بلاتکلیفی

avatar

بلاتکلیفی

بلاتکلیف در تاریخ یک شنبه ۱۰ مرداد

من تقریبا ده/۱۰ روز پیش زمانی که تقریبا ۳/سه هفته از اتمام زمان انتخاب رشته می گذشت از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش یه درخواست واسه سازمان فرستادم که اگه میشه یه فرصت دوباره به من بدن تا اینکه انتخاب رشتم رو یخورده اصلاحش کنم و انتخاب رشته جدیدم رو جایگزین کنم (میدونستم زمانش تمام شده بود ولی چون هنوز مصاحبه ها و … مونده بود فکر میکردم شانس دارم که انتخاب رشتم رو تصحیح کنم ) …جوابی که سازمان به من داد این بود که تا قبل از ۴ مرداد درخواست تغییر انتخاب رشته رو به همراه ضمیمه مدارک و … به سازمان فکس کن تا بررسی شه …منم همین کار رو کردم و تا قبل از ۴ مرداد فکس رو خدمتشون فرستادم …ولی تا الان جوابی ب من داده نشده و زمانی که از سازمان می پرسم میگن که در دست بررسی و اقدام هستش..حالا من بد جور استرس گرفتم که وضعیت انتخاب رشته من چی میشه؟ انتخاب رشته جدیدم جایگزین میشه یا قبلی باقی میمونه ؟…جدیدا یه استرس بد دیگه هم گرفتم اینکه کلا انتخاب رشتم پاک شه …
میخواستم از شما که بیشتر اطلاع دارید بپرسم که آیا تا حالا از این مورد داشتید که بعد از اتمام زمان انتخاب رشته ، بتونن انتخاب رشتشون رو تصحیح کنن؟
و به نظر شما الان سازمان سنجش با انتخاب رشته من چه میکنه ؟ جدیده رو جایگزین میکنه ؟ (انتخاب رشته جدیدم رو توفکس فرستادم واسشون)
اصلا کار درستی کردم ؟
یه وقت این برداشت رو نکنن که انتخاب رشته من رو کلا پاک کنن!!!

  • avatar

    خاتمی در تاریخ یک شنبه ۲۴ مرداد

    سلام. اولا این که انتخاب رشته تون پاک نمیشه در هر صورت. این که جدیده جایگزین بشه یک مقدار تردید وجود داره ولی واقعا چون تا حالا چنین موردی نداشتیم نمیشه بهتون گفت که آیا جدیده جایگزین شده یا نه. در نهایت اگر جایگزین شده بود و یا نه سعی کنید همین جا بگید. به هر حال ممکنه کسانی به مشکل مشابه شما در سالهای بعد بربخورند وش ما بهترین مشاور در این زمینه براشون می شید.

  • avatar

    صادق در تاریخ یک شنبه ۲۴ مرداد

    دوستان سازمان سنجش انتخاب رشته جدیدی که طبق مقررات فکس کردم واسشون رو جایگزین کردن واسم