مجموعه مهندسی برق

 • دقیق ترین تخمین رتبه ارشد مهندسی برق

  ربات تخمین رتبه ارشد مهندسی برق موسسه 3گام دقیق ترین نرم افزار تخمین رتبه حال حاضر می باشد و اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. این ربات تخمین رتبه از اطلاعات چندین هزار کارنامه ارشد مهندسی برق سال های 92 تا 98 از سهمیه آزاد، سهمیه پنج درصد و سهمیه بیست و پنج درصد ایثار گران استفاده می کند. امکان تخمین رتبه رایگان در گرایش های الکترونیک، سیستم های قدرت، الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، مخابرات میدان و موج، مهندسی مخابرات سیستم، کنترل و مهندسی پزشکی فراهم شده است.

 • مصاحبه با رتبه های برتر ارشد مهندسی برق

  مصاحبه با رتبه های برتر رشته مهندسی برق موسسه 3گام در سال 98 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید. رتبه های برتر رشته مهندسی برق در این مصاحبه تجربیات خود را در مورد کنکور ارشد با شما به اشتراک می گذارند.

 • برنامه ریزی سه ماهه کنکور ارشد مهندسی برق

  برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب توضیح داده شده است. با توجه به شرایط هر داوطلب برنامه ریزی سه ماهه ارشد مهندسی برق برای او متفاوت خواهد بود که در ادامه بررسی شده است.

 • تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 99

  تحلیل تغییر ضرایب دروس کنکور ارشد مهندسی برق 99 در این مطلب آمده است. ضرایب برخی دروس مجموعه برق برای کنکور ارشد 99 نسبت به کنکور سال های گذشته تغییر کرده است. این تغییر ضرایب می تواند روی کیفیت مطالعه داوطلبان ارشد مجموعه برق ارشد 99 تاثیر گذار باشد. تحلیل تغییر ضرایب دروس مجموعه برق 99 که توسط مشاوران 3گام انجام گرفته است می تواند کمک زیادی برای داوطلبان این رشته باشد.

 • دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 99

  سوالات و پاسخ سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 99 و سال های گذشته در این مطلب قرار گرفته است. مطالعه سوالات کنکور ارشد برق 99، به داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد مهندسی برق 1400 را دارند کمک می کند تا با نحوه سوال دهی طراحان سوال کنکور کارشناسی ارشد این رشته آشنا شوند و در فضای کنکور نیز قرار بگیرند.

 • مشاور تخصصی کارشناسی ارشد مهندسی برق

  مهندس کیانمهر ایزدی فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه شاهد تهران می باشد و موفق به کسب رتبه 130 در کنکور کارشناسی ارشد برق شده است.

 • بازار کار گرایش های ارشد برق

  بازار کار گرایش های ارشد برق (گرایش مخابرات، کنترل، الکترونیک، قدرت، پزشکی (بیوالکتریک)، گرایش مکاترونیک) در این مطلب بررسی شده است.

 • رتبه ها و محل قبولی کارشناسی ارشد مهندسی برق

  برخی از رتبه ها و محل قبولی داوطلبان مهندسی برق در آزمون کارشناسی ارشد 98 و سال های گذشته را در اینجا می توانید ببینید. اطلاعات رتبه و محل قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی برق در سال گذشته، برای این که شما شرایط قبولی خود را در انتخاب رشته و آزمون کارشناسی ارشد مهندسی برق سال 99 ارزیابی کنید بسیار اهمیت داد.

 • تعداد سوالات از هر درس کنکور کارشناسی ارشد برق (91 تا 97)

  تعداد سوالات از ر درس کنکور کارشناسی ارشد برق سال 91 تا 97، تحلیل و بودجه بندی به تفکیک درس به درس و کنکور به کنکور کارشناسی ارشد مجموعه مهندسی برق در این مطلب قرار گرفته است.

 • مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد برق 1400 - انتخاب رشته تلفنی، آنلاین و حضوری

  مشاوره انتخاب رشته ارشد برق سال 1400 به صورت حضوری و تلفنی و نرم افزار مجازی انتخاب رشته ارشد برق سال 1400 و برخی از رتبه ها و محل قبولی آنها در کارشناسی ارشد برق در سال های گذشته را در این مطلب فراهم کرده ایم.

 • معرفی ارشد مهندسی برق + بازار کار و گرایش های ارشد برق

  معرفی ارشد مهندسی برق که از رشته های پرطرفدار مجموعه مهندسی است در این مطلب بررسی شده است. در این بررسی اطلاعات مفیدی را درباره کارشناسی ارشد مهندسی برق، ظرفیت دانشگاه ها در این رشته ، افق بازار کار، و ... در اختیارتان قرار می دهیم.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات دروس ریاضیات در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات دروس ریاضیات در کنکور کارشناسی ارشد برق برای داوطلبان این رشته ضروری است. تعداد کل سوالات مطرح شده از باکس ریاضیات در کنکور ارشد برق، بودجه بندی و تحلیل سوالات آمار و احتمالات، معادلات دیفرانسیل و ریاضیات مهندسی در کنکور ارشد مهندسی برق در این مطلب بررسی شده اند.

 • گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی برق

  گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. گرایش مخابرات، مهندسی برق گرایش کنترل، مهندسی برق گرایش الکترونیک، مهندسی برق گرایش قدرت، مهندسی برق گرایش پزشکی (بیوالکتریک)، مهندسی برق گرایش مکاترونیک همه بررسی شده اند.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترومغناطیس در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترومغناطیس در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تحلیل و بودجه بندی درس به درس و کنکور به کنکور برای درس های الکتریسیته، میدان و شار الکتریکی، پتانسیل و انرژی الکتریکی، عایق ها و شرایط مرزی و ... بررسی شده اند.

 • اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مهندسی برق

  اطلاعات دفترچه کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. در این اطلاعات جدول توزیع ضرایب دروس و جدول توزیع سوالات شامل عناوین دروس، تعداد تست های هر درس، زمان پاسخگویی و ... بررسی شده اند.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تحلیل و بودجه بندی درس به درس و کنکور به کنکور برای مباحث مبانی مدارهای الکتریکی، مدارهای مرتبه اول و دوم، حالت دائمی سینوسی، عناصر تزویج کننده و مدارهای تزویج شده و ... بررسی شده اند. این درس که شامل 15 تست می باشد به صورت تقریبی 45 دقیقه زمان دارد به عبارتی هر تست 3 دقیقه. از 15 تست این درس به طور معمول 7 سوال از سرفصل های مدار 1 و 8 سوال از مدار 2 سوال می آید.

 • نمونه کارنامه، رتبه ها، درصدها و قبولی های ارشد مهندسی برق 99

  کارنامه ها و اطلاعات درصدها و رتبه ها و قبولی های داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 97 تا 99. داشتن اطلاعات درصد، رتبه و قبولی داوطلبان کارشناسی ارشد مهندسی برق در سال 99 به داوطلبان ارشد برق سال 1400 این کمک را می کند که بهترین برنامه ریزی را برای خود انجام دهند. سعی شده است نمونه کارنامه های ارشد مهندسی برق 99 در همه سهمیه ها (سهمیه آزاد، سهمیه 5 درصد ایثارگری و 25 درصد ایثارگری) ارائه شود.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس تجزیه و تحلیل سیستم ها و سیگنال ها در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس تجزیه و تحلیل سیستم ها و سیگنال ها در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آورده شده است. در این تحلیل و بودجه بندی مباحثی چون خواص سیگنال ها و سیستم ها، سیستم های خطی تغییرناپذیر، سرس فوریه سیگنال های گسسته و پیوسته و ... در طی شش سال در کنکورهای ارشد بررسی شده است.

 • بهترین منابع ارشد مهندسی برق 1400 - منابع سطح بندی شده کنکور ارشد برق

  بهترین منابع ارشد مهندسی برق 1400 به صورت سطح بندی شده برای کنکور ارشد برق آماده شده است. مشاوران تخصصی کارشناسی ارشد برق 3گام این منابع را به صورت پک های مطالعاتی پیشنهادی مناسب افراد مختلف شامل پک رتبه برتر، پک حرفه ای و پک ضربتی تقسیم بندی کرده اند.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. از کنکور ارشد 96 درس ماشین های الکتریکی با درس تحلیل سیستم های انرژی ادغام شده است. از مجموع 15 سوال ارائه شده در کنکور، 5 سوال به درس تحلیل سیستم های انرژی و 10 سوال به درس ماشین 1 و 2 اختصاص یافته است.

 • دروس کارشناسی ارشد مهندسی برق

  دروس کارشناسی ارشد مهندسی برق، شامل دو دفترچه است که در اختیار داوطلبان قرار می گیرد دفترچه اول شامل دروس زبان، ریاضیات و مدارالکتریکی می باشد و در دفترچه دوم دروس تخصصی هر گرایش قرار دارد. در ادامه توضیح مختصری از دروس مهندسی برق در کنکور سراسری کارشناسی ارشد بیان می کنیم.

 • تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 91 تا 96

  تحلیل و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد برق از سال 91 تا 96 در این مطلب قرار گرفته است. در این بودجه بندی بررسی توزیع سوالات و بودجه بندی سوالات در هر درس از کنکور کارشناسی ارشد برق برای آمادگی کنکور ارشد برق 97 فراهم شده است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس کنترل در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس کنترل در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. تعداد سوال ها در طی 7 سال برای مباحث مدل سازی سیستم های مکانیکی و میسون، پایداری و معیار راث، پاسخ حالت دائم، مکان هندسی ریشه ها، پاسخ گذار و ... بررسی شده است.

