رشته های کنکور سراسری در جمع برنامه ریزی و مشاوره 3گام

تعداد بازدید 5906 دفعه

از این به بعد داوطلبان آزمون سراسری نیز می توانند از خدمات برنامه ریزی 3گام بهره مند گردند.

آزمون سراسری
موفقیت در آزمون سراسری با برنامه ریزی حرفه ای

مدتی بود که با تعدادی از مشاوران و اساتید کنکور سراسری سخت مشغول آنالیز روش مطالعه رتبه های تک رقمی آزمون بودیم و پس از گذشت چند ماه کار کارشناسی، در مرحله اول فرایند استاندارد سازی برنامه ریزی 3گام را برای تعدادی از داوطلبان طی کردیم و خوشبختانه در این فرآیند شاهد افزایش چشمگیر زمان مطالعه آنها و نیز راندمان مطالعه آنها شدیم. نکته قابل توجه این بود که این برنامه ریزی برای داوطلبان آزمون سراسری در قیاس با داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد با شرایط مشابه شخصیتی، بسیار اثر بخش تر بود.

بنابراین بسیار خوشحالیم که اعلام کنیم از این پس داوطلبان مجموعه ریاضی فیزیک و تجربی نیز امکان بهره مندی از خدمات برنامه ریزی حرفه ای را خواهند داشت.

داوطلبان گروه علوم انسانی نیز نگران نباشند. تیم این آزمون همچنان در حال کار بر روی آزمو ن این گروه می باشد و از آنجا که برنامه ریزی در 3گام تنها پس از طی مراحل ارزیابی و تست استاندارد سازی امکان ارائه خدمات را دارد و در گروه علوم انسانی این فرآیند ها هنوز به نتیجه دلخواه ما نرسیده است، ترجیح دادیم با همین دو گروه آزمایشی شروع کنیم تا در ادامه و در آینده ای نزدیک حتماً برای داوطلبان گروه علوم انسانی نیز برنامه ریزی حرفه ای را منتشر کنیم.

شایان ذکر است محتوای منحصر بفردی در خصوص اطلاعات دانشگاه ها و رشته ها برای شما آماده کرده ایم که می توانید از قسمت های زیر آنها را ملاحظه نمایید.

 

لینک دسترسی به اطلاعات گروه ریاضی فیزیک

 

لینک دسترسی به اطلاعات گروه علوم تجربی

 

همین الان برنامه ریزی منحصر بفرد 3گام را در آزمون سراسری رایگان امتحان کنید

 

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد