برگزاری کلاسهای آنلاین 40-70 کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

تعداد بازدید 6581 دفعه

موسسه 3گام در نظر دارد کلاسهای فشرده آنلاین دروس کارشناسی ارشد مکانیک را به صورت باکس به باکس برگزار نماید. طرح جدیدی که برای این کلاسها در نظر گرفته شده است، طرح 40-70 می باشد.

موسسه 3گام در نظر دارد کلاسهای فشرده آنلاین دروس کارشناسی ارشد مکانیک را به صورت باکس به باکس برگزار نماید. طرح جدیدی که برای این کلاسها در نظر گرفته شده است، طرح 40-70 می باشد.

فلسفه کلاسهای 40-70 چنین می باشد. در طرح 40-70، 70 درصد مطالب پرکاربرد با در نظر گرفتن سهولت تست زنی در آنها تدریس می شود تا داوطلب بتواند حداقل 40 درصد از هر باکس را در کنکور کارشناسی ارشد به سهولت بزند.

 

محتوای کلاسها:

1- شرایط کلاس:

در طرح 40-70، 15 دقیقه آزمون، یک ساعت و 45 دقیقه تدریس و پرسش و پاسخ خواهید داشت. هر 4 جلسه یکبار نیز، یک جلسه به مرور مباحث ارائه شده، حل تمرین و تست و رفع اشکال اختصاص خواهد یافت. زمان و ساعت برگزاری کلاسها به نحویست که هر طیفی از داوطلبان بتوانند در آنها شرکت کنند.

2- مدیریت زمان از الان تا آزمون:

یک آزمون استاندارد در کنکور حاوی 30 درصد سوالات آسان، 40 درصد سوالات متوسط و 30 درصد سوالات دشوار می باشد. حدود 50 درصد از زمان مطالعه داوطلب صرف خواندن مطالب بسیار سختی می شود که سوالات بسیار دشواری از آنها در آزمون مطرح می گردد. بنابراین بهتر است این زمان، صرف تکرار و تقویت در 70 درصد از سوالات ساده و متوسط گردد. در طرح 40-70، هدف ما پوشش دهی چنین امری می باشد.

3- مدیریت زمان در کنکور:

یکی از عوامل بسیار مهم که سبب موفقیت یا عدم موفقیت یک داوطلب در آزمون می شود این است که بر روی سوالات سخت، زمان زیادی می گذارند. مدیریت زمان در کنکور یعنی این که از سوالات سخت و زمانبر عبور کنی و زمان را به سوالات ساده تر و متوسط اختصاص دهی. این کار تنها با شناخت سوالات و تمرین و تکرار امکان پذیر می باشد.

در طرح 40-70، در هر جلسه، یک آزمون از کل باکس مشابه با سوالات کنکور گرفته می شود تا هنر پریدن از روی سوالات سخت و عدم هدر دادن زمان بر روی آنها آموزش داده شود.

4- برگزاری آزمون در هر جلسه:

در هر جلسه به مدت 15 دقیقه یک آزمون آنلاین مشابه با سوالات کنکور در هر باکس طراحی می گردد. در طرح 40-70، هدف از آزمون، تکرار و تقویت مطالب مطرح شده در کلاس و آموزش مدیریت زمان در کنکور می باشد.

5- مدیریت باکس:

بارها و بارها این اتفاق افتاده است که داوطلبی یک یا چند درس از یک باکس را حذف می کند و برخلاف انتظار وی، سوالات بسیار آسانی در این درسها در آزمون طرح می شود و سوالات سخت به سایر دروس باکس اختصاص می یابد. در طرح 40-70، به هیچ عنوان در تله طراحی سوالات پیچیده در دروسی که خوانده اید گرفتار نمی شوید، چرا که مباحث ساده و متوسط در کل یک باکس را آموخته اید.

6- ظرفیت محدود:

جهت حفظ کیفیت کلاسها و ارتقاء سطح پرسش و پاسخ از اساتید، ظرفیت این کلاسها بسیار محدود و هر باکس 20 نفره در نظر گرفته شده است.

7- بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از استاد و شرایط کلاس:

در صورت عدم رضایت داوطلب گرامی از استاد و یا شرایط کلاس آنلاین بعد از جلسه اول کل وجه پرداخت شده بابت کلاس به داوطلب بازگردانده می شود.

 

جدول زمانبندی کلاسها و رزومه اساتید

 

نیازمندیهای شرکت در کلاسهای آنلاین کارشناسی ارشد مکانیک:

1- دارا بودن اینترنت حداقل با سرعت 256 کیلو بایت

2- دارا بودن آخرین نسخه یکی از مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس

3- پس از ثبت نام به هر داوطلب یک کد کاربری و رمز عبور داده می شود که با وارد کردن آنها می تواند وارد فضای کلاس شود.

 

ویژگیهای کلاسهای آنلاین موسسه 3گام:

1-      استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین نسخه نرم افزار بین المللی اوب کانکت که بهترین نرم افزار در حوزه برگزاری هر چه با کیفیت تر کلاسهای آنلاین می باشد.

2-      امکان پرسش و پاسخ صوتی و نوشتاری همزمان بین استاد و داوطلب.

3-      استفاده از محتوای مالتی مدیا (متن، صدا، تصویر، فیلم، پاروپوینت و ...) برای انتقال کامل مطالب.

4-      بالاترین کیفیت صدا و تصویر حتی برای اینترنت های با سرعت پایین.

5-      محیط ساده و کاربر پسند جهت سهولت استفاده از کلاس مجازی.

6-      ضبط و ذخیره سازی کلاس و امکان مشاهده برای دفعات بعد.

7-      امکان ورود و شرکت در کلاس و پرسش و پاسخ همزمان از طریق موبایل و تبلت (اندروید، ios و ...)

 

تلفنهای تماس: 021-66592191   ،   021-66595827   ،   021-66942876   ،   021-66562782  

 

ثبت نام در کلاسهای آنلاین

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید
  • تصویر فرد

    رحمان‏ - 95/11/27

    بإسلام من ميخواستم واسه كنكور٩٧ توكلاساتون شركت كنم بهترين زمان براي ثبت نام كي هستش درضمن نميخوام زمان ازدست بدم

  • تصویر فرد

    پشتیبانی 3گام‏ - 95/12/26

    سلام. متعاقبا از طریق سایت اعلام خواهد شد.

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد