افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد میناب

چهار شنبه ۷ آبان تعداد بازدید 1071 دفعه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با توجه به جمعیت دانشجویی، ساختمان‌های آموزشی و کارگاهی و رفاهی از واحدهای فعال استان است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان از افزایش رشته‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب خبر داد.

به گزارش 3گام به نقل از خبرگزاری فارس از میناب در شرق هرمزگان، محسن دهقانی صبح امروز طی بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با ابزاز خرسندی و رضایت از پیشرفت‌های موجود در واحد میناب از نظر فضای آموزشی و امکانات علمی و پژوهشی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب با توجه به جمعیت دانشجویی، ساختمان‌های آموزشی و کارگاهی و رفاهی از واحدهای فعال استان است.

وی همچنین افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب سومین واحد دانشگاهی از نظر شاخص‌های کاری در استان است.

دهقانی سرعت و پیشرفت پروژه‌های عمرانی واحد میناب را قابل تقدیر دانست و گفت: این پیشرفت نشان‌دهنده آینده روشن برای واحد میناب است.

وی در ادامه راه‌اندازی تحصیلات تکمیلی را نیاز مردم منطقه و واحد میناب دانست و گفت: واحد میناب با توجه به این که از امکانات و فضای آموزشی مناسب و مطلوب برخوردار است باید نسبت به راه‌اندازی رشته‌های تحصیلات تکمیلی تلاش لازم را داشته باشد.

این مسئول افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب باید نسبت به جذب و تقویت کادر هئیت علمی که از معیارهای جذب رشته‌های کارشناسی ارشد است، تلاش بیشتری کند.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود به نگاه ویژه استان به دانشگاه آزاد واحد میناب اشاره کرد و از ارائه پیشنهاد سه رشته تحصیلی کارشناسی ارشد از طریق معاونت سنجش و پذیرش دانشجو در این مقطع از سال تحصیلی جدید در واحد میناب خبر داد.

وی گفت: این پیشنهاد پس از تجمیع پردیس واحد علوم و تحقیقات هرمزگان در واحد بندرعباس ارائه شد و در آینده‌ای نزدیک محقق خواهد شد.

در این بازدید یک روزه که باقری دبیر هیئت امنای استان و سزیده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میناب، معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان را همراهی می‌کردند از امکانات و تجهیزات و فضای آموزشی این واحد دانشگاهی بازدید شد.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد