جذب دانشجو در رشته تعلیم و تربیت اسلامی

شنبه ۱۵ آذر تعداد بازدید 637 دفعه

در برنامه سالانه ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش‌ و پرورش ایجاد رشته تعلیم و تربیت اسلامی در دانشگاه‌ها پیش‌بینی شده است که در حال حاضر عناوین و سرفصل‌های آن مشخص شده و امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده شاهد جذب دانشجو در این رشته باشیم.

به گزارش سرویس خبری 3گام به خبرگزاری ایسنا؛ علیرضا رحیمی معاون پژوهشی و برنامه‌ریزی ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش‌ و پرورش گفت: یکی از اقدامات انجام شده توسط ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش ارائه برنامه سالانه این ستاد است که کلیات این برنامه از سوی تصویب آیت‌الله بوشهری مدیریت حوزه‌های علمیه و دکتر فانی وزیر آموزش و پرورش به تصویب رسیده و آئین‌نامه‌های اجرایی آن نیز در حال تدوین است.
وی با بیان اینکه انجام فعالیت‌های پژوهشی از طرح‌های عنوان شده در این برنامه است، افزود: با توسعه برنامه‌های پژوهشی در حوزه فعالیت‌های این ستاد می‌توانیم از نتایج آن در راستای انجام وظایف خود استفاده کنیم.

معاون پژوهشی و برنامه‌ریزی این ستاد ادامه داد: در برنامه سالانه ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش‌ و پرورش ایجاد رشته تعلیم و تربیت اسلامی در دانشگاه‌ها پیش‌بینی شده است که در حال حاضر عناوین و سرفصل‌های آن مشخص شده و امیدواریم بتوانیم در سال‌های آینده شاهد جذب دانشجو در این رشته باشیم.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد