برگزاری ششمين كنگره پيشگامان پيشرفت با موضوع پيشرفت ايران؛ گذشته ، حال 13 آذر ماه .

چهار شنبه ۱۲ آذر تعداد بازدید 884 دفعه

وی گفت: حضور گسترده نخبگان و فرهيختگان جوان مي‌تواند زمينه را براي بيان نظرات و بهره‌گيري از اين نظرات در جريان تدوين الگوي اسلامي ايراني پيشرفت فراهم نمايد.

به گزارش سرویس خبری 3گام به خبرگزاری مهر؛علي متقيان -دبير ششمين كنگره پيشگامان پيشرفتگفت: 13 آذر ششمین کنگره پيشگامان پيشرفـت با موضوع "پيشرفت ايران؛ گذشته، حال" برگزار مي‌شود و موضوع اين كنگره منطبق با موضوع كنفرانس چهارم الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و دستور كار انديشكده‌هاي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، تعيين شده  و انتظار می رود  نخبگان و فرهيختگان جوان كشور با مشاركت گسترده در اين كنگره، ديدگاه‌ها و نظارت خود را در اين خصوص مطرح كنند.

وی گفت: حضور گسترده نخبگان و فرهيختگان جوان مي‌تواند زمينه را براي بيان نظرات و بهره‌گيري از اين نظرات در جريان تدوين الگوي اسلامي ايراني پيشرفت فراهم نمايد.

متقیان اظهار داشت: در این برنامه یک روزه بیش از هشتصد تن از دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه از سراسر کشور در محل مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی حضور خواهند یافت و علاوه براستماع نظرات رئیس شورای عالی و رئیس مرکز از بیانات سه تن از اساتید و فضلای حوزه علمیه در خصوص پیشرفت ایران در زمینه های فرهنگی ، اقتصادی ، علمی و اجتماعی استفاده خواهند کرد.

دبير ششمين كنگره پيشگامان پيشرفت با اشاره به تعداد مقالات شرکت کننده در این کنگره گفت: در این کنگره 56 مقاله منتخب توسط دانشجویان در هشت نشست جداگانه در حضور اساتید و دانشجویان حاضر در کنگره ارائه خواهد شد و در پایان پس از  معرفی زوج نخبه علمی کشور و اعطای هدایایی به برگزیدگان و دارندگان مقالات برتر این کنگره پایان خواهد یافت

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد