علوم تغذیه

 • ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه به تفکیک دانشگاه 1400

  ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه را به تفکیک دانشگاه های پذیرنده این رشته در جدول زیر مشاهده می کنید. اطلاع از ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد علوم تغذیه به شما کمک می کند تا برای قبولی در دانشگاه مورد نظر خود برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

 • بهترین منابع کارشناسی ارشد علوم تغذیه

  استفاده از بهترین منابع کارشناسی ارشد علوم تغذیه یکی از مهم ترین رموز موفقیت یک داوطلب کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. با توجه به این که یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت، انتخاب منابع بسیار مناسب با توجه به شرایط و زمان می باشد.

 • منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه 1402

  منابع وزارت بهداشت برای کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه 1402 را در این مطلب معرفی کرده ایم. منابع معرفی شده توسط وزارت بهداشت لزوما بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه نیستند و حتی ممکن است به تنهایی کافی نباشند.

 • معرفی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه

  معرفی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه در این اینجا آورده شده است. رشته علوم تغذیه یکی از رشته های بسیار خوب و پرطرفدار وزارت بهداشت در مقطع کارشناسی ارشد است که با مواد غذایی، ارزش غذایی آن ها و درمان های مبتنی بر تغذیه و رژیم های خاص غذایی سر و کار دارد.

 • معرفی کارشناسی ارشد تغذیه بالینی

  معرفی کارشناسی ارشد تغذیه بالینی در اینجا آورده شده است. کارشناسی ارشد تغذیه بالینی شاخه ای از رشته علوم تغذیه است که هدف آن تنظیم رژیم های غذایی مناسب و مشاوره تغذیه ای صحیح به بیماران در بیمارستان ها و کلینیک های بیمارستانی است.

 • رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تغذیه - لیست کامل مدارک مورد پذیرش علوم تغذیه

  رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت به صورت کامل در جدول پایین لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد علوم تغذیه نباشد امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد علوم تغذیه به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.

 • دروس و ضرایب دروس کارشناسی ارشد تغذیه

  دروس و ضرایب دروس کارشناسی ارشد تغذیه در اینجا آمده است. در واقع دروس: تغذیه، بیوشیمی عمومی، فیزیولوژی و زبان که باید برای کارشناسی ارشد تغذیه وزارت بهداشت مطالعه کنید و اهمیت و ضریب آن ها توضیح داده شده است.

 • چارت درسی دوره کارشناسی ارشد رشته های علوم تغذیه

  چارت درسی دوره کارشناسی ارشد رشته های علوم تغذیه در اینجا آورده شده است. پس از قبولی و عبور از سد کنکور کارشناسی ارشد علوم تغذیه، باید چنین دروسی را برای اخذ مدرک در دوره کارشناسی ارشد بگذرانید.

 • بازار کار کارشناسی ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت

  بازار کار کارشناسی ارشد علوم تغذیه وزارت بهداشت در اینجا بررسی شده است. داوطلبان پس از فارغ التحصیلی در رشته کارشناسی ارشد تغذیه می توانند در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، درمانگاه ها، مراکز تحقیقاتی، کارخانجات تولید مواد غذایی استخدام شوند.

 • چه رشته هایی می توانند در کنکور کارشناسی ارشد تغذیه شرکت کنند

  چه رشته هایی می توانند در کنکور کارشناسی ارشد تغذیه شرکت کنند؟ این سوالی است که ذهن داوطلبان را به خود مشغول کرده است. بنابر دفترچه وزرات بهداشت در سال 97 افرادی که فارغ التحصیل رشته های مجاز برای کنکور ارشد علوم تغذیه هستند می توانند در رشته علوم تغذیه در مقطع ارشد شرکت کنند. در این مطلب به توضیح این رشته ها می پردازیم.

 • بهترین روش خواندن درس تغذیه در کنکور ارشد وزارت بهداشت

  درس تغذیه یکی از دروس پر اهمیت و با ضریب بالا در کنکور کارشناسی ارشد تغذیه می باشد. به همین دلیل مشاوران ارشد تغذیه 3گام، در این مطلب بهترین روش خواندن درس تغذیه در کنکور ارشد وزارت بهداشت را برای شما آماده کرده اند.

اطلاعیه های ویژه

 • دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 + نکات مهم

  دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 ، برای دانلود قرار داده شده است. قبل از اقدام به ثبت نام، حتما دفترچه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را به دقت مطالعه نمایید. همچنین نکات مهم دفترچه ثبت نام کنکور ارشد بهداشت که حتما باید به آن توجه کنید را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید. مشاوره کنکور ارشد در 3گام توسط مشاوران تخصصی در هر رشته صورت می گیرد.

 • راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  راهنمای ثبت نام کنکور ارشد بهداشت 1402 | راهنمای کاملا تصویری ثبت نام

  در این مطلب درباره راهنمای ثبت نام ارشد بهداشت 1402 صحبت خواهیم کرد. این راهنمای تصویری ثبت نام ارشد بهداشت تمام اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام ارشد بهداشت را برای شما داوطلبان پوشش می دهد. ثبت نام ارشد بهداشت در تاریخ 29 بهمن به صورت اینترنتی آغاز می شود و تا 10 اسفند 1401 ادامه دارد. ثبت نام ارشد بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس sanheshp.ir انجام می شود. می توانید با استفاده از این راهنما، ثبت نام ارشد بهداشت خود را به صورت دقیق انجام دهید.

 • منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401 و آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1401، در مطلب زیر به طور کامل مورد بررسی و معرفی قرار گرفته است.

3گام: مسیر مطمئن موفقیت