نکات مشاوران

 • tips1

  در این مطلب به بررسی صفر تا صد اپلای و اخذ بورسه تحصیلی می پردازیم.

 • tips1

  کانادا به عنوان کشوری با داشتن سطح رفاه اجتماعی بالا و سیستم آموزشی قوی و پیشرفته تبدیل به یکی از محبوب ترین مقصد های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری شده است.

 • tips1

  ایتالیا یکی دیگر از کشورهای اروپایی است که در چند سال اخیر مورد توجه علاقه مندان به تحصیل قرار گرفته است و مقصد بسیاری از دانشجویان برای دریافت اخذ بورسیه تحصیلی شده است. ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای جهان است و هر سال میلیون ها گردشگر برای گذراندن تعطیلات به ایتالیا سفر می کنند. کشور ایتالیا مقصد بسیاری از دانشجویان ایرانی به دلیل وجود بورسیه تحصیلی است.

 • tips1

  کشور استرالیا یکی دیگر از مقصدهای دانجشویانی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالا را دارند. تحصیل در کشور استرالیا رایگان نیست به همین دلیل دانشجویان بسیاری تمایل دارند بورسیه های تحصیلی در مقطع مورد نظر خود را دریافت کند، با توجه به اینکه تحصیل در استرالیا هزینه دارد بورسیه های تحصیلی بسیاری ارائه می دهند که بررسی آن ها در این مطلب می پردازیم.

 • tips1

  فرانسه یکی از محبوب‌ترین مقصد‌های تحصیلی در جهان به شمار می‌رود. امکان دریافت بورسیه های تحصیلی فرانسه در تحصیل رایگان، یکی از مهم‌ترین دلایل این محبوبیت است. برخورداری از سیستم آموزشی بسیار عالی و همچنین امکانات رفاهی و خدماتی فوق‌العاده‌ای که دولت فرانسه در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد، این کشور را به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل در اروپا و حتی جهان تبدیل کرده است. به همین دلیل است که دانشجویان بین‌المللی زیادی علاقه‌مند تحصیل در دانشگاه‌های برتر فرانسه هستند.

 • tips1

  ترکیه کشور همسایه ایران است که یکی دیگر از مقصد های جذاب برای تحصیل دانشجویان بین المللی به حساب می رود.

 • tips1

  از آنجایی که وضعیت بازار کار و رفاه اجتماعی در کشور آلمان بالا است و به قطب اقتصادی اروپا معروف است، محبوبیت زیادی بین دانشجویان برای اخذ بورسیه و مهاجرت به این کشور پیدا کرده است. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود دانشجویان خارجی بسیاری دانشگاه های کشور آلمان را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند امکان تحصیل ارزان و مقرون به صرفه در این کشور است.

 • tips1

  در راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 ضمن ارائه نکاتی برای انتخاب رشته و اولویت بندی بهتر انتخاب ها، مراحل انتخاب رشته کنکور ارشد در سایت سازمان سنجش را به صورت تصویری برای شما قرار داده ایم. راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد 1400، آخرین راهنمایی است که مطالعه خواهید کرد.

 • tips1

  ثبت نام کنکور ارشد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از این رو فرم پیش ثبت نام در انتهای دفترچه راهنمای کنکور ارشد برای داوطلبان گذاشته شده است تا اطلاعات فردی و تحصیلی خود را در آن درج کنند. فرم پیش ثبت نام کنکور ارشد درصد خطا را کاهش و سرعت ثبت نام اینترنتی را افزایش می دهد.

 • tips1

  با افزایش روز افزون تورم از سال های گذشته تا کنون، هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ نیز بیشتر شده است. هزینه ثبت نام کنکور ارشد سال گذشته برای افرادی که در زمان اعلام شده ثبت نام کنکور ارشد خود را انجام داده اند مبلغ ۹۰ هزار تومان و برای داوطلبان جا مانده از ثبت نام کنکور ارشد تا ۱۲۰ هزار تومان نیز در مهلت مجدد ثبت نام رسید.