نکات مشاوران

 • tips1

  در این مطلب اطلاعاتی درباره کدهای ده گانه نظام وظیفه، تبصره ها و سایر شرایط و ضوابط مقرارت وظیفه عمومی ارائه شده است. کد وضعیت نظام وظیفه عمومی باید هنگام ثبت نام کنکور سراسری در بند 47 فرم ثبت نام اینترنتی توسط داوطلب نوشته شود.

 • tips1

  در این مطلب اطلاعاتی درباره کدهای یازده گانه نظام وظیفه، تبصره ها و سایر شرایط و ضوابط مقرارت وظیفه عمومی ارئه شده است. کد نظام وظیفه عمومی باید هنگام ثبت نام در بند 15 فرم ثبت نام اینترنتی توسط داوطلب نوشته شود.

 • tips1

  جدول لیست رشته های مشمول طرح نیروی انسانی ارشد بهداشت در این مطلب آورده شده است. همچنین لیست رشته های طرح اجباری و اختیاری نیروی انسانی کنکور ارشد بهداشت به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر این شرایط طرح نیروی انسانی کارشناسی ارشد بهداشت و سایر نکات مهم مربوطه در این مطلب ارائه می شود.

 • tips1

  اطلاعات لازم برای انتخاب دو رشته در کنکور ارشد بهداشت در این مطلب قرار گرفته است. علاوه بر این در ادامه مطلب به نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت هم در زمان ثبت نام و هم در زمان انتخاب رشته پرداخته می شود. همچنین نکات و دستور العمل های لازم مربوط به موضوع مورد بررسی قرار می گیرد.

 • tips1

  در این مطلب لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت قرار گرفته است. همچنین سامانه دریافت رشته های کارشناسی ارشد بهداشت به همراه مجموعه های موجود در کنکور ارشد وزارت بهداشت مانند: پرستاری، آموزش پزشکی، بهداشت محیط، روانشناسی، فیزیوتراپی، مجموعه های علوم آزمایشگاهی، علوم تغذیه و ... در این مطلب آورده شده است.

 • tips1

  تاثیر معدل در کنکور ارشد بهداشت مورد بررسی قرار گرفته است. ضریب معدل موثر، میزان تاثیر معدل، نحوه محاسبه تاثیر معدل و سایر نکات مهم در ارتباط با تاثیر معدل در آزمون ارشد وزارت بهداشت در این مطلب مورد بررسی قرار گرفته است.

 • tips1

  بر طبق اطلاعیه های سنجش پزشکی مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد بهداشت برای داوطلبان جامانده از ثبت نام فراهم شده است. همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد بهداشت داوطلبانی که به هنگام ثبت نام، اطلاعات خواسته شده را اشتباه وارد کرده اند نیز در این فرصت قابل انجام خواهد بود.

 • tips1

  در این مطلب به بررسی اعتبار مدرک دانشگاه فراگیر پیام نور می پردازیم و به این سوال پاسخ می دهیم که آیا مدرک دانشگاه فراگیر پیام نور معتبر است؟

 • tips1

  در این مطلب قصد داریم که شما را با نکات و روش های کارآمد برنامه ریزی برای ارشد ۱۴۰۰ آشنا کنیم تا بتوانید با توجه به شناختی که از خود دارید بهترین و نتیجه بخش ترین جدول برنامه ریزی کنکور ارشد ۱۴۰۰ را برای خود بریزید.

 • tips1

  رشته های مجاز برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت کامل لیست شده است. اگر رشته شما در لیست مدارک مورد پذیرش برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت نباشد، امکان شرکت در کنکور این رشته را ندارید. اطلاعات جدول رشته های مجاز برای شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت به روز و مطابق با آخرین اطلاعیه سنجش پزشکی است و می توانید از اطلاعات آن استفاده کنید.