شرایط ثبت‌نام کارشناسی ارشد دوره‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد

سه شنبه ۲۵ آذر تعداد بازدید 505 دفعه

این دسته از داوطلبان برای ثبت نام می بایست به سایت www.azmoon.org مراجعه و 100 رشته/محل را انتخاب کنند.

به گزارش سرویس خبری 3گام به خبرگزاری مهر معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزادعلوی فاضل با اعلام شرایط ثبت‌نام دوره‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد خبر گفت: تمام فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی از سال 91 می‌توانند در دوره‌های بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد ثبت‌نام کنند.

این دسته از داوطلبان برای ثبت نام می بایست به سایت www.azmoon.org مراجعه و 100 رشته/محل را انتخاب کنند.

و در پاسخ به این سوال که شرایط برای ثبت نام دوره های بدون آزمون چیست، گفت: داوطلبان می بایست معدل کل آنها از 17 به بالا باشد، همچنین متقاضیان باید فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی باشند و دارای دروس معادل سازی نباشند.

تعداد نیمسال ها برای فارغ التحصیلان کارشناسی پیوسته نباید از 8 نیمسال و کارشناسی ناپیوسته نباید از 4 نیمسال بیشتر باشد.متقاضیان درنظر داشته باشند که اطلاعات ارائه شده توسط آنها در زمان ثبت نام از اداره کل فارغ التحصیلان دانشگاه استعلام و تنها در صورت تایید سوابق آنها در آن اداره کل، امکان بهره مندی از پذیرش بدون آزمون را خواهند داشت.

علوی فاضل درخصوص دانشجویانی که در حال تحصیل هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گزینش برای ممتازین در دو مرحله بهمن و شهریورماه انجام می شود، دانشجویانی که در بهمن ماه 93 یا تیر ماه 94 فارغ التحصیل شوند به شرط ثبت اطلاعات آنها در اداره کل فارغ التحصیلان امکان بهره مندی از این امتیاز را خواهند داشت .

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد