا میتوانم برای ارشد در رشته تربیت بدنی شرکت کنم

 • مشاوره تحصیلی

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی ام مهندسی برق بوده ولی برای ارشد تصمیم دارم تربیت بدنی بخوانم . من فیتنس رو به طور حرفه ای دنبال می کنم و هدفم مریبی گری هستش لطفا گرایشی رو بهم پیشنهاد بدید که کمک کنه بهم برای طراحی تمرینات و برنامه .

تربیت بدنی

 • تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99

  دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99، رتبه شما را با توجه به کارنامه های واقعی از سال های 92 تا 98 از همه سهمیه ها شامل: سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد ایثارگران و سهمیه بیست و پنج درصد ایثارگران تخمین می زند. شما می توانید تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی را در گرایش های رفتار حرکتی، فیزیولوژی ورزشی، بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و مدیریت ورزشی مشاهده کنید. همچنین امکان استفاده رایگان از نرم افزار تخمین رتبه ارشد تربیت بدنی 99 فراهم شده است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد تربیت بدنی

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته تربیت بدنی موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته تربیت بدنی در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد تربیت بدنی

  بهترین برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد تربیت بدنی برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه توضیح داده شده است.

 • نمونه کارنامه های سهمیه 5 درصد ایثارگران کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی 97

  داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد تربیت بدنی در سال 97 به داوطلبان ارشد تربیت بدنی سال 98 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. نمونه کارنامه های ارشد تربیت بدنی 97 سهمیه 5 درصد ایثارگری در این مطلب گنجانده شده است.

 • نمونه قبولی های سهمیه 5 درصد ایثارگران کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

  برخی از ترازها و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران تربیت بدنی در آزمون کارشناسی ارشد سال گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات تراز و محل قبولی داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 98 و آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت دارد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی 99

  سوالات و پاسخ سوالات آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی سال 99 و سال های گذشته

 • بازار کار گرایش های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

  آگاهی از بازار کار گرایش های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی در زمان انتخاب رشته، داوطلبان را از بلاتکلیفی نجات می دهد.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3گام

  آقای محمد قاسمی مشاور تخصصی کارشناسی ارشد تربیت بدنی 3 گام، دارای رتبه 6 گرایش بیومکانیک ورزشی، رتبه 9 گرایش مدیریت ورزشی و رتبه دو رقمی در سایر گرایش ها (فیزیولوژی ورزشی، آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی) در کنکور کارشناسی ارشد بوده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان تربیت بدنی و علوم ورزشی در آزمون کارشناسی ارشد سال98 را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد تربیت بدنی 98، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی 99 - مشاوره انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی 99 (تلفنی، آنلاین و حضوری) و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی 99 را در این مطلب می خوانید. برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کنکورکارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی 98 و سال های قبل از آن را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. اطلاع از این رتبه ها و محل قبولی به شما در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی 99 کمک خواهد کرد.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولیهای ارشد تربیت بدنی 98

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولیهای داوطلبان آرمون کارشناسی ارشد تربیت بدنی از سال 93 تا 98. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد تربیت بدنی در سال 98 به داوطلبان ارشد تربیت بدنی سال 99 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد تربیت بدنی 98 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • معرفی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی - چارت درسی و گرایشهای علوم ورزشی

  معرفی کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی را در این مطلب می خوانید. رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی, علمی است که بر پایه حرکت، به آموزش انسان در زمینه های جسمانی، روانی، مدیریت و جامعه شناختی می پردازد.

 • معرفی گرایشهای کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

  در ادامه به طور مختصر با 6 رشته کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی و گرایش های آنها آشنا می شویم.

 • بهترین منابع ارشد تربیت بدنی 1400 - منابع سطح بندی شده کنکور تربیت بدنی

  از آنجا که بسیاری از داوطلبان در تهیه و شناسایی منابع مناسب با شرایط خود مشکل دارند، تصمیم گرفتیم امکان معرفی، تهیه و ارسال کتابهای مناسب با شرایط زمانی و هدف هر دسته از داوطلبان را در اینجا فراهم کنیم. از همین قسمت می توانید اقدام به سفارش دهی و خرید کتابها نیز بنمایید.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

  دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

اطلاعیه های ویژه