ثبت نام رشته محل های جدید ارشد و دکتری تا امروز تمدید شد

دو شنبه ۲۱ مهر تعداد بازدید 716 دفعه

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خبر از تمدید مهلت ثبت نام رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تا امروز داد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خبر از تمدید مهلت ثبت نام رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تا امروز داد.

به گزارش سرویس اخبار دانشگاهی 3گام، دکتر علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر اعلام کرد: ثبت نام در رشته محل های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند تا روز دوشنبه 21 مهرماه تمدید شد.

علوی فاضل گفت:‌ داوطلبانی که در آزمون های سال 93 شرکت کرده اند در این مرحله می توانند برای شرکت در تکمیل ظرفیت به سایت www.azmoon.org مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرکت مجدد در پذیرش رشته محل‌های جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی افزود: پذیرفته شدگان مراحل قبلی، قبولی آنها حفظ می شود و شرکت در پذیرش در رشته محل های جدید باعث حذف قبولی آنها در مرحله قبل نخواهد شد. لذا پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان می توانند، برحسب علاقه یکی را انتخاب کرده و جهت ثبت نام به واحد مورد نظر مراجعه کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در پایان درخصوص ثبت نام متقاضیان دوره دکتری گفت: فقط داوطلبان دکتری که در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند، می توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

نظرات این مطلب

افزودن نظر جدید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

تصویر فرد
CaptchaMvc