راهنمای پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد منتشر شد

دو شنبه ۷ بهمن تعداد بازدید 2098 دفعه

راهنمای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون این دانشگاه منتشر شد.

راهنمای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون این دانشگاه منتشر شد.

به گزارش سرویس خبری 3گام به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، راهنمای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته نیم‌سال دوم سال 92 دانشگاه آزاد بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.pubr-azmoon.com منتشر شد.

براساس این گزارش، پذیرفته‌شدگان نهایی لازم است روزهای سه‌شنبه هشتم بهمن و چهارشنبه نهم بهمن‌ماه با در دست داشتن مدارک برای ثبت‌نام به واحدهای ذیربط که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی روابط عمومی مرکز آزمون درج شده است مراجعه کنند.

بنا بر این گزارش، دعوت‌شدگان به آزمون عملی رشته کارگردانی نمایش واحد سپیدان لازم است برای آزمون عملی چهارشنبه 9 بهمن‌ماه به این واحد مراجعه کنند و نتیجه نهایی آزمون این رشته نیز پس از آزمون به انجام گزینش نهایی اعلام می‌شود.

شایان ذکر است، پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته باید اصل مدرک کارشناسی صادره از دانشگاه آزاد یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور، اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپی خوانا، اصل و کپی کارت ملی و شش قطعه عکس همراه داشته باشند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد