عمومی یا تخصصی

avatar

عمومی یا تخصصی

فرانک فدایی در تاریخ یک شنبه ۱۶ اسفند

سلام من با اینکه گرامرم تقریبا خوبه اما اصلا نمیتونم اونها روی تستها اعمال کنم لغتها هم که نزدیک به نصف 3500 رو خوندم ولی دیگه نمیکشم همشو بخونم...پیش بینی میکنم تو کنکور نتونم عمومی ها رو خوب بزنم...سوالم اینه که برای رتبه خوب اوردن عمومی تاثیرگزار تره یا تخصصی
برای حل مشکل گرامرم چیکار کنم؟واقعا خستم

 • avatar

  پشتیبانی 3گام در تاریخ چهار شنبه ۱۹ اسفند

  سلام.
  ببینید آزمون ارشد به گونه ای هست که تعادل در سوالات وجود داره. یعنی شما می تونید با تقویت یک نقطه قوت به طور کامل از دست نقطه ضعفتون راحت بشید. با توجه به این که تستهای لغت در آزمون سخته و گرامر هم بسیار انرژی بر هست باید بر روی ریدینگها فوکوس کنید.
  این که گرامر رو باید چی کار کنید بهتون پیشنهاد میشه که به جای خوندن خود گرامر از این به بعد مطلقا بر روی تستهای گرامر سرمایه گذاری کنید. اهمیتی نداره که چقدرشو درست و چقدرشو غلط جواب می دید مهم اینه که بتونید با میزان بالای دوره و مرور تستها به نوعی ذهنتون رو با تستهای گرامر آشنا بکنید. با مرور مکرر خود تستها به تدریج به جایی می رسید که تسلط بالایی پیدا میکنید.
  حتما امتحان کنید.

 • avatar

  سارا در تاریخ پنج شنبه ۲۷ خرداد

  سلام، راستش بستگی داره، همکلاسی بنده با 65% عمومی و 16% تخصصی ادبیات رتبه 86 اوردن، اینجا عمومی خیلی کمکشون کرد، اگه عمومی زو باهمچین رتبه ای بزنید احتمالش زیاده.