 • ظرفیت دانشگاه های کارشناسی ارشد مهندسی برق

  ظرفیت دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد مهندسی برق در این مطلب آمده است. اطلاعات این ظرفیت ها به تفکیک دانشگاه، استان، نوع دوره، گرایش های مختلف و سایر پارامترها برای داوطلبان کنکور ارشد مجموعه مهندسی برق آماده شده است.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس سیستم های قدرت (تحلیل سیستم های انرژی) در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس سیستم های قدرت (تحلیل سیستم های انرژی) در کنکور کارشناسی ارشد برق مورد توجه داوطلبان این رشته است. سوالات این درس همراه با سوالات درس ماشین های الکتریکی در کنکور کارشناسی ارشد برق مطرح می شود و در نظر داشته باشید که مهم ترین درس برای گرایش قدرت به حساب می آید.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. درس مدارهای منطقی و سیستم های دیجیتال یکی از درس هایی است که بیشتر مرتبط با رشته کامپیوتر است و به دلیل بین رشته ای بودن بین کامپیوتر و برق، وارد کارشناسی ارشد برق هم شده است. سوالات این درس در کنکور کارشناسی ارشد برق، همراه با درس الکترونیک می باشد.

 • برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی برق

  برنامه و روش 3گام در کارشناسی ارشد مهندسی برق در وهله اول با شما یک جلسه به صورت رایگان صحبت میکنه البته شما باید قبلش یه عضویت کوچیک تو سایت داشته باشید و شمارتون رو در اختیار ما بزارید که باهاتون تماس بگیریم.

 • بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترونیک در کنکور کارشناسی ارشد برق

  بودجه بندی و تعداد سوالات درس الکترونیک در کنکور کارشناسی ارشد برق در این مطلب آمده است. درس الکترونیک از کنکور سال 96 همراه با درس سیستم دیجیتال شده است که از مجموع 15 سوال ارائه شده در کنکور 9 سوال به درس الکترونیک 1 و2 و 6 سوال به درس دیجیتال اختصاص یافته است.

اطلاعیه های ویژه

 • مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  مشاوره کنکور ارشد | مشاوره تلفنی، حضوری و آنلاین کارشناسی ارشد

  موسسه 3گام، پیشگام روش های جدید برنامه ریزی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد. سوالات خود را برای مشاوره کنکور ارشد می توانید زیر همین مطلب به اشتراک بگذارید و منتظر پاسخ مشاوران باشید همچنین می توانید از طریق لینک های داده شده به صفحه تخصصی هر رشته بابت مطالب تخصصی مشاوره کنکور ارشد دسترسی داشته باشید.

 • تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه ارشد 1400 | نرم افزار تخمین رتبه کنکور ارشد

  تخمین رتبه کنکور ارشد 1400، از طریق ربات تلگرامی با اطلاعات به روز رسانی شده دقیق و کاملا منطبق بر روش سازمان سنجش در محاسبه تراز در دسترس داوطلبان قرار داده شده است. نرم افزار تخمین رتبه ارشد 1400 موسسه 3گام، برای تخمین رتبه شما از اطلاعات کارنامه های سال 99 و ماقبل شامل سهمیه های آزاد، سهمیه ایثارگران پنج درصد ( 5%) و سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصد (25%) استفاده می کند.

 • کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  کانال های تلگرام کنکور ارشد - کانال های تخصصی 3گام

  در این صفحه لیست گروه ها و کانال های تلگرام تخصصی ویژه کنکور ارشد موسسه 3گام را مشاهده می کنید. در حال حاضر کانال های تلگرام تخصصی: ارشد وزارت علوم، ارشد وزارت بهداشت، ارشد مهندسی برق، ارشد مهندسی کامپیوتر، ارشد مهندسی مکانیک، ارشد مهندسی عمران، ارشد مهندسی صنایع، ارشد مهندسی شیمی، ارشد مهندسی مواد، ارشد مدیریت، ارشد حسابداری، ارشد MBA، ارشد روانشناسی، ارشد مشاوره، ارشد حقوق، ارشد زبان، ارشد اقتصاد، ارشد تربیت بدنی و ارشد مجموعه شیمی راه اندازی شده است.

 • جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  جدول برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد

  در این مطلب به اصلی ترین نکات برنامه ریزی سه ماهه موفق برای کنکور ارشد رشته های مختلف می پردازیم. روش برنامه ریزی سه ماهه برای کنکور ارشد با توجه به شرایط داوطلبان مختلف توضیح داده شده است. از برنامه ریزی سه ماهه، همه داوطلبان، چه کسی که هیچ مطالعه ای نداشته چه کسی که به نسبت مطالعه خوبی داشته می توانند استفاده کنند.