اطلاعیه های ویژه

 • tips1

  راهنمای جامع انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 98 به شما کمک می کند که در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی خود عملکرد بهتری داشته باشید. در این راهنما، تفاوت های انتخاب رشته بدون کنکور سراسری را با انتخاب رشته با کنکور سراسری با هم مقایسه می کنیم و نکاتی که باید در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بدانید را توضیح می دهیم.

 • tips1

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 در پنج گروه آزمایشی (ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان های خارجی) در روز پنج شنبه مورخ 98/05/17 در سایت سنجش منتشر شده است. دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 شامل دفترچه انتخاب رشته ریاضی 98، دفترچه انتخاب رشته تجربی 98، دفترچه انتخاب رشته انسانی 98، دفترچه انتخاب رشته زبان های خارجی 98 و دفترچه انتخاب رشته هنر 98 می باشد.

 • tips1

  سوال بسیار مهم "بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور"، در ایام انتخاب رشته کنکور، به خصوص انتخاب رشته کنکور سراسری، در ذهن بسیاری از دانش آموزان و والدین آنها به وجود می آید. اینکه "بهترین مشاور" برای "انتخاب رشته" چه کسی است و یا حتی چه نامی دارد؟

 • tips1

  نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور سراسری سال 98 در کنکورهای تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان های خارجی منطبق با دفترچه سازمان سنجش موسسه 3گام، دارای ویژگیهایی منحصر بفرد می باشد که احتمال قبولی شما را در تمامی کد رشته محل های دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش ارائه می دهد

 • tips1

  نرم افزار انتخاب رشته تجربی 3گام، با استفاده از یک تیم مشاوره بسیار حرفه ای طراحی شده است. شانس قبولی با توجه به رتبه شما در سهمیه و رتبه کشوری به اضافه اولویت بندی اختصاصی هر 150 انتخاب شما، نرم افزار انتخاب رشته تجربی 3گام را از همه نرم افزارهای هم نوع خود متمایز می کند.

 • tips1

  دانلود دفترچه و کلید سوالات کنکور سراسری 98 (عمومی و اختصاصی) در 5 گروه آزمایشی برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید و دفترچه فرهنگ و معارف اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی، دفترچه اختصاصی زبان آلمانی و فرانسه و ... در این مطلب قراد دارد.

 • tips1

  مشاوره انتخاب رشته یکی از انواع مشاوره های تحصیلی است که از مقطع نهم شروع می شود. انتخاب رشته کنکور سراسری، مهم ترین انتخاب رشته است که مشاوره انتخاب رشته آن باید بسیار دقیق و جامع باشد. انتخاب رته کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به نسبت از حساسیت کمتری نسبت به ماشوره انتخاب رشته کنکور سراسری دارد.

 • tips1

  مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 از روز چهارشنبه 98/4/26 تا روز شنبه 98/5/5 می باشد.

 • tips1

  انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98، با تغییرات بسیاری در این دو سال همراه بوده است. دراینجا یک راهنمای جامع برای انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد برای سال 98 آماده کرده ایم.

 • tips1

  دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 شامل کلیه رشته های دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان، در 17 تیر ماه 98 در سایت سنجش منتشر می شود.