نکات مشاوران

 • tips1

  شهریهدوره مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه اصفهان در سال 99 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های مجازی و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 99 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شیراز در سال 99 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 99 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه اصفهان در سال 99 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 99 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  شهریه نوبت دوم و پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی اصفهان در سال 99 را می توانید در این مطلب ببینید. هزینه دوره های نوبت دوم و پردیس های خودگردان برای تمامی کسانی که انتخاب رشته 99 می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد.

 • tips1

  عمل به توصیه های مشاوران برتر کنکور در مورد روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور، باعث می شود تا بتوانید به بهترین نحو از توانایی های خود استفاده کنید.

 • tips1

  «عدم تمرکز حواس» موضوعی است که بسیاری از داوطلبان کنکور مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکتری از آن رنج می ‏برند. همچنین نداشتن تمرکز حواس سبب کند شدن روند مطالعه کنکوری و آمادگی برای کنکور می شود. موضوع «عدم تمرکز حواس برای آمادگی کنکور» دلایل مختلف و متعددی دارد. در این مطلب راهکارهای حفظ تمرکز حواس در درس خواندن کنکوری ارائه می شود.

 • tips1

  داوطلبان بهتر است جهت سهولت در خواندن کتاب زبان ارشد علوم پزشکی امیر لزگی، نکات این مطلب را رعایت نمایند تا به نتیجه مطلوب تری برسند.

 • tips1

  داوطلبان کنکوری باید توجه داشته باشند که برای رسیدن به نتیجه دلخواه، بعد از یک برنامه منظم و منسجم، رعایت نکات مطالعه و درس خواندن برای کنکور بسیار حائز اهمیت است. نکات مهم مطالعه کنکور به داوطلبان کنکوری کمک می کند تا بهره وری خود را بالا ببرند. در این مطلب مهمترین نکات مطالعه برای کنکور را در اختبار شما قرار می دهیم.

 • tips1

  در این قسمت به طور کامل به سهمیه مناطق محروم در کنکور سراسری می پردازیم. همچنین واقعیاتی که قبل از انتخاب رشته های دارای تعهد خدمت در مورد رشته های پزشکی سهمیه مناطق محروم که پزشکی بومی با تعهد هم از آن یاد می شود و رشته های پیراپزشکی دارای تعهد خدمت، باید بدانید نیز در این مطلب به طور کامل شرح داده می شود.

 • tips1

  دانلود دفترچه و کلید سوالات کنکور سراسری 97 (عمومی و اختصاصی) در 5 گروه آزمایشی و دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی، دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه، دفترچه اصول و عقاید فقه و دفترچه بهیاری در این مطلب قرار دارد. داوطلبان می توانند دفترچه سوالات کنکور 97 (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) را دانلود نمایند.