نکات مشاوران

 • tips1

  یکی از گزینه های ادامه تحصیل برای داوطلبان گروه های مختلف کنکور سراسری، ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان است و معمولا هرساله تعداد زیادی از داوطلبان آن را انتخاب می کنند. در این مطلب اطلاعاتی را درباره آشنایی با دانشگاه فرهنگیان، رشته ها و حوزه های پذیرش دانشگاه فرهنگیان، شرایط پذیرش داوطلبان، دوره کار آموزی دانشجو-معلمان، آینده شغلی و ... مطالعه می کنید.

 • tips1

  در این مطلب صفر تا صد تحصیل مجدد در مقطع ارشد، از بحث هزینه ها تا شرایط سربازی را بررسی می کنیم. با توجه به حساسیت موضوع تحصیل مجدد در مقطع ارشد برای داوطلبان، همه نکات را به شکل کامل توضیح داده ایم. راهنمای شرایط تحصیل مجدد در مقطع ارشد کامل ترین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  سهمیه 25 درصدی ایثارگران یکی از سهمیه های موثر در انتخاب رشته کنکور سراسری است. دانستن چگونگی اثرگذاری سهمیه 25 درصد ایثارگران روی انتخاب رشته کنکور 99 و قبولی در رشته های مورد نظر، به ما کمک می کند تا به درستی از سهمیه 25 درصد ایثارگران استفاده کنیم. در این مطلب به طور کامل نقش و تاثیر سهمیه 25 درصد ایثارگران در انتخاب رشته کنکور 99 شرح داده می شود.

 • tips1

  سهمیه 5 درصد ایثارگری یکی دیگر از سهمیه های کنکور سراسری می باشد که از سال 97 به سهمیه های کنکور سراسری اضافه شده است و به دلیل تازگی آن، معمولا داوطلبان از نحوه تاثیر سهمیه 5 درصد در کنکور سراسری اطلاعی ندارند. سهمیه 5 درصدی در انتخاب رشته کنکور 99 موضوعی است که در این مطلب به آن پرداخته می شود.

 • tips1

  نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد را با فرمول اصلی در این مطلب مشاهده می کنید. نحوه محاسبه تراز کنکور ارشد را به صورت مرحله به مرحله به همراه توضیحاتی در مورد : مفهوم تراز، فرمول محاسبه تراز کنکور ارشد، نحوه محاسبه میانگین وزنی، نحوه ی محاسبه معدل موثر در محاسبه تراز کنکور ارشد، نحوه محاسبه درصد دروس را در ادامه می خوانید.

 • tips1

  کد کلیه رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی برای ثبت نام کارشناسی ارشد در جدول زیر قرار گرفته است. وارد کردن کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی برا ثبت نام کنکور ارشد الزامی است.

 • tips1

  در جداول زیر لیست و کد تمام دانشگاه های دولتی سراسری کشور را مشاهده می کنید. وارد کردن کد دانشگاه های دولتی سراسری برای ثبت نام کنکور ارشد در قسمت محل اخذ مدرک کارشناسی الزامی است.

 • tips1

  در جداول زیر لیست و کد تمام دانشگاه های آزاد کشور را مشاهده می کنید. وارد کردن کد دانشگاه های آزاد برای ثبت نام کنکور ارشد در قسمت محل اخذ مدرک کارشناسی الزامی است.

 • tips1

  در جداول زیر لیست و کد تمام دانشگاه های علمی کاربردی کشور را مشاهده می کنید. وارد کردن کد دانشگاه های علمی کاربردی برای ثبت نام کنکور ارشد در قسمت محل اخذ مدرک کارشناسی الزامی است.

 • tips1

  در جداول زیر لیست و کد تمام دانشگاه های پیام نور کشور را مشاهده می کنید. وارد کردن کد دانشگاه های پیام نور برای ثبت نام کنکور ارشد در قسمت محل اخذ مدرک کارشناسی الزامی است.